Skocz do zawartości
sector

jaka byscie kupili obudowe jakbyscie milie teraz kupowac :P

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh mi to sie juz przejadly te chieftec`ki, antec`ki i podobne wszystkie pod jedno kopyto, imo wykonanie bardzo dobre ale wygląd mało orginalny.

Ja na twoim miejscu poszukał bym czegoś ciekawszego :idea:

Mnie tak samo dlatego wbrałem taką obudowe ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh mi to sie juz przejadly te chieftec`ki, antec`ki i podobne wszystkie pod jedno kopyto, imo wykonanie bardzo dobre ale wygląd mało orginalny.

Ja na twoim miejscu poszukał bym czegoś ciekawszego :idea:

Mnie tak samo dlatego wbrałem taką obudowe ;)

 

Dołączona grafika

Czy to CASETEC???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor wiem ze miales cziefteca ;D ale co chwile masz cos nowego ;D :]

"dużo wypalisz" <- ? :DRaptor wiem ze miales cziefteca ;D ale co chwile masz cos nowego ;D :]

"dużo wypalisz" <- ? :D

 

a gadalem z kolesiami z chiefteca i obudowa taka jak ma holman czarna bez zasilki to kosztuje 339zl ;) wiec nie tak zle :] mam nadzieje ze starczy mi kasy z 18nastki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy spotakł się ktoś z możliwoscią kupna budy chiefteca bez zasilacza :| bo mam zasilacz chiefteca 420 :] tylko bude inną modyfikowaną :P a teraz chcę zacząć składać coś co będzie 100 razy bardziej ciche niż mój chelikopter i na tyle duże żeby WC do środeczka wpakować, nie potrzebuję 2 zasliaczy a tymbardziej nie stać mnie na to :D

 

 

PS nie chodzi mi o sklepy internetowe które sprzedają obudowę bez zasilacza w cenie obudowy z zasilaczem, a zasilacz oddzielnie bo pare takich widziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_o o chieftec pl nie pomyslałem to fakt możesz mi w temacie, na pm albo na gygy 2457589 podać dużej częsci sklepów internetowych sprawa sie ma tak ze obudowa bez zasilacza kosztuje 500 zasilacz 420 W 350 a obudowa z zasilaczem 650 :> mam wrażenie jak by mnie ktoś w ch...... robił :P.

 

jestem z wawy więc te adresy były by przydatne :D,

 

a w wawie byłem w 3 sklepach i dostałem odpowiedź ze z ich informacji wynika że zakup obudowy bez zasilacza nie jest możliwy :| przynajmniej nie chiefteca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie podoba ale za droga (Chenbro SR10303 kolor BLACK ) przymierzam sie do Chieftec nie dlatego ze mi sie podoba ale poprostu nie ma wyboru :cry: Potrzebuje Big Tower albo Full Tower albo cos jeszcze wiekszego (rack odpada :wink: ) nie wiem gdzie i co szukac za granice nie jezdze cena nie musie byc jak chieftec ale 1300 to troche za duzo(chociaz...) Thermaltake tez nie sa raczej malo orginalne oprucz klapki to niec w tym fajnego .... Moze macie jakies namiary linki do jakis budek fajnych :?: (sprawdzalem Allegro , 4max, komputornic , chieftec.pl i com , e-bay'a , sirius , pc-cooler(nie wiem po co) , pc-tuning(tam jest (Chenbro SR10303 kolor BLACK ) , onet , wp , proline(panowie brawo za chlodzenie ale budek jak na lekarstwo) HELP :!: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://store6.yimg.com/I/dealsonic_1768_188399581

 

Co myslicie o tej ?? chyba wezme zamiast Chieftec'a tylko cena mnie wku... w Polsce codegen chce za szara 1200 zl a ta czarna kosztuje normalnie (ale mam nadzieje ze tamta jest bez zasilacza/y ktore mi sa niepotrzebne ale niedostalem jeszcze odpowiedzi na maila a te ledow mozna by podlonczyc do takiego termometru słupkowego :wink: )

 

171 US DOLLAR (USD) = 653.4423 POLISH ZLOTY (PLN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...