Skocz do zawartości
sz_n_w

America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi ci o powod kickniecia?? Kicka cie za stara wersje punkbustera, na serwerze jes nowsza i nie moze sie uaktualnic ta na twoim dysku. Czasem tak jakos sie dzieje.

Wejdz na strone punkbustera i sciagnij albo program pbweb stad do automatycznej aktualizacji, albo to i to zapisz w folderze PB w pliku z gra. Musisz uzywajac tej drugiej metody(wg mnie skuteczniejszej) zapisac obydwa PLIKI to wazne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o powod kickniecia?? Kicka cie za stara wersje punkbustera, na serwerze jes nowsza i nie moze sie uaktualnic ta na twoim dysku. Czasem tak jakos sie dzieje.

Wejdz na strone punkbustera i sciagnij albo program pbweb stad do automatycznej aktualizacji, albo to i to zapisz w folderze PB w pliku z gra. Musisz uzywajac tej drugiej metody(wg mnie skuteczniejszej) zapisac obydwa PLIKI to wazne!

zgadza sie........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem wrócić do treningu... Pamiętacie może odpowiedzi do testów na medica i SF :?: :mrgreen: Po pierwszym starciu z tymi testami miałem medic- 44% i Special Forces 33% POMOCY bo skonam przed monitorem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem wrócić do treningu... Pamiętacie może odpowiedzi do testów na medica i SF :?: :mrgreen: Po pierwszym starciu z tymi testami miałem medic- 44% i Special Forces 33% POMOCY bo skonam przed monitorem :cry:

poszukaj sobie w necie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro przejscie jest proste jak dobrze pamietam trzymaj sie przede wszystkim

strony lewej i uwazaj na to ze op4ry nie tylko widza ale i slysza wiec przelacz sie w najwolniejsze chodzenie a gdy zaczynaja cos mowic poprostu sie nie ruszaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo chciałem sie zapytać czy fajnie sie gra w misje SF ponieważ sie zastanawiam czy sobie nie ściągnąć przestałem grać i chce sie zapytać czy sie fajnie gra bo w normalnych misjach to większość rund to taka kampowata czasami była a mi chodzi o dynamizm więc czy mi sie opłaca ściągnąć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie AA może naskoczyć Ghost Reconowi :P

narazie w niego pogram bo ściągać mi sie nie chce.

\\Edit

Właśnie zasysam.

Pogram w SF tylko trening musze zrobić bo przedtem nie robiłem (za słaba karta) i teraz to test łatwy ale gorzej z tym przekradaniem sie.

I znowu będe dowodził :D

A czy na wszystkich serwerach SF jest włączona modyfikacja m4 ? czy wszędzie będe miał mojego ? czy jakiś default ?

\\Edit Fajnie jak zainstalowałem i zalogowałem sie na moje konto to nie mam żadnego treningu wykonanego a jak sie loguje na stronie to są i chciałbym meda i SF ale nie moge :/ POMOCY!.

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie AA może naskoczyć Ghost Reconowi :P

narazie w niego pogram bo ściągać mi sie nie chce.

\\Edit

Właśnie zasysam.

Pogram w SF tylko trening musze zrobić bo przedtem nie robiłem (za słaba karta) i teraz to test łatwy ale gorzej z tym przekradaniem sie.

I znowu będe dowodził :D

A czy na wszystkich serwerach SF jest włączona modyfikacja m4 ? czy wszędzie będe miał mojego ? czy jakiś default ?

\\Edit Fajnie jak zainstalowałem i zalogowałem sie na moje konto to nie mam żadnego treningu wykonanego a jak sie loguje na stronie to są i chciałbym meda i SF ale nie moge :/ POMOCY!.

1224058[/snapback]

Modyfikacja broni : tak bedzie twoja bron , wyjatkiem jest Sandstorm nie bedziesz miał tam podwieszonego granatnika

 

Treningi : musisz przejsc jakis trening zapisac go server i po tym z powrotem masz wszystkie

uwaga na strzelnicy : jesli ustrzelałes mniej niz 36 a miałes trening snajperski i zapiszesz wynik stracisz ta bron

najlepiej w konsoli otworzyc mape Jump_Tower "open Jump_Tower" wykonac skok i zapisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nierealny_52

Witam wszystkim

mam problem, zainstalowałem gre, zarejestrowałem konto ale nie wiem co mam dalej robiś zeby pograc w te gre. nie mam hasła i nie wiem jak je dostac, co gdzie wpisac :oops: wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcja ale możliwe ze cos gdzies spiepszyłem choc to raczej odpada. prose o szybka pomoc

z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim

mam problem, zainstalowałem gre, zarejestrowałem konto ale nie wiem co mam dalej robiś zeby pograc w te gre. nie mam hasła i nie wiem jak je dostac, co gdzie wpisac  :oops:  wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcja ale możliwe ze cos gdzies spiepszyłem choc to raczej odpada. prose o szybka pomoc

z góry dzieki

1230053[/snapback]

 

hehe mam ten sam problem skąd <span style="color:red;">ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></span> hasło do konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mail bodajże a potem na stronie zmieniasz sobie na swoje. :>

 

 

Treść maila:

 

REGISTER YOUR ACCOUNT

Below is your account information for America's Army. You have been issued a temporary password. Please return to http://login.americasarmy.com/ and update your account by logging in with the password below and choosing "Change Password".

 

Username: ------->twój login

Password:-------->Twoje haslo.

 

Zalogujecie sie i potem zmieniacie na swoje.

Powodzenia.

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie szlag trafia.. bo chyba nie mogę się zarejestrować :]

niby jestem już w 3 kroku , gdzie się wpisuję kod z obrazka... ale te obrazki... nie wiem co za inteligent je wymyślał bo 9 na 10 nie mogę rozczytać :] . czy po poprawnym wpisaniu coś wysokczy? bo wpisuję to co myślę że jest na obrazku.. i powracam do strony głównej autoryzacji ( tam gdzie się wybiera.. register / maintain / forgot) bez żadnej informacji czy dobrze wpisałem czy źle. czy te super kody są case sensitive?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...