Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co czytałem to nie mogli zrobić zniszczeń - takie mieli warunki licencjonowania aut - dostali te wszystkie wózki tylko nie mogli pokazywać uszkodzonych samochoduff (wizerunek producenta mógłby ucierpieć)

nie wiem czy w tym przypadku tak bylo, ale np. aston martin dajac wozki do Bondo zastrzagal sobie, ze wozki nie moga byc niszczone. podobnie jest w GT, wiec to co mowisz jest wielce prawdopodobne.

 

szkodam ze tak wyszlo bo ze zniszczeniami gra by miala inny smak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem to nie mogli zrobić zniszczeń - takie mieli warunki licencjonowania aut - dostali te wszystkie wózki tylko nie mogli pokazywać uszkodzonych samochoduff (wizerunek producenta mógłby ucierpieć)

nie wiem czy w tym przypadku tak bylo, ale np. aston martin dajac wozki do Bondo zastrzagal sobie, ze wozki nie moga byc niszczone. podobnie jest w GT, wiec to co mowisz jest wielce prawdopodobne.

 

szkodam ze tak wyszlo bo ze zniszczeniami gra by miala inny smak.

Raczej napewno tak jest. Widac to po jakims crashtescie w dragu. Tylko szyba popekana, zero uszkodzen karoserii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc mam takie male pytanko co do gry

mam ja od dzis i mam maly problem z jazda w Dragu kiedy cisne na maxsa to wyskakuje mi napis i koniec jazdy nie moge dac zadnych dopalek bo wszystko jest zablokowane

HELPPPP ludzie bo gra wymiata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, hehehehe, było już w topicu.

 

Po prostu Ci silnik wybucha ;)

 

W dragu nie mam automatycznej skrzyni biegów, tylko manual.

 

A - bieg wyższy

Z - -"- niższy

 

I już. A nic to pewnie Engine Blow. Czyż nie ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na next czesc :D:D:D:D:D:D:D mam nadzieje ze sie nie zawiode [chlopaki chyba juz wiedza co naprawic zeby nas zaspokoic] :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jednak gra wypas. Da się wybaczyć brak zniszczeń ( nie licze szyb- też bieda ), wysoki wymagania sprzetowe ( PROC!!!!! :?) no i też to, ze w sumie wszystko się dzieje ciągle na tych samcyh trasach ( acz klimat miasta spokojnie to niweluje), BRAK POWTÓRZEŃ !!!!! No ale trudno.....Ogólnie rzecz biorąc- tak powinno się robić gry, żeby starczyły choćby na 3 długie sesje, a nie 4 godziny i po grze :? ( Call of Duty :|). Wypas autka, wypas tuning ( mógłby być bardziej zaawansowany), wypas muzyka ( nigdy bym nie pomyslał, że spodoba mi się muza typu "jo joł joł Nega" O_o :P), wypas klimat, wypas miasto, wypas praktycznie wszystko!!

 

 

PS- gdzie jest lusterko wsteczne?!!! Nigdzie nie mogę znaleźć- podobno miało być w menu podczas gry- nie mogę znaleźć tego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOŻE KTOS MI POWIE GDZIE JEST MUZYKA W TEJ GRZE BO Z CHĘCIĄ BYM SOBIE ZGRAŁ NA PŁYTĘ.

to jest dobry pomysl. Jak sie do tej muzy dobrac??

bueh ... juz dzialalem w tym kierunku ale chyba nie mozna zripowac muzy ... staralem sie pluginem w winampie 2 - ktory ==teoretycznie== odtwarza ten format .. no ale niestety nie u mnie ... a Bink jak wiadomo nie dziala z tym formatem ... cholera ... jedyne wyjscie to chyba kaza,dc++ czy emul ... i download pojedynczo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie krew zaleje, im bardziej ta gra wciaga tym bardziej wkurza (motywujac tez). No nie moge zdzierzyc tego systemu jazdy, kto wymysylil taki schemat?

 

Na pewno mieliscie nie raz ze jezdziecie 1,2,3 raz, restart restart restart i za kazdym razem przed sama meta, lup w drzewko, w samochodzik, a jak zobaczylem ze mnie wyprzedza gostek dokladnie przed meta (bez nosa) to mnie szlag trafil... :x

 

No i nie wkurzalbym sie gdybym nie wiedzial jaki algorytm decyduje za inteligencje gosci, jak juz mowilem, im szybciej jedziesz tym szybciej przeciwnik jedzie, innymi slowy bys mial F-16 to i tak go wyprzedzi, bedziesz mial malucha to bedzie jechal tak wooooolno...

 

Dla przykladu wystartowalem aaaaaaaaaaaaaz MINUTE po czasie i co widac? przeciwnik po jakims czasie stoi prawie w miejscu, ja jade 60 km/h i go doganiam! widac to po wskazniku pokazujacym ile czasu nam brakuje do gosci, ktory sie zmniejsza, w rezultacie startujac minute po wygrywam a jadac na full ledwie czlowiek wysiada z nadmiaru speedu cala trasa perfekt, bez ryski itd itp a tu cyk gosc mnie bierze normalnie przed meta ooooooo tak na luzaka jakbym ja jechal cinquecento a on porsche no i jak nie wstac i nie rzucic monitorem w przechodniow za oknem? :lol: :lol: :lol: .

 

Z tego wnioski ze jezdziemy sami z soba, tak jak w 3 i 4 czesci, przeciwnik nie istnieje, im wiecej szybciej jedziemy tym trudniej bedzie z nim wygrac, wszystko byloby fajnie z tym ze przeciwnikowi nie puszczaja najczesciej nerwy tylko nam :lol:

 

Do tego jeszcze sa miejsca gdzie np przejezdza centralnie samochod i to robi to w taki sposob ze dokladnie zatarasuje cala droge akurat tam gdzie sie go wyminac nie da w zaden magiczny sposob...

 

I tak im bardziej mnie to denerwuje tym bardziej ambicja kusi i bledne kolo sie zamyka :lol: :lol: :lol:

 

Pare razy trafily sie plansze np w dragu, ktorych wygrac sie nie da bo przeciwnik mial znacznie szybsza fure i nic nie dawalo, perfekcyjne zmienianie biegow 6/6, kombinowanie z noskiem, no chocby nie wiem co plansze nie do wygrania w sposob uczciwy i udalo mi sie wygrac tylko dzieki przypadkowi np ze gosc sam zaryl...

 

:arrow: :arrow: :arrow:

 

jezdze od poczatku na hardzie i mam juz kilka furek bonusowych tez macie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie krew zaleje, im bardziej ta gra wciaga tym bardziej wkurza (motywujac tez). No nie moge zdzierzyc tego systemu jazdy, kto wymysylil taki schemat?

 

Na pewno mieliscie nie raz ze jezdziecie 1,2,3 raz, restart restart restart  i za kazdym razem przed sama meta, lup w drzewko, w samochodzik, a jak zobaczylem ze mnie wyprzedza gostek dokladnie przed meta (bez nosa) to mnie szlag trafil... :x 

No nie raz trzeba powtórzyć wyścig... ale jakos idzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobiłem rekord w końcu :D 19.00 - myślałem ze nie uda się a jednak ;) - 19.19, 19.17, 19.16 - już miałem sobie dać spokój ale ostatni przejazd i jest 19.00 :D, max speed ustaliłem na 382.76

Jakim samochodem wyciągnełeś 382 km/h ???

 

I z jaką taktyką jechałeś że masz 19s ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doooobra maniaki :D

Teraz ja mam do was kilka pytan...

 

1. Gdzie sa save do tej gierki ? Jaki plik odpowiada za zachowany stan gry ? Bo przyjechalem do domciu na weekend a fury zostaly w akademiku...jak znajde plik to mi kumpel przesle...

 

2. Why na moim configu i rozdzialce 1024 (mam lcd wiec tylko taka wchodzi w gre) gierka mi klatkuje ?! Kumpel ma geforce'a 2 i plynniej mu chodzi niz mi ! Zonk jakis przedziwny... Czy patch moze pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ops niezauwazylem ze topicy sie dubluja :o

 

Mam do was takie pytanko, czy komus na GF4 trafilo sie zeby gra chodzila za szybko ??? Cos jakby opcja timedemo wlonczona w q3. Jak jest duzo detali chodzi dobrze, ale jak wjade w jakis tunel, to gra przyspiesza trzykrotnie, minuta=>20sekund ...

 

Ktos wie jak to naprwic, patch nie pomaga, grrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...