Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Elo !! jest problem , skasowały mi się savy !!!!!!! i nie chce mi się tego przechodzić jeszcze raz , więc mam skromną prośbe : czy mógłby mi ktoś przesłać savy, a miałem tak pięknie i nitro i wszystko na full wypas i teraz klapa dzięki :)

 

mail : adriansz22@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przejsc durny 112/111 wyscig???? the legend of street czy jakos tak... na najnizszym poziomie trudnosci gralem pare godzin i zawsze przed samym koncem albo wpierdalalem sie w jakis samochod albo ta glupia samantha zawsze cudem mnie przeganiala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne... ja jakos specjalnie nie mialem problemow z ostatnimi wyscigami.

Poprostu zostaw sobie troche nitro na sam koniec i przy koncu zepchnij przeciwnika na pobocze (najlepiej w jakis slup) i uzyj nitra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak uzyskac inny kolor niz bialy na vinylach, bo nie moge togo zrobic?

 

gra u mnie wyglada jakos dziwnie schodkowato nawet jak wlacze AA4 i AF16 tak jakby wogole nie dzialaly ;/

 

wyscig 112 przeszedlem kiedys bez wiekszych problemow a teraz wisze gdzies na 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor vinyli mozesz zmienic:

strzalkami zmieniasz vinyl na ten ktoremu kolor chcesz zmienic [podswietli sie on tak jak na screenie]

a kursorem klikasz na "vinyl color"

 

Dołączona grafika

 

ps. nie kazdemu vinylowi zmienisz kolo, np. specialom sie nie da...

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

a vinyl ja umiem zrobic ;-)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tj cheat detector wykryje to mozesz sie odlaczyc lub nie, twoj wybor.

jak nacisniesz ALT + TAB to sie przelaczaja okna i w okienku TJ CD widzisz kto ile ma unikatow i wtedy poznasz tego co oszukuje... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tj cheat detector wykryje to mozesz sie odlaczyc lub nie, twoj wybor.

jak nacisniesz ALT + TAB to sie przelaczaja okna i w okienku TJ CD widzisz kto ile ma unikatow i wtedy poznasz tego co oszukuje... :|

wykrycie takiego cheatera nie idzie na marne

jego nick zostaje przeslany do delta server (juz nie pamietam adresu stronki)

gdzie widnieje lista wszystkich cheaterow i powiem tylk oze jest ona przeogromna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej paczki.

Na moim configu 1024x768 full bez aa i anizo mam od 20fps do 50-55 fps.

Czy ktos ma takie problemy? Może jakis pomysł jak zrobić zeby ta gierka chodzila ok bo np colin4 chodzi ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej paczki.  

Na moim configu 1024x768 full bez aa i anizo mam od 20fps do 50-55 fps.

Czy ktos ma takie problemy? Może jakis pomysł jak zrobić zeby ta gierka chodzila ok bo np colin4 chodzi ok

Nie wiedziec dlaczego NFSU ma o wiele wieksze wymagania co do grafiki niz Collin4, a moim skromnym zdaniem grafika w Collinie jest o wiele ladniejsza. Ale do rzeczy. W celu zwiekszenia ilosci fps'w zmniejsz detale w grze.

Ja osobiscie gram w rozdzialce 1280x1024 (pieknie to wyglada) na prawie minimalnych detalach i Fraps NIGDY!!! nnie schodzi ponizej 60fps. Dla porownania powiem tylko, ze jesli wlacze detale na max, to przy tej rozdzialce mam srednio ok ~50fps - min 37 max 60. Oczywiscie max jest zablokowany do 60fps. (w Collinie do 75) :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...