Skocz do zawartości
Snooze

Gosniki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie glosniki proponujecie kupic do mojego sprzetu zeby jakos dzwieku byla w miare spox takie mniej wiecej za 100PLN.Mialem do tej pory samsungi ale byly pozyczane i teraz mam glosniki ze starego kompa ktrego kupilem w 99 i jakosc pozostawia wiele do zyczenia dziwiek jest taki "pusty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie glosniki proponujecie kupic do mojego sprzetu zeby jakos dzwieku byla w miare spox takie mniej wiecej za 100PLN.Mialem do tej pory samsungi ale byly pozyczane i teraz mam glosniki ze starego kompa ktrego kupilem w 99 i jakosc pozostawia wiele do zyczenia dziwiek jest taki "pusty"

Do 700zł, to każde głośniki będą grać prawie tak samo, więc w tym wypadku nie ma znaczenia co kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupic same glosniki i jakis stary wzmachol polutowac glosniki na diodach lub zwrotnicach to wyjdzie ci najtaniej i stosunkowo do ceny najlepiej - bedziesz wiedzial co w nich jest bo sam tam to wsadzisz :P ale to trzeba troche pracy. Wiec zdecyduj czy lepiej gotowce czy samemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja mi sprowadzic w sklepie na jutro http://www.tomsoft.com.pl/produkt_akcesori...6&HTMLid_kat=95 oraz http://www.tomsoft.com.pl/produkt_akcesori...9&HTMLid_kat=95 ktore lepiej kupic...ktore sa lepsze i dlaczego...Swoja droga mam nadzieje ze moja karta SB128 wykorzysta ich potencjal :D jak myslicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm w cenie 200, 300 zlotych to wszystko gra PRAWIE tak samo i nie ma zadnych roznic.

 

Po za tym nie lepiej by bylo sobie kupic zestaw 5.1 ? te zestawy (takie lepsze) zaczynaja sie juz od mniej wiecej 600 zlotych, a roznice pomiedzy 2.1 a 5.1 sa niewiarygodne i naprawde kali sie je kupic (tylko ta cena :/, musialbys jeszcze troszke pozbierac). Mowie "takie lepsze" poniewaz mozna sie czasami spotkac z takimi "super" zestawami 5.1 za 200, 300 zlotych ale to na prawde jest szajs. Zas te najlepsze juz na serio porzadne to wydatek kolo 1200 i wiecej. Po za tym zalezy jeszcze do czego chcesz ich uzywac bo jak tylko do sluchania muzyki to na prawde uwazam ze starczylyby Ci te ze sredniej polki i na serio bedziesz z nich zadowolony.

 

Co do zestawu 2.1 to nie jestem przekonany poniewaz moj kolega kupil sobie taki zestaw za (chyba) 90 PLN i na serio graja ciszej i gorzej niz zwykle glosniki komputerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie od od 100 teraz dochodzi do 1200 wiec jak tak to ja proponuje abys kupic przodu scenowe. Musisz pozbierac przez nastepnych 20 lat ale jakosc dzwieku napewno cie zaskoczy - jest niewiarygodna nie to co jakies 5.1 . A jak juz tak szalec to dorzuce do tego akustyka bo jak jeszcze specjalista na tym usiadzie to napewno wycisnie z nich jeczcze wiecej. Chociaz jakbys pozbieral o te 30 lat dluzej to np. Deep Purple mieli 30kW na strone a to dopiero efekt. Hyhy

Chyba troche sie zapedziliscie przeciez byla mowa o tanich najlepiej do 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snoze vivace lepsze  

 

ale wez zaszalej i zaoszczedz jeszcze 100zł bo jest różnica!!! w przed ostatnim CDA była recenzja głosników 2.1 !! zobaczysz sam!!

Dlaczego vivace lepsze...tamte drugie sa drewniane tzn jedna ich czesc...ludzie mowcie na temat tch glosnikow jutro musze wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak drewno =powinno lepiej grac ale te vivace całkieł m ŁADNIE graja bo o głośnosci to lepiej zapomnienc (cała moc zestawu 20W) zdziwiłem sie nawet gdy ustaiwłem na max i nie szumi nic ani nie trzaska:|

 

ale na serio dozbieraj do tych creative i najlepiej jak najdalej od mediatecha

 

teraz wyszły nowe zestawy 2.1 teac i podobno fajniutko graja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja nie mowilem ze trzeba zaraz kupowac te za 1200, ja tylko powiedzialem ze od tej ceny sie zaczynaja jush takie porzadniejsze zestawy kina domowego.

 

A tak w nawiasie to na serio za 100 zlotych to sie nie oplaca kupowac glosnikow. lepiej poczekac troszke nazbierac i kupic cos porzadniejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikaelus<<--- tam jest akurat porównanie i dosc sporo zestawów przedstawione , i nie powiedziałem ze recki z CDA sa wiarygodne ale jak wszedzie tak pisze!!! wystarczy komentarze w komutroniku przeczytac!!!! :twisted: wez ty gosciu mi z odciska zejdz bo sie krew poleje :evil: i popier**l se do krzeszła bo ja twoich uwag słuchac nie mam zamiaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LA TRAVIATA MT334 (głośnik basowy + dwa głośniki satelitarne) to zestaw głośnikowy o ciekawej linii wzorniczej, dobrej jakości dźwięku i niewygórowanej cenie. Obudowa głośnika basowego została wykonana z drewna, dzięki czemu udało się osiągnąć doskonały dźwięk niezależnie od tego czy zestaw jest podłączony do komputera, konsoli do gier czy do domowego zestawu audio. Wykonane z tworzywa sztucznego satelity wyposażone są w podstawki oraz otwory umożliwiające montaż w pozycji wiszącej

 

Kolumny ekranowane magnetycznie

Głośniki aktywne

Moc 600W PMPO

Impedancja: 4Ω

Pasmo przenoszenia: 30 ~ 19000 Hz

Głośnik basowy + 2 satelity

Drewniana obudowa głośnika basowego

Regulacja siły głosu i tonów niskich

Zasilanie 230V/50Hz

 

Zestaw głośnikowy MT-330 Vivace 2.1 (głośnik basowy + dwa głośniki satelitarne) to najnowsza propozycja w ofercie MEDIA-TECH. Głównymi zaletami tego zestawu jest znakomitej jakości dźwięk (500W mocy muzycznej PMPO), solidne wykonanie oraz innowacyjność. Ta ostatnia cecha w głównej mierze odnosi się do sterowania zestawem za pomocą pilota przewodowego. Zainstalowano w nim przełącznik zasilania, regulację siły głosu oraz tonów niskich. Dodatkowo wbudowano w niego gniazda słuchawek i mikrofonu, co w istocie pozwala korzystać z pilota również jak z "MEDIA-HUBA" (rozgałęziacza).

 

Kolumny ekranowane magnetycznie.

Głośniki aktywne.

Moc 500W PMPO.

Impedancja: 4 Ohm.

Pasmo przenoszenia: 60 ~ 18000 Hz.

Głośnik basowy + 2 satelity.

Pilot przewodowy.

Regulacja siły głosu i tonów niskich w pilocie.

Gniazda słuchawek i mikrofonu w pilocie.

Zasilanie 220V/50Hz.

 

Mysle ze 334 sa lepsze po pierwsze sa mocniejsze o 100W po drugie czesciowo z drewna i mysle ze jutro zakupie wlasnie te glosniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie rozbawiajcie mnie tymi mocami i pasmami przenoszenia w czyms takim. <span style="color:red;">[ciach!]</span>lki za niecale 100zl - dobrze ze w ogole cokolwiek przenosza :lol: . Szkoda ze jeszcze nie robia w nich b-ampingu lub bi-wire - to by dopiero bylo :).

Dyskusja jakby to byla bajonska suma i wybor na cale zycie :lol:

Po drugie - nie rozumiem ludzi kupujacych "sprzet grajacy" (ale tez niekoniecznie komputerowy) :) ktorzy kieruja sie tylko opinia innych - przeciez jednemu podoba sie to, innemu tamto - byc moze w mysl zasady ("skoro podoba sie wielu to pewnie i mnie tez sie spodoba").

 

:arrow: Pasmo przenoszenia - zakres częstotliwości, dla których współczynnik przenoszenia danego układu nie zmniejsza się o więcej niż o 3dB (1/sqrt(2)) (a w glosnikach poziom cisnienia akustycznego ma nie spadac bardziej niz o wspomniane 3dB)

 

A o roznych rzeczach , stereo, kinie domowym itd mozna poczytac na :

http://www.horn.pl/frames.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...