Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Ej macie coś takiego, że czasem po włączeniu gry i odpaleniu byle jakiego wyścigu za nic nie chce wejść dwujka i samochud stoi w miejscu ?? Bo u mnie sie zdarzyło już tak kilka razy i nie wiem czy to jakiś bubel w grze czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te czasy co kiedyś na starym poście były pokazywane to jakaś ściema

jak można wykręcić 16-17s ja na 6/6 perfect mam

taki a 16 to chyba że jest jeszcze jakiś bardzo trudno zauważalny

extra perfekt :wink: i wtedy można by było 16s wyciągnąć

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z której strony ona jest śliczna?!

Wszystko rzecz gustu, mi się takie dziewczyny bardzo podobają.

Nie mówię że jest to jakaś mega sexbomba, jest to po prostu normalna ładna dziewczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te czasy co kiedyś na starym poście były pokazywane to jakaś ściema 

jak można wykręcić 16-17s ja na 6/6 perfect mam 

taki a 16 to chyba że jest jeszcze jakiś bardzo trudno zauważalny

extra perfekt  :wink:  i wtedy można by było 16s wyciągnąć

tu nie chodzi o perfect shifts - ja mam na razie cos kolo 70/111 wyscigow i krece czasy RSX'em po 23sek a tunning jest niekompletny ... zobacz jaki mam slaby "accelerate" i nie kompletny "top speed" - gram codziennie po godzinke lub dwie zeby sie dluzej cieszyc gierka :)

 

sprawdz jaki mialem shifts akurat na tym przejezdzie :) Vmax=326km/h a u Ciebie 373km/h !!!

 

zreszta spojrz na czasy i screeny raptora - ma po 22sek. i shifts 2/6

 

moze zle uzywasz NOS-ka :?

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

jakby sie nie wkleilo to kliknac TU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie firewalla :/

Zaraz po starcie gra wyswietla wersje : v.1.2.51733

Moze inny patch isntalowalem :/

u mnie na takim wlasnie patch'u wszystko smiga elegancko - czyli problem lezy gdzies indziej - sprawdz czy nie masz jakis blokad zewnetrznych ...

 

BTW w sieci jestem jako TweakGNZ - zapraszam do rywalizacji choc moje autko nie jest jeszcze kompletne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem i nie znalazlem

dajcie prosze jakiegos linka do patcha

 

tu nie chodzi o perfect shifts - ja mam na razie cos kolo 70/111 wyscigow i krece czasy RSX'em po 23sek a tunning jest niekompletny ... zobacz jaki mam slaby "accelerate" i nie kompletny "top speed" - gram codziennie po godzinke lub dwie zeby sie dluzej cieszyc gierka 

 

sprawdz jaki mialem shifts akurat na tym przejezdzie  Vmax=326km/h a u Ciebie 373km/h !!! 

 

zreszta spojrz na czasy i screeny raptora - ma po 22sek. i shifts 2/6 

 

moze zle uzywasz NOS-ka

mozeesz napisac jaka ty masz taktyke z NOS'em??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie prosze jakiegos linka do patcha

jak masz FTP'a jakiegos to moge ci wrzucic - 5mb

 

mozeesz napisac jaka ty masz taktyke z NOS'em??

1 - bez nos'a - staram sie na perfect

2 - akurat teraz w RSX'ie to porazka- strasznie krotka wiec nos to musniecie spacji - ale w innych furach gdzie 2 jest dluzsze mona pociagnac

3 - pulsacyjnie nos i juz szukam komu moge na zadku siasc bo accelerate u mnie niezbyt dobry i mnie kolesie klepia na starcie :)

4 - pulsacyjnie w tunelu aero

5 - pulsacyjnie j/w

6 - opor i wyskakuje zza plecow przed meta ;)

 

Ot co moja taktyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gie-eN-Zet - dobra taktyka - ale jeżeli jesteś po starcie pierwszy :|

spojrz na screen wyzej ;) z moim accelerate zadko jeszcze jestem pierwszy - juz teraz sami konkretni rywale na starciea ja mam tylko 2 rzeczy w silniku na 3 upgrejdzie - no i najwazniejsze ze nos mam tylko na 2 - ale jak sie uda to odchodze jak najszybciej tak zeby mi nikt na zadku nie usiadl :D

 

a jak juz sie zbliza to nie patrze przed siebie tylko tylny widok i probuje zajezdzac :twisted:

 

niestety nie znlalazlem nigdzie tego lusterka wstaecznego wiec czasem takie akcje koncza sie czolowka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sciagnalem z torrenta przez 2 dni :) no ale tu jest pelno plikow .rar i we wszystkich jest to samo jak otwieram a chcialbym te 2 cd nagrac na plytki ???? moze mi ktos pomoc kto sciagnal z torrenta ??

opanuj sie czlowieku !!!!!! :evil:

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=12906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić sobie samochód? Jestem już całkiem daleko i cały czas śmigam Civiciem i zaczynm dostawać w dupsko. Aha i jeszcze jedno pytanie, jak grać w multi samochodem z singla? Jak chciałem sobie pograć to miałem do wyboru tylko te seryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc to rozpakuj to!

Jak zmienić sobie samochód? Jestem już całkiem daleko i cały czas śmigam Civiciem i zaczynm dostawać w dupsko. Aha i jeszcze jedno pytanie, jak grać w multi samochodem z singla? Jak chciałem sobie pograć to miałem do wyboru tylko te seryjne.

zmieniasz fury w opcji TRADE IN - tunning silnika i wizualny zostaje ;)

 

u mnie w multi auto z trybu Underground jest zawsze na kocu w prawo ...

 

chyba zle szukasz bo da sie grac wszystkimi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z zainstalowaniem, mianowicie podczas instalacji wyskakuje mi bląd że nie można zainstalować jednego pliku (z katalogu Cars) i nie wiem jak to ominąć, a przecierz nie chce kupować :) nowej gry, bo to trwa. Poradzicie coś na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...