Skocz do zawartości
maxpp

???Opera???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś mugłby mi poradzić jak ustwić opere. Chodzi mi o to aby po zamknieciu aktywne karty następna aktywna pojawiała się obok zamykanej a nie na ostatnio ogladanej. Jest to bardzo denerwujące gdy otworzysz kilka stron i je zamykasz, trzeba przełaczać międzi ostatnim oknem a pierwszym z którego uruchamiasz okna. Z góry dzięki za pomoc. Szukałem na stonach forum czegoś o ty niestety nie znalazłem odpowiedzi i jak narazie żadna z osób które pytałem o to nie dały mi jasnej odp. Jest taka opcja co niby powinna dać zamierzony efekt niestety u mnie jakoś nie dała może jest jakiś inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa (przynajmniej w operze 7.21-22). Przeinstaluj operę, albo pokasuj jej pliki .ini. Coś Ci się musiało pochrzanić w operze.

 

UPDATE:Dołączona grafika

 

Daj znać, jak się zapoznasz, to sobie usunę z serwera, bo ParanoiK nie chce mi zrobić konta u siebie, i muszę się męczyć na serwerach z quotą :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa (przynajmniej w operze 7.21-22). Przeinstaluj operę, albo pokasuj jej pliki .ini. Coś Ci się musiało pochrzanić w operze.

 

UPDATE:Dołączona grafika

 

Daj znać, jak się zapoznasz, to sobie usunę z serwera, bo ParanoiK nie chce mi zrobić konta u siebie, i muszę się męczyć na serwerach z quotą :P  :P :P

Niestety dzięki za chęci ale nic nie pomogło, przeinstalowasłem opere już dwa razy wyrzuciłem wszytko z rejestrów i dalej to samo, myśle o tych plikach ini, ale o których mówisz w jakim katalogu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...