Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

600 tys.?? mozliwe...

w undergroundzie siedze juz troszke i mniej wiecej sie orientuje nt tej gierki...

 

modow do tej gry NIE MA zadnych!! [na 99,9% bo nie wiem czy wyszedl juz programik do konwersji z Ace do BIN i na odwrot, ale raczej go nie ma...]

 

jest jedynie mozliwosc wgrania nowych vinyli, pokolorowanych swiatel, zmienionych opon, innego neona i przerobic kilka grafik w menu - np. garaz po ktorym jedzie woz przy wyborze go...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze tam sa cipy!!

znaczy autorzy tych stron - vinyle sciagneli z www.nd4spdworld.com [tam jest mnostwo] i nawet sie nie spytali autorow czy moga je zamiescic!!

 

przynajmniej MNIE SIE NIE ZAPYTALI!!

 

patrzcie: Alien, Carlsberg, Poland...

 

aha, dla bardziej zainteresowanych: mody [:?] sa ale tylko i wylacznie zmieniajace kolor nieba na niektorych mapach - ja tego nie nazwalbym modem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey mam pytanko dlaczego zamiast vinylu jest widoczny tylko jego obrys czyli nie ma kolorow tylko szkic na samochodzie i jeszcze jedno czy winyle dzialaja na necie ? bo chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge nagrać filmik frapsem, tylko potrzebuje zeby ktos umiescil to na jakims serwerze - jak jechalem to bylo ze 200 sekund a poza tym to nie mam pelnej wersji frapsa, jesli ktos dysponuje serwerem i umozliwi mi umieszczenie tekiego pliku to moge sprobowac nagrac filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób moge kupić sobie nitro na samym poczatku gry ??  

 

tak pytam o jakieś kody jesli istieja i są sprawdzone chce po prostu pobrykać szybką furką

Hmm, co to za przyjemnosc? Nie lepiej jak przechodzisz powoli, spokojnie? Przysiadziesz w 3 wieczory i masz mega szybka fure!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm co do przyjemnosci jak wracam ztitany z roboty to mam ochote po prostu pojeździc extra furą ;) na googlach jest pełno płatnych gie i innych badziew które nie działaja....

 

wiec moze ma ktoś coś sprawdzone .....? plizz helpmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba GRAĆ GRAĆ i jeszcze raz GRAĆ ale grają non stop (w mojej opinii) ciuuule :) .

 

grasz i dostajesz punkty itd. itp.

masz wszystkie okladki gazet naznaczone swoim autem ?

grywales w necie ?

 

ja mialem body kit (nawet sie chyba nie zorientowalem dokladnie kiedy) ale na pewno po kilku wyscigach w necie i wszystkich okladkach magazinsow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w te gierkę korzystając z  Logitech Formula™ Force GP?

 

Wrażenia? Jak działa Force Feedback?

 

A wrażenia z innych kierownic?

do driftu sie nie nadaje, a do wyscigu wogole klapa. Cos z ustawieniami kiery jest w tej gierce bo ona tak jakos dziwnie reaguje....tzn. za wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moge na swoim sprzecie włączyc rozmazywanie tła

Musisz miec karte graficzną ktora obsluguje dx9

Geforce FX lub Radeona 9xxx

:lol: :lol:

niemusi!!!

 

styknie GF4ti z obsługą dx 8.1 :)

 

a codo Radeonów to 9000 nieobsługuje dx 9.0 :)

 

hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę się przyznać ,że dopiero teraz , po zmianie karty zabrałem się do grania w underground :D.

mam jednak dziwny problem: gram na gamepadzie logitech dual action i normalnie mogę grać przez jakąs godzine. mniej więcej po tym czasie kontroler zaczyna się nienormalnie zachowywać: sam skręca, nie daje możliwości skrętu w prawo itp.

co jest? na klawiaturze to samo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...