Skocz do zawartości
sz_n_w

America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

Udalo mi sie wreszcie zarejestrowac. Ale mam problem z treningiem. to jest ten zaraz drugi, po Marksmanie, jak jest ten tor przeszkod to jak juz biegne na czas, to co ja mam wtedy zrobic ? Biec w obie strony? bo za kazdym razem mnie cofa do poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba naprawili tez sie zarejestrowałem, jeszcze tylko 13h i juz mi sie sciagnie gra. :D

A co do treningów to sporo info masz na americasarmy.pl

Edytowane przez Atak#komarA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie fajnie w to gra na necie! :D Zabiłem juz 2 osoby! :D I sam siebie raz... <_< I powiedzcie mi moze z kad ludze wiedza gdzie walic przez ta mgłe?

 

Kurde pomagajcie troche poczatkujacym! Napiszcie na jakich nickach gracie i na jakich servach... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AA po necie gra sie rewelacyjnie. Troszke nocek latem zarwalem... :D Dwoch rzeczy tylko nie moglem zrozumiec, przeszedlem trening snajpera, jednak podczas rozrywki snajper byl dla mnie niedostepny, a druga podczas logowania, bywalo tak ze nie moglem sie zalogowac, a jak jush sie zalogowalem to z serwera do menu mnie wyrzucalo ... Zasysam wlasnie najnowsza wersje i latke do niej. W likend zapowiada sie male lupanko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma nick JHS-PL i a gam na polskich servach na których jest najwiecej graczy. ŁAtwo mnie rozpozna c po nikczemnym skillu.

 

Mam problem z przejsciem Treningu pisemnego na lekarza ma ktos może odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy medyczne: (od Galvatron)

1. A, A, A, C, C, B, A, B, D, B, A, E, A, C, C, A, A, D

2. B, B, A, B, C, D, A, C

3. B, D, B, C, B, B, B

Test SF: (od .error.[cola])

1. B, B, C, A, A, A, A, C, D, A, D, B, B, C, B

 

Galvatron - Mogłes sam je tu napisec komus by sie napewno przydało.

Edytowane przez Atak#komarA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos z was w jakims klanie AA? Jesli tak to mam pyanie jak przebiegaja mecze? Na jednej mapie, dowolnej? Ile rund? I czy sa wymagane jakies specialne ustawienia servera?

1271561[/snapback]

 

Mecz rozgrywany jest zwykle 2 x po 7 rund, w obronie i ataku wygrywa ta drużyna która zdobędzie wiecej małych punktów.

Liczba graczy zależnie od ligi od 2x2 do 6x6 moze byc wiecej.

Mapa praktycznie każda , w praktyce 7-8 (zależy od ligii)

Ustawienia serwera np tylko widok z pierwszej osoby, brak jednoczesnie admina-gracza, zakaz urzywania niektórych bugów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najzwyklejszy unrealowski critical error, objawia sie niestabilnym systemem/sprzetem lub niewlasciwymi sterownikami

bywa jednak ze zdarza sie nawet jak wszystko jest ok, takie uroki tej gry :wink:

 

widze ze masz ti4200 i doscy nowe detonatory...

sprobuj zainstalowac cos starszego np. omegi 43.45 (www.omegacorner.com)

chociaz i to nie gwarantuje ze bedzie lepiej.

gra ci sie odpala? mozesz grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...