Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z problemem... dlaczego przy próbie wejścia do opcji 'Customize Ride' gra wychodzi mi do windowsa... a wcześniej przez tydzień działała normalnie... zmiana ustawień grafy nic nie daje... a i wcześniej wychodziło mi do windy podczas filmików :? DirectX9.0b i Dentki 52.16 (na 30.82 nie chodzi NFS :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje wyścig przy 95/111 taki co ma 6 lapów.

Już go robiłęm z 10 razy i ze 6 razy miałem 2 miejsce. A dzisiaj prowadziłęm w tym wyścigu i na ostatnim zakręcie przed metą walnąłem w auto z nad przeciwka i znowu przegrałem. Zaczyna mnie to irytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jakas godzinke temu skonczylem cala gre, mialem problem ze 100-ktoryms wyscigiem gdzie jest 7 okrazen ale wreszcie sie udalo :D ale i tak nadal nie wychodzi mi czas ponizej 20 s w dragu :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck :evil: Ten 95 wyscig rzeczywiscie jest masakryczny. 4 podejscia i zawsze 2-gi za Zielona Honda S2000 :evil: Swoja droga trzeba miec nieziemskiego farta zeby ta trase przejsc bez dzwona ...ruch uliczny dobija :twisted:

Sprobuje jak siorbne cos mocniejszego bo wlasnie mam na chacie mala imprezke :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck  :evil: Ten 95 wyscig rzeczywiscie jest masakryczny. 4 podejscia i zawsze 2-gi za Zielona Honda S2000  :evil: Swoja droga trzeba miec nieziemskiego farta zeby ta trase przejsc bez dzwona ...ruch uliczny dobija  :twisted: 

Sprobuje jak siorbne cos mocniejszego bo wlasnie mam na chacie mala imprezke  :lol:

Ja jeździłem skylinem w tym wyściugu(bardzo stabilne auto na zakrętach, nie jak 350z który lata jak chce) ale wczoraj się przesiadłem na RX-7 i miałem już nawet prowadzenie o 10 sekund ale na ostatnim zakręcie się władowałem a ruch uliczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie najlepiej wybrac unique upgrade z performance, skonczylem gre i byly 2, a ktos mowil o 3, ja wybralem najpierw turbo a w drugim chipa ale to chyba nie byl najlepszy wybor, ogladalem filmik Raptora i ja cos tak nie moge szybko zmieniac biegow, zeby przed polowa trasy miec juz 6 wrzucona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam ... za 5,50 PLN :-) 

113/111

Mit  greate RX-7 z moim ultrawypaśnym czasem 19:32 na niej :P

 

nIE DZIEKI :lol: :lol:

 

Potrzebuje save z 101 wyscigu (moga byc tez wczesniejsze) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre czasy idzie uzyskac tez s2000. ja po ukonczeniu gry zszedlem nia do 19.44. nizej chyba tym samochodem nie wycisne. rx 7 probowalem ale ledwo ledwo udaje sie 19.90. chyba mam zla technike jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...