Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 5 gwiazdek, a toz ze przy okazji wszystkie kreski :D

i awansowalem na 2 miwjsce

no i mam problem juz z 10 razy jechalem i niemoge wygrac jednego wyscigu: 7 okrazen, 3 nissany 350 i moja civka. wszystko byloby ok gdyby komp na jednym zakrecie nie oszukiwal: zakret 90 stopni ze ina hamowac lekko trzba albo gaz puszczac a komp na pelnym gazie (oszustwo <span style="color:red;">[ciach!]</span>lone) :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie jeszcze mam przed soba w cholere gry :)

Podoba mi sie to, ze pomalu sie wszystko odkrywa a nie wszystko odrazu po 10 wyscigach.

no ja tez tak lubie. Niecierpie skonczyc gry w jeden czy dwa dni , dziennie gram w needa z godzinke zeby cieszyc sie gra jak najdluzej, nie moge grac w jedna gre pare godzin pod rzad jednego dnia wole codziennie po troche :)

 

a co do tej laski VADER ( tfu, tfu zdecydowanie wole brunetki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak  zagrać przez  internet w  sieci z  firewallem, z  jakiego  portu  korzysta  gra?czy jest  jakis  uniwerslany  port dla  gier?

UDP 3658 i 3659 - jest w news jak wejdziesz na online - musisz te porty odblokować żeby móc hostować gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze moze jednak bedzie kiedys jakis patch dajacy replaye, czasami mam taki wyscigi ze omijam samochody uliczne na styk czy jakies przeszkody albo skacze wysoko kurde chcial bym to zobaczyc tym bardziej ze jezdze z kamera na przednim zdezaku (ta mi najbardziej odowiada) wiec nie moge nacieszyc sie widokiem mojej bryczki

 

chociaz watpie zeby takowy patch wyszedl NFS HP2 tez nie mial replayow i do teraz nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS HP2 tez nie mial replayow i do teraz nie ma :(

HP2 mial replaye, tylko, ze troche dretwe. Nie mozna bylo kamery zmieniac. W replayu byl widok taki jaki miales w wyscigu. Wiem, bo wlasnie odkurzylem plytke i gram w oczekiwaniu na underground ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez preferuje kamerke na zderzaku, IMO lepiej wtedy furke da sie kontrolowac.

Mam problemik: postawilem dzisiaj XP i na czysty sys zainstalowalem Cat 3.9. Pozniej zainstalowalem NFS:U + Patch (by Deviance) i teraz mam buga 60Hz :? Vsync w control panelu mam wylaczony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez preferuje kamerke na zderzaku, IMO lepiej wtedy furke da sie kontrolowac. 

Mam problemik: postawilem dzisiaj XP i na czysty sys zainstalowalem Cat 3.9. Pozniej zainstalowalem NFS:U + Patch (by Deviance) i teraz mam buga 60Hz  :? Vsync w control panelu mam wylaczony....

ja uzywam power stripa do Hz ustawiam sobie na sztywno ile chce miec Hz w danej rozdzielczosci i juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...