Skocz do zawartości
$migacz

8500 vs. fx5200 pomózcie wytłumaczyć kumplowi co lepsze....

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Fx wydajnościowo to shit totalny...

Ale powiem Wam że ogólnie to gry na nim ładnie wyglądają... pewnie przez obsługe Direct9 ale... to z tego że ładnie wyglądają jak sie MULĄ :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kumpel kupi FX`a będzie mógł przynajmniej w Doomie 3 wykorzystać Dirext 9 :lol: :lol: :lol: Jak ja słysze taki tekst to mi się później zakwasy na twarzy robią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem FX5200 prolinka z tym że w pudełku była płytak z znakami terratec :] kupił to jeden tata mojej kobiety :P opżyczyłem kartę i zonk 64bit co niebyło oznaczone na pudełku ale z kości można było sie zroiętować wynik tego cuda w 3DMarku2k1SE to 3382 :lol: :lol: :lol: NFS Underground max detale chodzi około 10fps w doł :lol: :lol: a standardowe ustawienia trzymają 30fps w dół :lol: :lol: udanych zakópów kolego :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie widze ze to jedank niezły shit ten fx5200 nie spodziewałem sie ze az taki ... kumpel motywował swoją chęć zakupu tym ze karta wygrała test w czipie i ze za 300 nie ma nic lepszego to mu powiedziałem ze mu puszcze tego za 350 .... dorzuce 350 i kupie se 9500 :twisted: ostatnio znalazłem jeszcze jednego na składzie :wink: tylko ze wymiana zasiłki mnie jeszcze czeka... chyba sie usmiechne do mikołaja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem FX5200 prolinka z tym że w pudełku była płytak z znakami terratec :] kupił to jeden tata mojej kobiety :P opżyczyłem kartę i zonk 64bit co niebyło oznaczone na pudełku ale z kości można było sie zroiętować wynik tego cuda w 3DMarku2k1SE to 3382 :lol: :lol: :lol: NFS Underground max detale chodzi około 10fps w doł :lol: :lol: a standardowe ustawienia trzymają 30fps w dół :lol: :lol: udanych zakópów kolego :twisted:

buhaaaaaaaa ale ta karta to shit ja w tej grze mam ok. 22 w duł na tym co w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem FX5200 prolinka z tym że w pudełku była płytak z znakami terratec :] kupił to jeden tata mojej kobiety :P opżyczyłem kartę i zonk 64bit co niebyło oznaczone na pudełku ale z kości można było sie zroiętować wynik tego cuda w 3DMarku2k1SE to 3382 :lol: :lol: :lol: NFS Underground max detale chodzi około 10fps w doł :lol: :lol: a standardowe ustawienia trzymają 30fps w dół :lol: :lol: udanych zakópów kolego :twisted:

buhaaaaaaaa ale ta karta to shit ja w tej grze mam ok. 22 w duł na tym co w podpisie

Tylko nie masz obslugi dx 8.1, ktora wykozystuje nfs underground i dodatkowo chyba najgorsza z obecnie produkowanych kart jest zamulana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazy_Ivan >> :wink: :D

 

$migacz >> kaz mu znalezc fx5200 z 11k w marku01 :D - tutaj moj wynik na lekko kreconym R8500.

Hmm ja mam ok 10800 :)

A ile miałbyś na procku 3500+ i radeonie wykręconym na 300/600 ?

Hehehe troche wiecej ale hmmm nie aż tak strasznie dużo (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...