Skocz do zawartości
Gość doc

T610- soft, gry itp.

Rekomendowane odpowiedzi

No jakość jest taka bo nie mam światła dziennego :) A ten gwiazdor to po "barszczyku" byłem i sie trochę ruszałem i chyba jedynie to ostatnie jako tako wyszło :)

Te z S55 to raczej normalne (może to z bratem po ciemku trochę rozmazane...ale robiłem je na ślepo... :)

Ps Ayem > jak chcesz to podeślij mi pare fotek na maila (cpkforum@o2.pl) ten poprzedni jest nieaktualny i jeżeli tylko konto na republice wytrzyma to je zamieszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten stuff od makakusa to masakra.

Chyba wszystkie gry jakie wyszly w Mophun i mnostwo w Javie.

 

Mam jeszcze pytanko co do jednego oprogramowania.

Czy ktos z Was uzywal GlobaTime ?

Dołączona grafika

 

Mozna okreslac dokladnie godzine w kazdym miejscu na Ziemii.

Ciekawi mnie jak to dziala. Czy poprzez WAP, GPRS, czy po prostu przez telefon (tzn. przez nadajnik, ktory okresla moje polozenie na Ziemii i oblicza w ten sposob bez laczenia sie z netem).

Hmm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie do konca wiem jak to z tymi profilami WAP jest.

Ustawiam sobie nowy profil, wogole nie poustawiany, adresy jakies z kosmosu powymyslalem (doslowienie nikompletne nawet). Aktywuje ten profil, a i tak moge sie laczyc z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem okazję pograć w CMR4 na SET610 i powiem, że gra się całkiem miodnie.

Coś ala'micromashines, ale 100% lepsze poźlizgi  8)

Thx, kucyk :D

Cud miod. More fun rzadzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...