Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

:idea:  :?: 

 

czy jest jakaś różnica co się odblokuje 

jak wezmę przy wejściu do wyścigu 

 

/Easy/    /Medium/    /Hard/    :?:

 

czy tylko będe miał mniej kasy za wyścig ???

a wszystko to co miało być będzie odblokowane ???

 

No chyba logiczne, ze wiecej odblokujesz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej nie, easy/mediu/hard to tylko kasa, i tak odblokujesz to co masz odblokowac.

mess ma racje, ale mniej kasy mniej kupisz :)

 

No ja juz jestem 9 we wszystkich rankingach , hehe powoli powoli do przodu na sam szczyt - over the top :)

 

fura rozwija juz predkosc ponad 300km/s - giera wciaga nieziemsko i te felgi 18" ahh i te spojlerki ahh :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja z innej mańki: Czy istnieje jakiś sposób na pozyskanie OFICJALNEGO patcha, bez korzystania z updatera. Chodzi o to, że do kompa, na którym gram nie mam podłączenia do netu. Może ktoś ma jakieś namiary na plik instalacyjny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja z innej mańki: Czy istnieje jakiś sposób na pozyskanie OFICJALNEGO patcha, bez korzystania z updatera. Chodzi o to, że do kompa, na którym gram nie mam podłączenia do netu. Może ktoś ma jakieś namiary na plik instalacyjny?

Patch ktory poprawia prawie wszystkie bledy gry jest na suprnovej od 3 dni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno bede w mniejszosci jak powiem, ze dla mnie to kompletny niewypał. Porownujac Ta gre i jej poprzedniczke NFS HP2 nawet chwili nie zawachalem sie co do tego ktora jest lepsza. Co prawda mialem tylko demo ale juz go nie mam - zrobilem 2 okrazenia a potem do smieci gdzie jej miejsce :)

 

Kazdy ma prawo do wlasnego zdania,ale jakbym Cie spotkal to za takie slowa dostal bys w dziub :evil:

 

Gra by dostala u mnei 10/10 gdyby nie te rypleye i 1 motyw dzieki ktoremu musialem przeinstalowac gre a mianowicie - chodzi o to ze mialem error log a jak szukalem savow to ich nie bylo tak gdzie zawsze,nie moglem nawet skasowac profilu i zalozyc go na nowo,co do reszty - moja najlepsza gra (choc wiadomo ze NFS2SE to NFS2SE) i zadna sie do niej nie umowy a wasz piekny street legal ma grafe z przed 2 lat a wymagania sprzetowe to tragedia,jak tnie na takim konfigu jak moj i to nawet z gf 4 ti 4400 to ja pasuje,pozdrawiam i poraz ktorys sie spytam: Kto wstepuje do klubu NFS 7 : U ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej nie, easy/mediu/hard to tylko kasa, i tak odblokujesz to co masz odblokowac.

mess ma racje, ale mniej kasy mniej kupisz :)

chocby przechodzil na easy to kasy i tak mu na wszystko starczy...

przez chwile mialem nadzieje ze ta gra przebije GT1, ale jednak nie da rady... brakuje kilku(nastu) bardzo waznych szczegolow :<

 

btw. narodzil sie juz taki co mi powie jaka jest roznica miedzy paczkami oprocz tego ze rozne firmy wchodza w zestawy? :E

 

przeszedlem juz prawie cala, i stwierdzam ze gra jest troche pusta(ale o tak imho najlepsza samochodowka na pc).

 

- brak replayow

- brak mozliwosci kupna dwoch samochodow

- znaczacych czesc jest malo(a nawet bardzo malo)

- statystyki czesc sa biedne

- caly czas mam wrazenie jakbym slyszal jeden glos silnika(niezaleznie od samochodu)

- SP na jeden raz

- przejrzystosc menu tez jest biedna

- zawsze starcza na wszystko kasy(odblokujesz i masz)

 

mam nadzieje ze nastepna bedzie rowniez wchodzila w swiat tuningu, tym razem dokladnie...

tak czy siak gierka ma cos w sobie co przyciaga ;] (brak konkurencji? :D)

przypomina mi ona troche quake3, gra tylko na MP, SP to tylko dodatek... nieudany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja utknołem mam już 30/111 wyścigów  :D No i teraz potrzbuje mieć samochód z 2 gwiazdkami reputacji, moja 206 ma tylko 1  :cry:  No a tam gdzie można kupić samochody to są też tylko z 1 gwiazdką  :?  Co robić :?:

Mam ten sam problem tylko ze jestem w momencie gdzie potrzebuje reputacje z jedna gwiazdka na turniej i kotek. :cry: Napewno jedynym wyjsciem nie jest gra od nowa wiec co trzeba robic w takiej sytuacji? Prosze o szybka odpowiedz.

 

Update - OKI poradzilem z tym sobie.ClareS, ja np zakupilem na szybe logo NFSU i odrazu sie pokazala gwiazdka,jesli jeszcze do tego nie doszedles to wystarczy ze zvizualizujesz troszq swoja maszynke i po problemie :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gry-online napisali

Jedną z nich były „replay’e” a raczej ich brak w najnowszym NFS’ie. Otóż powodem tego był fakt, że gra była projektowana równocześnie na wszystkie platformy przez co należało zaprojektować grę tak, aby działała na najsłabszej z platform (PlayStation 2). Ponieważ PS2 nie dysponuje standardowo pamięcią masową (dysk twardy), replaye, które wymagałyby takiej pamięci nie zostały uwzględnione. Jednak z rozmowy jaką przeprowadziliśmy z człowiekiem od NFS’a, wynikło, iż jest duża szansa na patcha do NFS: Underground dla wersji PC, który doda możliwość oglądania „powtórek”.

To nastepny + dla PC version :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no. Nie mogę nic napisać. Właśnie skończyłem grać. Giera super, muza i ten Static X . No po prostu cudo. Na razie mam za kiepski samochodu (kto mi umieści fotke na serwie ? :) ) . Ale no gra super.

 

Drift - hmm, fajne tryb gdybym tylko miał więcej zręczności ;)

 

Drag - aż mi się chciało śmiać jak ścigałem sie w pierwszym dragu, wszyscy ledwo co do 130 km/h nie mogli wycisnąć, hehehe

 

No wkurza mnie brak replay'ów. No błąd nie do wybaczenia. Ale giera spox. Filmik też są fajne. No dla mnie to 9,5/10 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM BIG PROBLEM

 

DOSZEDŁEM DO TURNIEJU GDZIE POTRZEBNA MI JEST JEDNA GWIAZDKA I NIE WIEM CO JESZCZE MOGĘ STUNINNGOWAĆ... pOMOCY CO WPŁYWA NA REPUTACJĘ AAA I GRAM GOLFEM MAM 13 LAT ALE JAK BĘDZIE 18 JEDNO JEST PEWNE KUPUJE GOLFA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM BIG PROBLEM

 

DOSZEDŁEM DO TURNIEJU GDZIE POTRZEBNA MI JEST JEDNA GWIAZDKA I NIE WIEM CO JESZCZE MOGĘ STUNINNGOWAĆ... pOMOCY CO WPŁYWA NA REPUTACJĘ AAA I GRAM GOLFEM MAM 13 LAT ALE JAK BĘDZIE 18 JEDNO JEST PEWNE KUPUJE GOLFA :)

VW sucks kup Opla :) Najlepiej Omege Lotus :) To tak żartem

a na poważnie to jestem dopiero na etapie ujeżdżadnia 206 :)) a daje nieźle czadu :) Nie chce mi sie kupować jakiś innych aut bo i tak spokojnie objeżdżam Subaryny czy Hundaye:)

 

Pozdrawiam

 

Mój nick w grze sieciowej to c36get (jak ktos rozszyfruje moj nick to dostaje piwo :)))) ) Specjalność Drift :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja utknołem mam już 30/111 wyścigów  :D No i teraz potrzbuje mieć samochód z 2 gwiazdkami reputacji, moja 206 ma tylko 1  :cry:  No a tam gdzie można kupić samochody to są też tylko z 1 gwiazdką  :?  Co robić :?:

Mam ten sam problem tylko ze jestem w momencie gdzie potrzebuje reputacje z jedna gwiazdka na turniej i kotek. :cry: Napewno jedynym wyjsciem nie jest gra od nowa wiec co trzeba robic w takiej sytuacji? Prosze o szybka odpowiedz.

 

Update - OKI poradzilem z tym sobie.ClareS, ja np zakupilem na szybe logo NFSU i odrazu sie pokazala gwiazdka,jesli jeszcze do tego nie doszedles to wystarczy ze zvizualizujesz troszq swoja maszynke i po problemie :) Pozdrawiam

No już se z tym też poradziłem :D

 

A tak przy okazji o to moje auto:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczolem grac <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Civic :D zmienie sobie chyba na 206 i pytam kto shostuje moj obrazek i kiedy dostane FOKUSA ? :P

Ja mogę - tylko wyślij JPG 800x600 bo nie mam czasu na zabawe w przerabianie zdięcia. Raptor@ocmaster.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...