Skocz do zawartości
Gość

Czy masz dziewczyne/żone :)

Czy masz dziewczyne/zone :)  

  1. 1. Czy masz dziewczyne/zone :)

    • Mam
      38
    • Nie mam
      16
    • Mialem
      11
    • Zamierzam miec :)
      26


Rekomendowane odpowiedzi

A jak już oddajecie głos to napiszcie jakiegoś komentarza :). Co by było wiadomo kto jest taki kochliwy na forum :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam mieć dziwczyne  :D Ale nie wiem kiedy :?

Hehe. Stary masz najlepszą okazje :). Wakacje, słoneczko dziewczyny zdejmuja to i tamto :) Stary to jest najlepszy czas na overclocking dzieewczyn :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam mieć dziwczyne  :D Ale nie wiem kiedy :?

Hehe. Stary masz najlepszą okazje :). Wakacje, słoneczko dziewczyny zdejmuja to i tamto :) Stary to jest najlepszy czas na overclocking dzieewczyn :).

to nie takie hop-hop :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja też mam dziewczyne i zamierzam sie z nia za 3 miesiace ożenić jesteśmy już ze sobą troche czasu.

Moja Monika to jest temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo ją kocham :D

_______________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jak na razie w zyciu mialem 2 dziewczyny. Ta druga odeszla ode mnie jakies poltora miesiaca temu, a w tym czasie miala juz jednego kolesia ktorego rzucila i teraz ma trzeciego [nawiasem mowiac jednego z moich najlepszych kumpli]. Najgorsze jest to ze nadal ja kocham :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jak na razie w zyciu mialem 2 dziewczyny. Ta druga odeszla ode mnie jakies poltora miesiaca temu, a w tym czasie miala juz jednego kolesia ktorego rzucila i teraz ma trzeciego [nawiasem mowiac jednego z moich najlepszych kumpli]. Najgorsze jest to ze nadal ja kocham  :cry:

Nie pękaj, spotkasz napewno kogoś na całe życie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam. :? Jak na razie trafiają same za przeproszeniem ,,suki" i to mnie dobija. Na wakacjach kręciłem już z takimi 2 -cokolwiek mówią laski to ściema. Pojawi się jakiś byk a te ślinią się już...a potem się żalą, że je taki ,,oszukał" :lol: :lol: W takiej jednaj kochałem się przez 13 lat 8O ale mi nie dawno przeszło- po prostu wypaliłem się :evil: Ile można??!?!?!?!? Ale trzeba szukać.... 8) na pewno nie zostanę gejem ani tymbardziej- o zgrozo KSIĘDZEM :lol: :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam. :?  Jak na razie trafiają same za przeproszeniem ,,suki" i to mnie dobija. Na wakacjach kręciłem już z takimi 2 -cokolwiek mówią laski to ściema. Pojawi się jakiś byk a te ślinią się już...a potem się żalą, że je taki ,,oszukał" :lol:  :lol: W takiej jednaj kochałem się przez 13 lat 8O  ale mi nie dawno przeszło- po prostu wypaliłem się :evil: Ile można??!?!?!?!? Ale trzeba szukać.... 8)  na pewno nie zostanę gejem ani tymbardziej- o zgrozo KSIĘDZEM :lol:  :lol:  8)

Wiem o co Ci chodzi :cry: - na szczęście z obecną jestem już 14 miesięcy - i z Nią to już zupełnie inna bajka. A o laskach "wakacyjnych" wyrobiłem sobie zdanie - góra 10-20% nie zostawi cię dla jakiegoś "byczka" :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam. :?  Jak na razie trafiają same za przeproszeniem ,,suki" i to mnie dobija. Na wakacjach kręciłem już z takimi 2 -cokolwiek mówią laski to ściema. Pojawi się jakiś byk a te ślinią się już...a potem się żalą, że je taki ,,oszukał" :lol:  :lol: W takiej jednaj kochałem się przez 13 lat 8O  ale mi nie dawno przeszło- po prostu wypaliłem się :evil: Ile można??!?!?!?!? Ale trzeba szukać.... 8)  na pewno nie zostanę gejem ani tymbardziej- o zgrozo KSIĘDZEM :lol:  :lol:  8)

Wiem o co Ci chodzi :cry: - na szczęście z obecną jestem już 14 miesięcy - i z Nią to już zupełnie inna bajka. A o laskach "wakacyjnych" wyrobiłem sobie zdanie - góra 10-20% nie zostawi cię dla jakiegoś "byczka" :evil:

co masz na mysli mówiac 'byczka'..........?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam. :?  Jak na razie trafiają same za przeproszeniem ,,suki" i to mnie dobija. Na wakacjach kręciłem już z takimi 2 -cokolwiek mówią laski to ściema. Pojawi się jakiś byk a te ślinią się już...a potem się żalą, że je taki ,,oszukał" :lol:  :lol: W takiej jednaj kochałem się przez 13 lat 8O  ale mi nie dawno przeszło- po prostu wypaliłem się :evil: Ile można??!?!?!?!? Ale trzeba szukać.... 8)  na pewno nie zostanę gejem ani tymbardziej- o zgrozo KSIĘDZEM :lol:  :lol:  8)

Wiem o co Ci chodzi :cry: - na szczęście z obecną jestem już 14 miesięcy - i z Nią to już zupełnie inna bajka. A o laskach "wakacyjnych" wyrobiłem sobie zdanie - góra 10-20% nie zostawi cię dla jakiegoś "byczka" :evil:

co masz na mysli mówiac 'byczka'..........?

Byczek to przewaznie:

Przypakowany, łysy z komorą, furą itd... :). Jak taka [gluteus maximus] zobaczy bicepsa to chocby goscio mial IQ -100 to ona i tak z nim..no wiecie :). PS: Macho to ty jestes na emblemacie?? :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja jestem na emblemacie...........ale ludzie nie oceniajcie ludzi potym jak wyglodaja bo ja np:nie mam komórki........co prawda mam BMW.........ale nie jestem łysy co prawda(widac na zdjeciu)......a wiezcie mi sa panienki które nie lubia takich 'byczków'.......ale i sa tez takie które lubia :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja jestem na emblemacie...........ale ludzie nie oceniajcie ludzi potym jak wyglodaja bo ja np:nie mam komórki........co prawda mam BMW.........ale nie jestem łysy co prawda(widac na zdjeciu)......a wiezcie mi sa panienki które nie lubia takich 'byczków'.......ale i sa tez takie które lubia :P.

ok - zgadzam się w punkcie 1. -znam kogoś , kto tak wygląda a jest naprawdę w porządku(nawet łysy :D ) w punkcie 2. mam właśnie dziewczynę,która nie lubi byczków ALE nie jest wakacyjną znajomością- tzn . znam już JĄ gdzieś z 3 lata.

Tak na marginesie - kiedyś miałem nieprzyjemność poznać się z takim

panem , który był cool dla dziewczyny póki jej nie przyłożył na dyskotece

i nikt się nie odważył zareagować :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja jestem na emblemacie...........ale ludzie nie oceniajcie ludzi potym jak wyglodaja bo ja....

 

Zgadzam sie. Sam poznalem pare "duzych osob" :) ktore w momencie gdy zblizaly sie (to cala historia)...przyprawialy ludzi o drgawki...okazali sie jednymi z fajniejszych i bardziej pokojowych ludzi jakich znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... no to chyba pierwszy wypalę - jestem żonaty

zgłaszam się jako drugi :D

żonaty od roku, cała znajomość uwaga :!: :!: :!: 7 lat

jedyne co mnie martwi to że wszystkie znane mi kobiety łącznie z moją :( kompletnie nie kumają mojej komputerowej pasji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...