Skocz do zawartości
sz_n_w

America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaczalem dopiero uzywac ale chyba przestane bo az przeraza mnie ile ROE zdobywam. ;)

Wszystko dzieki Pipe i jest to chyba jedyna runda na ktorej niestworzone rzeczy sie dzieja. :evil:

Patrzylem na swoim serwie co jest nie tak na tej rundzie i:

-granaty zabijaja nawet na duze odleglosci (nie wiem dlaczego)

-203 nie zawsze wybucha jak sie strzela w tunelach. Czasami nawet na odleglosci 5m sie uzbraja i zabija rowniez ciebie.

 

Ktos mi wyjasni na czym polega strzelanie przez nieotwarty wentyl??

Widzialem juz nieraz takie akcje ale ile razy probuje cos takiego wykonac to sie nie udaje.

 

P.S. Ostatnio gralem na Pipe z kims z Grom'u i 2 razy go zabilem i sie chyba obrazil bo se poszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem dopiero uzywac ale chyba przestane bo az przeraza mnie ile ROE zdobywam. ;)

Wszystko dzieki Pipe i jest to chyba jedyna runda na ktorej niestworzone rzeczy sie dzieja. :evil:  

Patrzylem na swoim serwie co jest nie tak na tej rundzie i:

-granaty zabijaja nawet na duze odleglosci (nie wiem dlaczego)

-203 nie zawsze wybucha jak sie strzela w tunelach. Czasami nawet na odleglosci 5m sie uzbraja i zabija rowniez ciebie.

to sie nazywa zlosliwosc zeczy martwych ;)

 

Ktos mi wyjasni na czym polega strzelanie przez nieotwarty wentyl??

Widzialem juz nieraz takie akcje ale ile razy probuje cos takiego wykonac to sie nie udaje.

musisz strzelac pomiedzy "tymi listwami" (zapomnialem jak to sie fachowo nazywa :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zagralem sobie po 2 miesiecznej przerwie na Multimedi echhh gdyby miec tak czas na granie :twisted:

SIERPC-PL

http://aaotracker.4players.de/usertracker.php

Tracked since:15.04.2003 (411 days) no ale jeszcze pewien czas bez tracka :wink:

EDIT

ech tam radzio_ czepiasz sie szczegolow jak ktos bedzie chcial to mnie na tracku znajdzie :wink: i tak niestety juz nie gram :cry: :cry: :cry: :cry:

A gra jest najlepsza gra w calym wszechsiwecie :wink: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-203 nie zawsze wybucha jak sie strzela w tunelach. Czasami nawet na odleglosci 5m sie uzbraja i zabija rowniez ciebie.

wybuch 203 jest uzalezniony od kata uderzenia pocisku

 

Ktos mi wyjasni na czym polega strzelanie przez nieotwarty wentyl??

jest to wykorzystywanie buga mapy a gracze uzywajacy tego nie sa uwazani za uczciwych a czasami nawet porownywani do cziterow - nie warto sobie nim zawracac glowy w nastepnym paczu zostanie to wyeliminowane

 

w grze jestem [Majestic]Gargamel :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi wyjasni na czym polega strzelanie przez nieotwarty wentyl??

jest to wykorzystywanie buga mapy a gracze uzywajacy tego nie sa uwazani za uczciwych a czasami nawet porownywani do cziterow - nie warto sobie nim zawracac glowy w nastepnym paczu zostanie to wyeliminowane

 

8O

uwazasz, ze strzelanie przez nieotwarta kratke wentylacyjna to bug :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radzio uwiez mi na slowo ze niechcial bys strzelac naprawde z broni przez zamknieta kratke wentylacyjna z odleglosci nie wiekszej niz 1m.

czyli mozna to potraktowac jako bug poniewaz jest to gra symulujaca prawdziwe dzialanie broni itd. a co za tym idzie zdrowie zlonierza ktore znacznie by ucierpialo po wystrzeleniu paru pocikow w taki obiekt jakim jest metalowa kratka z tak bliskiej odleglosci nie piszac tu juz o strzelaniu pod katem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radzio uwiez mi na slowo ze niechcial bys strzelac naprawde z broni przez zamknieta kratke wentylacyjna z odleglosci nie wiekszej niz 1m.

czyli mozna to potraktowac jako bug poniewaz jest to gra symulujaca prawdziwe dzialanie broni itd. a co za tym idzie zdrowie zlonierza ktore znacznie by ucierpialo po wystrzeleniu paru pocikow w taki obiekt jakim jest metalowa kratka z tak bliskiej odleglosci nie piszac tu juz o strzelaniu pod katem.

niech Wam bedzie. w takim razie co 2 dzien jestem nieuczciwym graczem/cziterem, wiec nie zawracajcie sobie mna glowy ;)

 

 

uwazasz, ze strzelanie przez nieotwarta kratke wentylacyjna to bug :?:

chodzilo mi o strzelanie z 203 przez zamknietego venta co niektorzy praktykuja :oops:
dzizus 8O takich cudow to jeszcze nie widzialem 8O

 

btw. dzial aao na stronce masz ciut nieaktualny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak jak ktos powiedzial zeby strzelac przez kratke trzeba byc blisko jej i celowac najlepiej z zoomem miedzy jej szczebelkami - to prawda nie jest to bardzo realistyczne ale wsrod graczy jak najbardziej akceptowane i nie ma w tym nic nagannego :) zupelnie inaczej ma sie sprawa z strzelaniem z 203 sam nie potrafie tego robic ale wiem ze sa tacy co to wykorzystuja psujac zabawe innym

 

Radziu zapraszam na nasza stronke http://majestic.gry-online.pl/ w przyszlym tygodniu powinnna juz ruszyc wiec problemow z aktualnoscia nie bedzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak jak ktos powiedzial zeby strzelac przez kratke trzeba byc blisko jej i celowac najlepiej z zoomem miedzy jej szczebelkami - to prawda nie jest to bardzo realistyczne ale wsrod graczy jak najbardziej akceptowane i nie ma w tym nic nagannego :) zupelnie inaczej ma sie sprawa z strzelaniem z 203 sam nie potrafie tego robic ale wiem ze sa tacy co to wykorzystuja psujac zabawe innym

 

Radziu zapraszam na nasza stronke http://majestic.gry-online.pl/ w przyszlym tygodniu powinnna juz ruszyc wiec problemow z aktualnoscia nie bedzie :]

Wlasnie o cos takiego mi chodzilo.

Ale taki gosciu najczesciej ginie odrazu bo stoi tam i przeladowuje a ja sie rzucam na ziemie i jezeli mam SAW to pakuje dopoki nie zginie albo caly magazynek.

Przy M16 ze 2 magazynki tylko ze lece za oila i prosto w wentyla wale.

 

Radzio strzelaja z tego bocznego venta bo tylko tam jest to mozliwe.

Pocisk wylatuje, mozna powiedziec ze sciany.

 

Strzelanie przez listki kratki jest jak najbardziej ok. i pozyteczne bo niedaje sie gosciowi z 203 oddac celnego strzalu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda nie jest to bardzo realistyczne

garg chyba samo strzelanie przez siatke jako takie, realistyczne jest. nie realistyczne natomiast jest to ze mozna przez nia prowadzic dosyc skuteczny ogien:) Ale jak zwykle sie czepiam, bo za 3 godz ostatni egzamin wiec wyrozumialosc wysoce wskazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas na podsumowanie:

[GROM]_com.bat

[GROM]_Kot

[Majestic]Gargamel

[PL]_Virus

Feluke[PL]

LordRene_PL

LubMich_PL

Madek.PL

malinek80_pl

radzio_

SIERPC-PL

(sortowane alfabetycznie ;) )

no to mamy 11 graczy...

jescze paru by sie przydalo...

 

co do serwa to gramy na officjalu czy na jakims polskim??

i najwazniejsze: jaka mapa?? moze zrobimy glosowanie?? :P

co do czasu: u mnie piatek wieczorem odpada bo cala siec w tedy w necie siedzi i mam perfidne lagi.. :? reszta dni moze byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

votekick

playerlist - pokazuje nr gracza p.112- Zenon

votekick 112 i podajesz powod najciescie IDLE 1

votekick 112 1

Dobra chyba wyjasnilem 3majcie sie zegnam.

chyba dobrze napisalem bo dawno nie gralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...