Skocz do zawartości
IGI

his radeon 7500 jedno wielkie g......

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem to "cudenko" wczoraj i byla to najkroocej uzywana karta graficzna prze ze mnie

przynosze sprzecik do domu instaluje na najnowszych sterach ze stronki ati odpalam 3dmarka 2001 (nie se niechce mi sie sciagnac) patrze na wynik 4018 wiec o 400 wiecej niz na gf2 gts pro

Wiekszosc testooof wyszla ql ale np ten z posagiem konika wypadl tragicznie

Ok odpalam qweja 3 wynik o kilka klatek wyzszy niz na gf ale co to ??

do okola ognia przy strzale albo wybuchach robi sie czarna otoczka

na planszy tytulowej wyswietlaja sie przypadkowe kwadraciki

ok odpalam nfs5 rozdzialka 1600x1200 (chyba)

chodzi ql ale czasem ma przycinki czego nie mialem na gfie

patrze na samochody a cien pod nimi sie szarpie a na masce wyswietlaja sie jakies przypadkowe kreski

artifact tester to po tym co zobaczylem to jush tylko formalnosc

artifact tester 2 194 artefacty

artifact tester 3 249 artefactoof !!!!!!!!!!!!!!!

artifact tester 5 dx artefactoof i 189 software artefactoof

odpalam moj test na artefacty - notatnik windosowy

czcionki sa ok ale po poruszaniu energicznie okienkiem pojawiaja sie poziome kreski :/ blach

tro jush nawet na moim przyjaranym prolinku nie mialem tylu artefactoof (tylko artifact tester 2 je wykrywal i to najwyzej 4)

jakosc obrazu

ktos napisal ze ma ona super jakosc obrazu ja ine wiem ale na moim 17 calowym eizo to jush gf 2 pro prolinka wygladal o niebo lepiej

dodatkowo w rogach ekranu kolory sie rozszczepiaja z lewej na czerwony z prawej na niebieski :/

a jasnosc obrazu (niby ati z tego slyna ze sa jasne his jak widac nie )

po przelozeniu karty zamiast prolinka musialem rozjasnic kolory bo nic nie bylo widac ://////////

 

Wogole pomyslalem sobie (bo na prolinku tez mam artefacty ze to moze od mojej plyty - za slaby zasilacz czy cos) wiec odkrecilem proca na 800

wyciagnalem wszystko co sie dalo z plyty poodlaczalem zbedne napedy

ale artefacty jak byly tak sa

 

Wkoorzony polecialem do sklepu (po okolo 40 minutach testowania)

i chce zwrot kasy a oni mi ze moga mi za to dac gf 2 mx 400

myslalem ze kolesia smiechem zatluke (ale mnie wkur......)

a inna baba ze to nie wypozyczalnia sprzetu

po mojej reakcji zaproponowali mi gf 4 420 na sdr !!!!!!!! tesh sie usmialem troche

potem 7500 procompa !!!!!!!!!!

az w koncu widzac ze nic nie wskooraja oddali mi kasiora

ufffffffff ale sie napisalem

zatem przestrzegam przed ta karta tym bardziej ze nie jestem pierwszy ktoory ma na niej artefacty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przykre, ale dorzuc troche kasy i kup karte markowa: gigabyte, hercules, msi, leadtek czy co tam jeszcze jest (nie mint, powercolor, his czy podobne wynalazki) a zaoszczedzisz nerwow.

 

oczywiscie w karcie markowej tez sie moze zdarzyc "kwiatek", ale jest to zjawisko MARGINALNE raczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...