Skocz do zawartości
GOD

Pomoc przy głośnikach

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić sobie głośniki creative 4400 i mam pewien związany z tym problem, mianowicie: Tylne satelity w tym zestawie mają kabel o dł. 4 metry, co jet dla mnie zdecydowanie za mało. Dlatego też chciałem się zapytać czy jest możliwe kupienie jakiegoś przedłużacza do tych satelit??? i ile taka przyjemność może kosztować??? i czy nie strace w związku z tym na jakości dźwięku???

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz też poprostu kupić kabel (1metr -> 80 gr :) ) i sobie sam dorobić (kupić jeszcze końcówki...) Ja sobie tak robiłem i zrobiłem sobie 20 metrow kabla i mam looz... a przedłużacz do chinch jest drogi... :/ (u mnie 5 metrow - 10 zł...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedłużacz do chinch jest drogi... :/ (u mnie 5 metrow - 10 zł...)

jak to dobrze ze mieszkam na zadupiu.... w wawie oprocz cen mieszkan i takie bzdety maja kosmiczne ceny :lol:

a na powaznie tutejsze ceny : za 16 zyla kupujesz 15m przedluzke chinch damski/meski

 

zrobic bedzie jeszcze taniej , bo wtyczka ok. 1,50 zeta , metr kabla 60 groszy - wtyczka dokladnie nie wiem , ale kabel na pewno 60gr -kupowalem do polaczenia PC -> tv

acha.... oczywizna ekranowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :) Głównie chodziło mi o to jaki przedłużacz potrzebuje, bo głośniki dopiero kupuje i jeszcze ich nie widziałem, a wolę wiedzieć wszystko wcześniej. Nie wiedziałem właśnie czy to potrzebny jest przedłużacz chinch czy może mini jack, wszystko już wiem więc lece jutro na zakupy :D

 

Jeszcze raz wielkie dzięki

 

A mam jeszcze jedno pytanie:

Te głośniki to podłączam jako cztery kanały tak????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie głośniki creative 4400 i mam pewien związany z tym problem,  mianowicie: Tylne satelity w tym zestawie mają kabel o dł. 4 metry, co jet dla mnie zdecydowanie za mało. Dlatego też chciałem się zapytać czy jest możliwe kupienie jakiegoś przedłużacza do tych satelit??? i ile taka przyjemność może kosztować??? i czy nie strace w związku z tym na jakości dźwięku???

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Może najpierw zastanów się w jakim pokoju chcesz ich używać, bo te głośniki w miarę dobrze będą sobie dawać radę w pokoju 6-8m2, ale powyżej tej wartości niewiele z nich usłyszysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...