Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko zalatwiam aby otworzyc tamten topic. tylko troche oczyszczony. Moze wieczorem bedzie gotowy. Ten poprostu potaktujmy jako topic do wyscigow Online na kanale TWEAK :wink:

Raptor jestes maniakiem. Nie mam nawet co do ciebie wyskakiwac. Skoro narazie giere mi wywala i mam 1/4 tego co ty juz zdobyles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko jedno pytanie, jesli nie miesci sie w granicach tego, co mozna pisac na forum, to prosze moda o skasowanie mojego posta.

 

Otoz, nie pytam sie o crack, serial do gry ! tylko o to, czy moglby mi ktos na mehow6@o2.pl przeslac link BT do patcha.

 

Pozdr

MeHow

 

PS:. Jesli post jest uznany za crack, warez itd. itp. to prosze wywalcie go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raptor zeczywiscie wymiatasz ale dziwie sie jak mozesz jezdzic tym gownem nissanem tyle lepszych fur jest, no ale gusta to gusta ;)

 

Ja gram od poczatku mazda mx-5 i dorobilem sie juz turiny i nosa :) narazie V-max 286 udalo mi sie osiagnac ale wszystko przedemna i to mi sie wlasnie podoba na poaczatku ledwo 200 moglem przekroczyc a teraz ... co bedzie jak alej stuninguje :) GIERA POPROSTU WYMIATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 - jak będziesz miał full upgrady to zobacz co lepiej wygląda w statystykach - Nissan Skyline rządzi :D

 

update wyników - Drag - 21.61, top speed 365.44 (silnik padł) i 363.13 (silnik wytrzymał)

 

Drag na autostradzie z opponentami na hard (raz miał taki 1 21.60 8O )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam nfs'a , ale mam pytanko. Sa pokazane jakos liczbowo statystyki fur ? np. maksymalna moc i moment obrotowy na danych rpm ?

nie

tylko wykresy słupkowy poziomy - mozesz dzięki temu porównać do innego wozu.

gdzie ?

 

no i jak zakupic nowe furki ? jedyne co znalazlem to opcja TRADE ale nie chce nikomu oddawac mojego civica ktory juz smiga z NOSkiem i turbinka :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sa niestety przynajmniej dla mnie pewne rzeczy ktore bym zmienil,

1. Dlaczego ciagle jezdzi sie w nocy????

2.I czemu cholera jasna nie ma replayow, samochody sa zrobione cudnie i chcial bym je sobie ogladac w powtorkach i [gluteus maximus] :(

3. Nie ma podanych mocy, momentu obrotowego itp - no ale to gra arcade a nie symulacj, jednak moglo by to byc

 

NO A CALA RESZTA JEST WSPANIALA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nocy dlatego ze to UNDERGROUND :D

 

filmu nie widziales ? :lol:

 

to jedyne wytlumaczenie jakie mi przychodzi na mysl :lol:

 

co do replayow to fakt - porazka ... :(

 

Ok - wracam grac :twisted:

hehe jasne ze widzialem film (domyslam sie ze chodzi ci o fast and furious i 2 fast 2 furious) , no ale to nie zmienia faktu ze przynajmniej w moim odczuciu mogli by dac dzien :), hehe ale wtedy nie bylo by widac tych wszystkich swiatel/odbic :)

 

wlasnie co do odbic tez mnie wkurza to ze te ulice sa takie mokre, tam ciagle pada czy jak ;) no i chchial bym zeby w real life "fura" tak sie trzymala drogi jadac po mokrej nawierzchni ... dobra dobra wiem to gra arcade :)

pozdrawiam

 

P.S. Wlasnie wymienilem swojego wysluzona MAZDE MX-5 na SUBARU 2003 RS 2.5, ale ciagle czekam jak bede mogl zdobyc TOYOTE SUPRE - to jest furka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 : ja zmniejszylem road reflection do 2/3 bo mnie szlag trafial od tych odbic :D Gra jest mega :] Demko teraz przynosi efekty w wyscigach drag - nie mam z nimi zadnego problemu - wogole ten nfs jakis taki prosty jest; sporadycznie cos musze powtorzyc (gram na medium-high zaleznie od rodzaju wyscigu) Spadam gierzyc :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam z nimi zadnego problemu - wogole ten nfs jakis taki prosty jest; sporadycznie cos musze powtorzyc (gram na medium-high zaleznie od rodzaju wyscigu) Spadam gierzyc   :twisted:

Zobaczymy gdy progress będziesz miał większy niż 70 :) - spróbuj odpalić sobie drag z przeciwnikami na HIGH - u mnie raz komputer zrobił czas 21.60 8O z ja dopiero za nim jakieś +0.40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zmniejszylem road reflection bo framerate leciał na pysk :(( teraz da sie grac nie spada ponizej 30 fps. A jak u was chodzi??

biega idealnie nie schodzi ponizej 30FPS (fraps) 1280x960 4xAA 8x Anizo wsio na high oprocz motion blur i light trials

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...