Skocz do zawartości
mrtnt

Światem wstrząsła fala...

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, światem wstrząsła fala, prawdziwych gigahercy. 8O

 

To nie dla idiotów oferta lecz dla prawdziwych twardzieli, którzy wiedzą iż powinni tego zabronić!

 

Dołączona grafika

 

Prawdziwe gigaherze robią światową furore, na drugiej stronie oferty reklamowej jest jeszcze bardziej prawdziwa najprawdziwsza z najprawdziwszych prawde powiedziawszy nie wiem czy przejdzie mi to przez klawiature poniewaz moja klawiatura nie jest tak prawdziwa, a to slowo brzmi tak prawdziwie! mianowicie Uwaga! prawdziwe 2,80 gigaherzow Taaaaaaaak drodzy panstwo tlumy szalejaaaaa, szykujcie sie ziemianie na prawdziwy wstrzas prawdziwych doznan, jeszcze nigdy przedtem zakupy nie byly tak prawdziwe i przy tym tak niewiarygodne...

 

Czy producenci nieprawdziwych gigaherzow beda scigani? Czy nieprawdziwe gigaherce beda wymieniane na prawdziwe za doplata? Te i inne odpowiedzi na wiele prawdziwych pytan w odcinku kolejnym z cyklu "Powinni tego zabronic 2 - Reaktywacja"... :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol , toż to nie samowite. Własnym oczom nie moge uwierzyć. Prawdziwe Celerony na dodatek z prawdziwymi 2.60GHz ? Czy ja śnie ? :P Trzeba na Tweak.pl w newsach napisac o nowych prawdziwych Celeronach z 2600MHz prawdziwych MHZ i zeby strzegli sie nie prawdziwych nawet najmniejszych MHZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to topicu śmiechu przeniesiesz to

wyjasnie, to ma byc smieszne i jednoczesnie przerazajace, nie moge tego przeniesc do topicu smiechu poniewaz po pierwsze nie mam takich mozliwosci po drugie smiech nie jest priorytetowym celem tego postu, wiec post mimo iz smieszy on ma bardziej POUCZAC jesli to bedzie w topicu smiechu - kazdy go zlekcewazy, w setkach, tysiacach klatek leza miliony ulotek i tak robi sie ludziom mniej obeznanym wode z glowy, ktorzy pozniej doplaca do prawdziwych GHz i to juz nie jest smieszne... celem tego postu jest wyjasnienie, moral i wniosek jaki? kazdy sobie wyciaga sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak i ludzie kupuja takie graty...:( ma celka 2,6GHz i radeona 128mb.....hm ale co to jest??? a co tam nie wazne przeciez procesor super no nie?? ma 2,6GHz i jest lepszy od wszystkich athlonow itp. to jest typ rozumowania 3/4 ludzi Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej zmieniam procki w moich 2 kompach ;( ja chce prawdziwe gigaherce! Jutro dzwonie do amd ze mnie oszukali i jakies kijowe gigaherce mi wcisli :( bueuhehueuhehueuh :D:D co za lole w MM ale nie dziwie im sie :P wy byscie zrobili to samo dla górki pieniędzy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jutro jade do sklepu i musza mi wymienic na prawdziwe gigaherce bo mam tylko 1833 a napisane jest 2200 :( ale dlaczego ja kupilem AMD??? przeciez intel to sprawdzona firma no i wiecie IM DROŻSZE TYM LEPSZE no nie??? :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później koleś który qpi tego kompa z mm przyjdzie do kolesia który ma athlona 2000+ i gf4ti 64mb i się za pyta:

"Ty czemu mój komp chodzi wolniej od Twojego skoro ja mam 2,4 prawdziwych gigaherzów i do tego radeona który ma o połowę więcej mega pamięci niż Twój ge force :?:"

potem koleś który ma amd mu odpowie:

"[ciach!] lol"

a ten na to

" 8O To mnie w sklepie oszukali :?: 8O muszę się informatyka w szkole zapytać co teraz mam zrobić :roll: "

 

btw ile oni ramu dają do tego kompa :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka oferta jest na pograniczu prawnym miedzy legalną ofertą a... przestępstwem - niestety jak znam życie to o kroczek bliżej legalności, dzięki czemu zawsze im się upiecze, no bo czymże jest jak słusznie zwrócił uwagę Grzesiu - Radeon 128 MB TV, ja sam czepiam się słowa "prawdziwe GHz", ale to nie wszystko, do tego pozostaje brak nazw, kompletny, zupełnie jakby np dać ogloszenie, auto 5 osobowe, na prawdziwe koła ma to dokładnie taki sam sens, modelu Radeona nie dowiemy sie nawet ze szczegolowego opisu pod spodem i nie wiem zupełnie czemu w komputerach przyjęło się przymykać oko na takie niedociągnięcia.

Uważam że posunięcie w przypadku karty graficznej to już przegięcie, ponieważ Radeon sam w sobie nic nie znaczy, moze to byc Radeon 7000 z 128 MB a moze byc i 9800 Pro (wiadomo ze nie bedzie)

 

Do tego jeszcze małym druczkiem dopisano iż:

 

"zastrzegamy sobie prawo do pomylek i bledow w redagowaniu i druku" czyli jesli sprzedaja Celerona 2,6 to moze byc 1,6 i bedzie full wypas...

 

Nie powiem jak takie cos niszczy nasz wlasny rynek komputerowy - kazdy sobie z tego zdaje sprawe, wjezdza cos takiego do kraju daje zarobic marne grosze naszym ludziom i do tego trzepie byle co i w taki sposob...

 

Gdy jeden taki komputer zostaje sprzedany tymsamym jeden komputer nie zostanie kupiony np w xxx sklepie w ten sposob wiele sklepow plajtuje i sami niszczymy swoj wlasny rynek. Pytanie tylko czy niewiedza ma byc naszym gwozdziem do trumny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw ile oni ramu dają do tego kompa :?:

Za 1888 zlotych

 

mamy - pisze dokladnie jak jest w ofercie:

 

Celeron 2,6 GHz

256 MB DDR

dysk twardy 80 GB Samsung

ATI Radeon 128 MB TV-OUT

zintegrowana karta dzwiekowa 6-kanalowa

zintegrowana karta sieciowa 10/100

FDD

nagrywarka CDRW Samsung 52x

4 porty USB 2.0

myszka

klawiatura

Natomiast w tym zestawie drozszym o ile w druku nie wystapil blad czy w redagowaniu :wink: mamy nawet system operacyjny 8O ... DOS i pamiec 512 MB DDR 333 LOL! 8O z prockiem P4 2,8 GHz HT, to wszystko za jedyne 3399 zlotych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka oferta jest na pograniczu prawnym miedzy legalną ofertą a... przestępstwem - niestety jak znam życie to o kroczek bliżej legalności

Ale co Ty tu widzisz nielegalnego?

Jeżeli w kompie jest celeron 2.6GHz, CDRWx50, dysk 80GB a karta ma 128MB pamięci, to wszystko jest zgodnie z ofertą handlową (o ile ta ulotka nią jest) A prawdzie 2.6GHz -- co z nimi nie tak? Jeżeli ten celeron ma tyle, to jest to prawdziwe 2.6Ghz, i nie ma się czego czepić. A że ten komp to shit, to inna sprawa. Każdy ma prawo sprzedawać, co mu sie podoba, za taką cenę, jaką uzna za stosowne -- nikt nikogo nie zmusza do zakupu pod groźbą utraty zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty tu widzisz nielegalnego?

Jeżeli w kompie jest celeron 2.6GHz,  CDRWx50, dysk 80GB a karta ma 128MB pamięci, to wszystko jest zgodnie z ofertą handlową (o ile ta ulotka nią jest) A prawdzie 2.6GHz -- co z nimi nie tak? Jeżeli ten celeron ma tyle, to  jest to prawdziwe 2.6Ghz, i nie ma się czego czepić. A że ten komp to shit, to inna sprawa. -- nikt nikogo nie zmusza do zakupu pod groźbą utraty zdrowia.

Nie napisalem ze jest tu cos nielegalnego, napisalem ze jest na pograniczu legalnosci.

 

A po za tym nie ma na swiecie takiej karty jak ATI Radeon 128 MB TV wiec nie wiem na ile prawo pozwala na cos takiego. Nie pierwszy i nie ostatni raz prawo ingerowalo w promocje marketowe, np w przypadku sprzedazy ponizej cen producenta, wiec wiele w tym jest. Sposob sprzedazy komputerow w MM jest baaaaardzo daleki wzorcom i podobnie do oferty bliski pograniczu prawa. Wiem jak wyglada zakup komputera marki Network od A do Z czyli od momentu przegladania tzw oferty handlowej w ktorej roi sie i troi od pomylek naturalnie wczesniej zadeklarowanych (czytaj zaplanowanych) poprzez wyczerpanie promocji i stojacy np 1 monitor w promocji po "skandalicznie niskiej cenie", co ma skutkowac "nawałnicą klientow" poprzez zakup gdzie Pan sciagnie nam monitor z wystawy i powie ze pudelek brak, do momentu pierwszego nie przyjecia reklamacji gdzies po miesiacu po czym sie okaze no rozne rzeczy sie okazywaly powiedzmy ze takich rzeczy sie nie odtajnia, a juz na pewno nie moglbym zrobic tego sam...

 

Pewnie ze nikt nikogo nie zmusza do zakupu, do cpania tez i co to ma byc powod zeby nie rozmawiac o narkotykach? Jak np pewien koncern samochodowy zrobil numer i sprzedal auta biorac gotowke a aut nie bylo to mamy o tym nie rozmawiac dlatego ze nikt nie byl zmuszony do zakupu pod przymusem utraty zdrowia??? No troszke to chyba nie tak jest prawda?. Mowisz ze nie ma sie czego czepic, oj jest i to ogrom, chyba ze sie nie chce czepic a zwlaszcza jesli sie nie chce rozmawiac a to zasadnicza roznica... moze prawnie nie ma sie czego czepic poniewaz mamy tak nieudolne prawo ze jestesmy zaraz za "australopitekami", sa powody do dumy! natomiast sa jeszcze inne aspekty niz prawny - pytanie tylko czy zalezy nam jeszcze na czymkolwiek czy nie, bo jesli nie to faktycznie nie ma sie czego czepic i oferta jak kazda.

 

Każdy ma prawo sprzedawać, co mu sie podoba, za taką cenę, jaką uzna za stosowne

Absolutnie i nigdy w zyciu :lol: . Wrecz jest dokladnie odwrotnie - nie kazdy ma prawo sprzedawac to raz, nie to co mu sie podoba to dwa i nie za taka cene jaka uzna za stosowne to trzy, dodalbym jeszcze do tego sposob sprzedazy i warunki dotrzymania umowy, wszystko jest regulowane odpowiednimi przepisami, prawami konsumenta itd itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst "prawdziwe(...)" to bunt przeciwko oznaczeniom AMD :D Ludzie gubili się zapewne jak mięli w ofercie np. 2000+, myśleli, że ma powyżej 2Ghz, więc zostawili Balerony, żeby nie tracić czasu na tłumaczenie "o co chodzi" :lol:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jutro jade do sklepu i musza mi wymienic na prawdziwe gigaherce bo mam tylko 1833 a napisane jest 2200 :( ale dlaczego ja kupilem AMD??? przeciez intel to sprawdzona firma no i wiecie IM DROŻSZE TYM LEPSZE no nie??? :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

A mówią że ludzie to nie taborety, widocznie niektórzy nimi są... ex.: Moi kumple zachwalają Celerony i mówią że procki AMD w porównaniu do AMD to h***stwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jutro jade do sklepu i musza mi wymienic na prawdziwe gigaherce bo mam tylko 1833 a napisane jest 2200 :( ale dlaczego ja kupilem AMD??? przeciez intel to sprawdzona firma no i wiecie IM DROŻSZE TYM LEPSZE no nie??? :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

A mówią że ludzie to nie taborety, widocznie niektórzy nimi są... ex.: Moi kumple zachwalają Celerony i mówią że procki AMD w porównaniu do AMD to h***stwo...

tez sie smiejemy zawsze z jednego naszego kumpla co ma celka i go zachwala ;] normalnie go tak besztamy ze az dziwne ze nie placze hueuhehh ;] dzisiaj mi mowi: Twoj athlon sie grzeje i ma 60* a moj Celeron 1.7 ma 35*, a ja mu gadam: no bo twoj to jest bumelang i nic nie robi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien sprzęt komputerowy sprzedwany tylko i wyłacznie w sklepach komputerowych albo w wyspecjalizowanych komórkach z własną kasą fiskalną. POza tym towar powinien być genialnie opisany np za to nie napisze się dokładnie jaki jest model karty graficznej ( już nie wspomne że sprzedawcy nie wiedzą nić o płycie i zasilaczu) i komputer jest zaplombowany to powinni sprzedawców karać za takie kompy a wszczególnie markety

Choć sam nic nie mam do marketów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kto sie zna to tego gowna nie kupi :D

a jezeli sie nie zna to powinien sie na tweaku zapytac :P :P :P

Dokładnie :D I nawet na Oślej dowie się, że prawdziwe megaherce to nie wszystko :lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jutro jade do sklepu i musza mi wymienic na prawdziwe gigaherce bo mam tylko 1833 a napisane jest 2200 :( ale dlaczego ja kupilem AMD??? przeciez intel to sprawdzona firma no i wiecie IM DROŻSZE TYM LEPSZE no nie??? :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

A mówią że ludzie to nie taborety, widocznie niektórzy nimi są... ex.: Moi kumple zachwalają Celerony i mówią że procki AMD w porównaniu do AMD to h***stwo...

tez sie smiejemy zawsze z jednego naszego kumpla co ma celka i go zachwala ;] normalnie go tak besztamy ze az dziwne ze nie placze hueuhehh ;] dzisiaj mi mowi: Twoj athlon sie grzeje i ma 60* a moj Celeron 1.7 ma 35*, a ja mu gadam: no bo twoj to jest bumelang i nic nie robi :P

:lol:

 

A wlasnie: dajcie mi jakas tabelke z porownaniem jakiegos proca AMD z Celeronem... Dalbym kumplowi linka ;) Bo udowodnic to sie nie da .... wiecie jak jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehem takich porównań chyba nikt nie robi, bo a nóż się okaże że celeron jest lepszy od tych wszystkich P4 i Opteronów i co wtedy?

 

Celeron królem prawdziwej wydajności. Prawdziwe megaherce dla prawdziwych twardzieli! Chcesz mieć prawdziwego kompa, kupuj prawdziwy procesor!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehem takich porównań chyba nikt nie robi, bo a nóż się okaże że celeron jest lepszy od tych wszystkich P4 i Opteronów i co wtedy? 

 

Celeron królem prawdziwej wydajności. Prawdziwe megaherce dla prawdziwych twardzieli! Chcesz mieć prawdziwego kompa, kupuj prawdziwy procesor!

To czemu kupiles Athlona? :lol: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...