Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że gdzieś to tu było ale gdzie??? mam problem ze zmienianiem koloru vinyli. nie moge zmienić!!! jak to zrobić??? może za wcześnie jeszcze??? chociaż raz już gre przeszedłem i też nie mogłem zmienić?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się to tam gdzie wybiera się kolejność nakładania vinili (pod spodem jest "vinil color" i tam klkamy). Można też zmienić kolor decals z białego na czarny, robimy to "literką Z" :P .

gdybym tak mógł to bym tu nie pisał. klikam myszką na kolor i mam ta opcje co moge sobie auto z różnych stron poglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oto mój wynik:

Dołączona grafika

 

silnik niestety nie wytrzymał....

Z tego co wyczytałem, to tylko LEON2000 był o ułamki km szybszy (scereen prosze! :) ). Ciężko jest ten wynik powtórzyć, ale bede jeszcze kiedys probowal (teraz dyplom na glowie)... Może też sprobuje kierownicy, bo na klawiaturze (tak właśnie gram) ciężko jest z tymi biegami dobrze trafić w obroty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde, chodziło mi o prędkość!!! Widać w godzinach wczesno-nocnych mózg mi siada :) A screen miałbyć nawiązaniem do czyjegoś zapytania odnośnie max. prędkości.... A nad czasem popracuje :)

Sorry za wprowadzenie w błąd! Poprawie się, a kto wie moze i czas :) Pozostaje mi walczyć :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde, chodziło mi o prędkość!!! Widać w godzinach wczesno-nocnych mózg mi siada :) A screen miałbyć nawiązaniem do czyjegoś zapytania odnośnie max. prędkości.... ....

to zapewne ja

no wsumie to mozna tak ale silnik wybuchaprzed ukonczeniem

niby jest wiecej ale wyscig nieukonczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki do forumowych wyjadaczy... byl na tym forum dluzszy topic od tego ??

 

 

a zeby nie bylo to NFS rulezzz  :wink:

jasne ze byl nawet kilka wszystko masz w statystykach!!!

co do predkosci tej ze screena :

wiadomo predkosc nie jest najwazniejsza ale prawie 390 mi imponuje

moj rekord to 387,5

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Powtarzam się: walnąłem gafę i już! Być może to właśnie WIEZA pytał o największą prędkość. Więc dlatego dałem mój screen. Fakt, że wyścig nieukończony, ale prędkość prędkością :twisted: (i tak LEON2000 był ciut szybszy). A że nie ma to nic wspólnego z czasem przejazdu to też fakt (co widać choćby po wyczynie Raptora), któremu przecież nie zaprzeczałem!

Tak więc moim zamiarem było tylko i wyłącznie pokazanie najwyższej uzyskanej prędkości (choćby kosztem silnika :) )

Pozdrawiam!

 

P.S. Zamieńcie w moim poście (tym ze screenem) słowo "czas" na "wynik" i już wszystko będzie grało :)

Gra słów, hehe ,"lub czasopisma" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu coś dla tych co uważają że rx7 można tylko osiągać dobre czasy

Dołączona grafika

To był czas z singla

a tu czas z gry online

Dołączona grafika

nie to zebym uwazal za jest lepsze od rx7 ale juz wiele rx pokonalem i do s2000 zawsze bede czul sentyment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i prosze o wyrozumiałość

 

Właśnie chciałem wrócic do NFS U ale stracilem savey przy resinstalu... doszedłem do 30 wyscigu ( gram na motion blur, lights trails i na wylaczonym traction control, wiec sie nie śmiać )

 

Nie piszcie mi zacznij od nowa bo po prostu nie mam na to czasu ( jak sie pracuje to juz nie ma tyle czasu co liceum lub studia )

 

Wielka prośba ... jesli ktos ma savey z okolic 30 wyscigu niech się odezwie ... PLIZZZZ

 

PS. Szaacunek dla Raptora i pozostałych < 20s, wlasnie obejrzalem filmik 19.23 ;)) niezla technika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i prosze o wyrozumiałość

 

Właśnie chciałem wrócic do NFS U ale stracilem savey przy resinstalu... doszedłem do 30 wyscigu  ( gram na motion blur, lights trails i na wylaczonym traction control, wiec sie nie śmiać )

 

Nie piszcie mi zacznij od nowa bo po prostu nie mam na to czasu ( jak sie pracuje to juz nie ma tyle czasu co liceum lub studia ) 

 

Wielka prośba ... jesli ktos ma savey z okolic 30 wyscigu niech się odezwie ... PLIZZZZ

 

PS. Szaacunek dla Raptora i pozostałych < 20s, wlasnie obejrzalem filmik 19.23 ;)) niezla technika

Nie masz czasu grac to nie graj. 30 wyscig to nie jest jakas starata ne do odrobienia, pozatym bedziesz musial miec duzego farta zeby ktos akurat byl teraz w ok 30 wyscigu.

 

BTW uwazam ze liceum czy studia sa bradziej czasochlonne niz praca ( w robocie odbebnisz 8h i masz luz... a szkola to nie dosc ze 8h w nij siedzisz, to jeszcze wracasz a tu zadania domowe, nauka na sprawdzian... jzu w sesji nie wspominajac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czasu grac to nie graj. 30 wyscig to nie jest jakas starata ne do odrobienia, pozatym bedziesz musial miec duzego farta zeby ktos akurat byl teraz w ok 30 wyscigu.

to jest strata nie do odrobienia jak sie nie ma czasu, jesli nie znajde kogos kto jest w 20, 30 czy nawet 40 wyscigu to nie bede gral od nowa ... na to mają casz tacy nienauczeni życia młodzi ludzie jak ty ( i dobrze niech sie bawia poki maja czas)

 

BTW uwazam ze liceum czy studia sa bradziej czasochlonne niz praca ( w robocie odbebnisz 8h i masz luz... a szkola to nie dosc ze 8h w nij siedzisz, to jeszcze wracasz a tu zadania domowe, nauka na sprawdzian... jzu w sesji nie wspominajac ...

Nie zapominaj mój ty nastolatku ( to tylko bycie nastolatkiem jest w stanie usprawiedliwić twój brak szacunku do mojego czasu) ze tez 10 lat temu byłem licealistą a jeszcze 2 lata temu studentem. Wiem i teraz jeszcze bardziej doceniam luz jaki wtedy mialem.

 

Teraz pracuje od 8 do 18 i w soboty od 8 do 14 a wliczając w to dojazdy jestem poza domem 11 h dziennie. jak wróce do domu to trzeba zrobić objadokolację , trzeba też ją zjeść (ucieka kolejna 1 h)a na końcu ... trzeba znalesc czas na żonę, znajomych, rodzinę,[ + dodatkowo np dzis: posprzątanie garażu , załatwienie tłumacza, banku, poczty, przychodni], a jak po tym wszystkim zostanie mi trochę czasu i siły na grę na kompie TO NIE MA TO BYĆ PRZEJEZDZANIE 30 WYŚCIGÓW 2 RAZ TYLKO COS CO MI SPRAWI PRZYJEMNOŚĆ!!!!!!!!!

 

Mam nadzieję że teraz łaskawszym okiem spojrzysz na cenę mojego wolnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie dodaje nowe vinyle do nfs'a?? na stronka widziałem vinyle do sciągnięcia ale raczej nie zauwarzyłem żeby opisali jak sie je instaluje:| mam jusz full style pointsów ale te vinyle co są to dlamnie zamało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czasu grac to nie graj. 30 wyscig to nie jest jakas starata ne do odrobienia, pozatym bedziesz musial miec duzego farta zeby ktos akurat byl teraz w ok 30 wyscigu.

to jest strata nie do odrobienia jak sie nie ma czasu, jesli nie znajde kogos kto jest w 20, 30 czy nawet 40 wyscigu to nie bede gral od nowa ... na to mają casz tacy nienauczeni życia młodzi ludzie jak ty ( i dobrze niech sie bawia poki maja czas)

 

BTW uwazam ze liceum czy studia sa bradziej czasochlonne niz praca ( w robocie odbebnisz 8h i masz luz... a szkola to nie dosc ze 8h w nij siedzisz, to jeszcze wracasz a tu zadania domowe, nauka na sprawdzian... jzu w sesji nie wspominajac ...

Nie zapominaj mój ty nastolatku ( to tylko bycie nastolatkiem jest w stanie usprawiedliwić twój brak szacunku do mojego czasu) ze tez 10 lat temu byłem licealistą a jeszcze 2 lata temu studentem. Wiem i teraz jeszcze bardziej doceniam luz jaki wtedy mialem.

 

Teraz pracuje od 8 do 18 i w soboty od 8 do 14 a wliczając w to dojazdy jestem poza domem 11 h dziennie. jak wróce do domu to trzeba zrobić objadokolację , trzeba też ją zjeść (ucieka kolejna 1 h)a na końcu ... trzeba znalesc czas na żonę, znajomych, rodzinę,[ + dodatkowo np dzis: posprzątanie garażu , załatwienie tłumacza, banku, poczty, przychodni], a jak po tym wszystkim zostanie mi trochę czasu i siły na grę na kompie TO NIE MA TO BYĆ PRZEJEZDZANIE 30 WYŚCIGÓW 2 RAZ TYLKO COS CO MI SPRAWI PRZYJEMNOŚĆ!!!!!!!!!

 

Mam nadzieję że teraz łaskawszym okiem spojrzysz na cenę mojego wolnego czasu.

Przepraszam pana bardzo, ale to bylo tylko moje szceniackie myslenie i sie wiecej nie powturzy... :wink:

A co do wiekszej ilosci czasu - wystarczy mniej spac... ale pewni zonkna ci kaze isc wczesnie spac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO NIE MA TO BYĆ PRZEJEZDZANIE 30 WYŚCIGÓW 2 RAZ TYLKO COS CO MI SPRAWI PRZYJEMNOŚĆ!!!!!!!!!

Jak pojechanie jeszcze raz tych 30 wyścigów nie sprawi ci przyjemności to i dalsze 82 też, także daj sobie z tym spokój. Albo gra ci się podoba albo nie, takie moje zdanie i sprawa wolnego czasu nie ma tu znaczania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladalem nie znalazlem...

 

barton @3200 r9800 IceQ HISa

rozdzialka 124x768 AA x4 anizo x4 textury na maxa sterowniki cata 4,1

 

 

przy starcie wyscigu ok 37 fps w czasie jazdy ok 50 jednak przy wjezdzie do tunelu jest ok 100 fps i gra przyspiesza dostalownie jak na przewijaniu na podgladzie nie trudno sie domyslic ze udezenie w filar murowane przy wyjezdzie znowu ok 50 i normalne tepo da sie cos z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladalem nie znalazlem...

 

barton @3200 r9800 IceQ HISa 

rozdzialka 124x768  AA x4 anizo x4 textury na maxa sterowniki cata 4,1

 

 

przy starcie wyscigu ok 37 fps  w czasie jazdy ok 50 jednak przy wjezdzie do tunelu jest ok 100 fps i gra przyspiesza dostalownie jak na przewijaniu na podgladzie nie trudno sie domyslic ze udezenie w filar murowane przy wyjezdzie znowu ok 50 i normalne tepo  da sie cos z tym zrobic

Piwrwszy pacz juz ten blad naprawial. Pacze sciagasz autoupdaterem ktorego znajdziesz w katalogo nfsa w start menu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...