Skocz do zawartości
sz_n_w

America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

no zobaczymy jak to bedzie z tym patchem........

 

ostatnio jak upgradowalem do ver. a to mi wsiakly treningi co jest bardzo dziwne bo jest to zapisywane na serwerze aa

 

ale musialem przechodzic od nowa...

 

teraz jakby co to save zachowane juz....... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

powiem ze mam jak na razie mieszane uczucia co do nowej wersji...

szczegolnie chodzi o serwery..... ktore jak zwykle na poczatku szaleja...... pingi po 2000, brak autoryzacji, wywala w czasie gry do menu...... takie objawy negatywne zauwazylem

 

na plus to szybsza grafika nieco..... zauwazylem wzrost fps np. na hospitalu, no i ta fizyka ciała jest swietna

 

zobaczymy jak bedzie dalej......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to normalka ze po wyjsciu patcha jest zamieszanie z serwerami i autoryzacją wiec trzeba cierpliwie czekac :)

patch jest dla mnie bardzo udany. pozytywne zmiany na sandstormie i usuniecie granatow czesciowo lub calkowicie z wiekszosci map.

sf arctic - juz mi sie spodobała :)

sf village - labirynt, nie wiem gdzie isc co robic i w ogole masakra ale jak sie obczai to bedzie podobna do csar :wink:

karma - bardzo dobrze ze wprowadzili ten silnik i chociaz wymaga jeszcze troche lepszej konfiguracji to jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i doopa..

sciagnalem 2 pacze z roznych stron i zaden nie dziala

sciagnalem fulla i plik uskodzony

teraz sciagam z 3dgames (10x ze nie ma takiego pliku a pozniej o dziwo jest ...)

czy ja zawsze musze miec problemy ze sciagnieciem new wersji??? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sciagnalem patcha z pierwszego linka ktorym rzucil Gargamel i wsio dziala ok.

Na duzy plus mozna zaliczyc Karme zaimpletowana.

Fajnie to wyglada po trafieniu goscia z 203 gdy on skacze. :D

3 salta w powietrzu i laduje na lbie. :lol: :lol:

Wada jest natomiast deficyt granatow i to dosc znaczny. Na Pipe jest tylko 1 w def i to bardzo mnie martwi. :(

Trzeba sie troche przyzwyczaic do rzucania nimi bo juz nie leca tak dalego jak poprzednio.

Jakos tak szybciej je ziemi sciaga na dol, ale za to efekt wybuchy w okolicy jakiegos opfora jest przedni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie jak mozna uaktywnic treningi??

Przez tyle wersji barany dalej tego nie zrobili ze logujac sie na konto zeby sciagal dane.

Chce sobie przejsc drugi SF i niemoge bo mam tylko do wyboru podstawowy trening. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejdz jeszcze raz pierwszy trening (strzelnice) i zapisz wynik (tylko nie wiem czy teraz zapiszesz bo autoryzacja padła więc nie zapisuja sie nawet punkty zdobyte na oficjalnych serwerach).

i uwaga !! jesli chcesz miec w grze mozliwosc wyboru snjaperki (m24,m82,spr,vss vintorez) musisz na serwerze zapisac wynik co najmniej 36 trafien. dziwnie to zrobili ale podobno wyeliminowała to jakiegos exploita wiec niech im bedzie.

ja sam musze jeszcze raz przejsc strzelnice na 36 bo nie moge wybierac snajperki. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 trafien z podstawowego to bylo o ile mi wiadomo zawsze konieczne do tego zeby w ogole zaczac trening marksmana..... takze to sie chyba nie zmienilo.......

ale zrozum, ze do tej pory serwer umozliwial ci wybor snajperki sprawdzajac czy masz zapisany trening na stronie login.aa.com...

teraz nawet jak jest u ciebie w profilu zaliczony a ilosc trafien bedziesz mial ponizej 36 to nie wybierzesz snajperki.

a ponizej 36 ma wiele osob bo nieraz trzeba bylo odblokowac treningi w grze np. po reinstalacji gry albo cos (wtedy wystarczylo 23 ustrzelic) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.

na Pipeline SF w 2.0.0 zawsze assault mial przesrane.

teraz jak m4 strzela szybciej niz SAW to teraz def ma przesrane :lol:

ogolnie extra :)

a KARMA jest zapupista :D

np. na pipelinku koles kucal nad drabina i dostal nadem -> zrobil z miejsca salto w tyl w powietrzu i "zanurkowal" prosto w ten tunelik gdzie jest drabina :lol: przekomicznie to wygladalo..

Feluke i jak?? przeszedles ten 2 trening na sf ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszedlem bo niewiem czy wystrzelam te 36 celow zeby snajpy nie stracic.

Ciekawi mnie kiedy oni wkoncu naprawia to ze podczas logowania z Jacketu zeby odrazu sciagal info o szkoleniach. :evil: :evil:

 

Taa... Karma rzadzi.

Tak jak mowilem, odemnie na moscie gosciu w czasie skoku zarobil z granatnika to wykonal 3 salta i spadl prosto na gebe. :lol: :lol:

 

Qrde musze przejsc ten trening zeby sobie pograc w jakies rundy SF.

Chciaz by wlasnie Pipeline. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Co do AA 2.1 to jakos mnie przekonalo :D

Wczesniej co nowsza wersja, to wymagania wieksze, az se GF3 na GF4Ti wymienilem, zeby grac 1024x768x32 w detalach Ultra High. A teraz widze ze zmarnowalem pieniadze (a tylko dla AA to zrobilem).

 

Co do mojego nicka, to mam

[EoT]Suffer-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...... cos mi tu nie gra.....

 

ja po zapodaniu patcha zaladowalem konto do gry i nic nie musialem przechodzic..... fakt treningi mi pokazuje jak available czyli do przejscia ale gram normalnie w mapy sf i snajpe mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak samo wszystko działa. Jak w poście powyżej

 

[RD]--=Jedi=--

 

P.S. Widzieliście już wersje testowe mapek Oasis i Tajga?

 

Dla mnie Oasis Bedzie przebojem. Jak chcecie to linka zapodam.

 

Ostrzegam że można tylko w singlu "pozwiedzać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...