Skocz do zawartości
Pitbull82

Jak po IP dowiedzieć się o miejscowość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem jest następujący: Ostatnio na gg wkur.wia mnie pewien dzieciak, który wali do mnie swe śmieszne teksty ja ofkorz go blokuje ale on wtdy zakłada sobie nowe konto itd..... Ale dzisiaj już mam go dość i postanowiłem go trochę nastraszyć czyli dodałem go do listy (on był na tyle głupi że mnie też dodał) z power gg dowiedziałem się jego ip i teraz meritum mojego postu:

Czy mogę w sposób legalny ofkorz dowiedzieć się z jakiego miasta koleś nadaje :?: Bo w power gg jest podany tylko admina czy też usługodawcy. Potrzebuję tą informację bo chce go trochę nastraszyć i żeby się wkońcu odpier...lił, bo mi się znudziło już "wyczuwanie" ludzi co spoza listy do mnie piszą, bo nie wiem czy to on czy ktoś normalny.

pozdro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podebne sie pod watek zeby nie robic burdelu :)

Zadam może lamerskie pytanie :

 

Jak sprawdzić swoje ip :) ???????????

 

P.S. Jestem w sieci lokalnej a chce wiedziec jakie ip zewnetrzne mnie reprezentuje ?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak ktos ma neo - wtedy wyskakuje piotrkow lub wa-wa

nom niestety :(
Czy wa-wa lub piotrków wyskakuje tylko jak się ma neo??

Ja mam net z firmy której właściciel mówi że ma dsl-e a mi właśnie wyskakuje j/w. czy to znaczy że gostek ma neo a nas robi w balona????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz uzyc takiego fajnego programu co sie zwie Visualroute. Pokazuje on graficznie przez jakie routery sie laczysz. Zreszta macie obrazek:

 

Dołączona grafika

 

Swoja droga to niezle sie mozna pobawic wpisujac rozne adresy i patrzac jaka droga leci polaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo VisualRoute to można tesz dowiedzieć się gdzie jest największy "korek".

W jednej z kolumn jest czas ms czylli milisekund. Opóźnienie w dostępie do serwera tam gdzie najewiększy czas to najbardziej obciąża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, to ja mam pytanie, czy daloby sie zrobic cos takiego, zeby omijac jakos te najwieksze korki? W sumie watpie, zeby taka mozliwosc istniala, ale zawsze warto byc pewnym.

 

Czesc

MeHow

Przesledz trase i czasy, a potem recznie sie lacz po najszybszej trasie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hu hu hu ;) ;) ;) zartownis sie z ciebie zrobil ostatnio :)

 

ja jednakze pytam sie na powaznie :) czy jest jakis taki programik - mysle, ze zmniejszalo by to stanowczo pingi. Z drugiej strony, gdyby takie cos istnialo, to bym na pewno o tym slyszal.

 

Czekam wiec na weryfikacje.

 

Pozdr

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hu hu hu ;) ;) ;) zartownis sie z ciebie zrobil ostatnio :)

 

[...]

 

Pozdr

MeHow

Hmmm.................

To juz sam nie wiem, jak nie zartuje, zle :/

Jak zartuje tez nie tak :(

Oj biedny ja biedny :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też skorzystam z toczącego się tematu i chciałbym dowiedzieć się czy może da się jakoś wyciągnąc IP z emaila?

o ile dobrze wiem to jak ktoś napisze do Ciebie maila to we właściwościach tej wiadomości masz ip nadawcy, ale nie jestem tego do końca pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak mam problem z pewnym gosciem ktory jak dzis odkrylem podszywal sie pod jakis ludzi niestworzonych i zaczal mnei straszyc i wiem ze on ma neo+ i mieszka w krotoszynie. I pytam sie jak po ip poznac czy to jest z krotoszyna czy z poznania ;/ bo ten gosc niby z poznania jest ale ja tam nei wiem ;/

80.54.39.*

IP: 80.54.50.*

IP: 80.54.42.*

IP: 80.54.43.*

mam tylko takie dane poniewaz sa one z bloga :/ i teraz jest jakas mozliwosc na dowiedzienie sie ze to jest IP z krotoszyna a nie z poznania?

bardzo wazne dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też skorzystam z toczącego się tematu i chciałbym dowiedzieć się czy może da się jakoś wyciągnąc IP z emaila?

wydaje mi sie ze tym programem mozna dowiedziec sie informacji o nadawcy ( progaram tych samych tworcow co VisualRoute ) nadawca:

http://www.visualware.com/personal/product...rpro/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...