Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

juz sobie poradzilem z zaisntalowaniem a co dalej zalozylem swoj profil ! i jak kupic samochod ?? i jak rozpoczac swoja kariere pomozcie prosze !!! wy mowicie jakies wyscigi ze macie 86/111 czy cos takiego podaje dla przykladu o co chodzi pomozcie prosze !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradzilem z zaisntalowaniem a co dalej zalozylem swoj profil ! i jak kupic samochod ?? i jak rozpoczac swoja kariere pomozcie prosze !!! wy mowicie jakies wyscigi ze macie 86/111 czy cos takiego podaje dla przykladu o co chodzi pomozcie prosze !!!

Zajmij się saperem. Mniej skąplikowany ;)

 

Zakładasz nowy profil > Go Underground i tam już jesteś w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradzilem z zaisntalowaniem a co dalej zalozylem swoj profil ! i jak kupic samochod ?? i jak rozpoczac swoja kariere pomozcie prosze !!! wy mowicie jakies wyscigi ze macie 86/111 czy cos takiego podaje dla przykladu o co chodzi pomozcie prosze !!!

wydaje mi się że to nie jest trudne i spokojnie do tego samo dojdziesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak biore undeground to bym chcial swoj samochod jakis a nie ten co juz jest ???? bo nic nie ma zadnych opcji do kupieniaa samochodu ??? a inne np.quick race to co z tym no kurde pomozcie !!!

wygraj chlopie tym co dali to za zarobiona kase kupisz fure - takie to trudne ????

 

Neon96 - drifting to moje 2 imie ;) podaj plansze ilosc okrazen to mozemy podawac rekordy bo tak to mi ten wynik nic nie mowi ... :)

 

no chyba ze on-line sie zmierzymy :twisted: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem na hardzie wszystkie i na automacie, mozna mnie na necie spotkac pod xywa RutiPL, zazwyczaj w Drag Germany.

 

jaizm_: On nie jeczy, ciekawe jak ty bys sie zachowal jakbys mial problem. Przeciez napisal ze nie ma firewalla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tu wyjade z lamerskim pytaniem (gram w to drugi raz dopiero) co to sa te PACKAGES w ulepszeniach silnika?????

sa az 4 i nie wiem cyzm rózni sie jedna od drugiej......

nie śmiejcie sie panowie .....

thx za odp:)

Powiem Cię że ja też nie wiem ;) Biore pierwszego z rzędu. Ale znając ludzi na forum to wyjadą z firmami które są najlepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tu wyjade z lamerskim pytaniem (gram w to drugi raz dopiero) co to sa te PACKAGES w ulepszeniach silnika?????

sa az 4 i nie wiem cyzm rózni sie jedna od drugiej......

nie śmiejcie sie panowie .....

thx za odp:)

Powiem Cię że ja też nie wiem ;) Biore pierwszego z rzędu. Ale znając ludzi na forum to wyjadą z firmami które są najlepsze ;)

IMO to tylko graficzka z nazwami firm - nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam olbrzymi problem:(((

Przynioslem od kumpla NFS , ma na dwoch CD.Przy koncowce instalcji wyskakuje mi informacja zebym wlozyl cd 2 , wkladam klikam OK , i nic , tak jakby naped nie widzial plyty:((( co to moze byc??

U kumpla chodzi normlanie a umnie niechce sie zainstalowac;(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem na hardzie wszystkie i na automacie, mozna mnie na necie spotkac pod xywa RutiPL, zazwyczaj w Drag Germany.

 

jaizm_: On nie jeczy, ciekawe jak ty bys sie zachowal jakbys mial problem. Przeciez napisal ze nie ma firewalla.

no to co ze nie ma firewalla??

porty i tak moze miec poblokowane, jak jego dostawca netu ma takie widzimisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon96 - drifting to moje 2 imie ;) podaj plansze ilosc okrazen to mozemy podawac rekordy bo tak to mi ten wynik nic nie mowi ... :)

 

no chyba ze on-line sie zmierzymy :twisted: ??

Chyba mnie nie zrozumiales... za duzo klopotu jest z wynikiem ogolnym np. z 10 okrazen i z danej trasy.. ja podalem wynik z jednego poslizgu (eng. drift) i jest to wlasnie prawie 60k w czasie ponad 20 sek. ... no wiesz ze wejdziesz w poslizg i te punkty leca... to ile ci sie najwiecej na raz uda. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zaprzestalem gry w singla tylko zaczalem Driftowac On-Line. Jaki czad!!! Na razie wygralem jedynie 5 przegralem 6 ,ale te 5 wygranych to z rzedu i to z niezlymi kolesiami. Dzieki temu jestem juz w pierwszej 50 w rankingu!!! A oto dzisiejsze moje osiagniecie w drifcie. Zsumujcie wyniki z okrazen. Aha no i jezdze S2000. Najlepsza do Dragu i Driftu (wedlug mnie oczywiscie).

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Neon96 - drifting to moje 2 imie ;) podaj plansze ilosc okrazen to mozemy podawac rekordy bo tak to mi ten wynik nic nie mowi ... :)

 

no chyba ze on-line sie zmierzymy :twisted: ??

Chyba mnie nie zrozumiales... za duzo klopotu jest z wynikiem ogolnym np. z 10 okrazen i z danej trasy.. ja podalem wynik z jednego poslizgu (eng. drift) i jest to wlasnie prawie 60k w czasie ponad 20 sek. ... no wiesz ze wejdziesz w poslizg i te punkty leca... to ile ci sie najwiecej na raz uda. :D

hehe, chyba go zagiołes:D ja jeszcze nie probowalem ile wyciagne najwiecej, ale w czasie normalnej gry mialem 30tys, wiec mysle, ze jak sie postaram do ciebie dogonie, ale moze byc ciezko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...