Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

ej ... tu jest jakis przekret !! .. przeanalizowalem film i widze ze jak raptor osiaga 350 ma wzkaznik na poczatku czerwonych segmentow ... ale gdy przed meta wciska nittro wskaznik leci poza 1-szy czerwony segment a silnik nic sie nie grzeje ... u mnie przy polowie 1 segmentu juz silnik w polowie wyparuje .. ja nei wiem .. i do tego te 'duze' nittro tzn. chodzi mi o to ze gdy naciska nittro ... wskaznik leci w gore bez zadnych wachan gora dol tylko w gore i to jak piorun... to jest dziwne a widac to i slychac :-|

jakis shffindel ... albo mam big zjeba ... <span style="color:red;">[ciach!]</span> wie ... bo tam gdzie raptor ma 12 sec. na trasie ja tez mam tyle mniej wiecej ale od 350kmh jak predkosc rosnie chocby do 352 to silnik juz bucha :-) .. czego to wina .. jeden ciach wie

No offence raptor...|szacuneczek| -- takie tam moje spotrzezenia

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ... tu jest jakis przekret !! .. przeanalizowalem film i widze ze jak raptor osiaga 350 ma wzkaznik na poczatku czerwonych segmentow ... ale gdy przed meta wciska nittro wskaznik leci poza 1-szy czerwony segment a silnik nic sie nie grzeje ... u mnie przy polowie 1 segmentu juz silnik w polowie wyparuje .. ja nei wiem .. i do tego te 'duze' nittro tzn. chodzi mi o to ze gdy naciska nittro ... wskaznik leci w gore bez zadnych wachan gora dol tylko w gore i to jak piorun... to jest dziwne a widac to i slychac :-| 

jakis shffindel ... albo mam big zjeba ... <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wie ... bo tam gdzie raptor ma 12 sec. na trasie ja tez mam tyle mniej wiecej ale od 350kmh jak predkosc rosnie chocby do 352 to silnik juz bucha :-) .. czego to wina .. jeden ciach wie

No offence raptor...|szacuneczek|    -- takie tam moje spotrzezenia

 

pozdro

nie wiem co sie działo - przy zgrywaniu zmniejszyłem rozdzielczość do 800x600 i nie widać było temperatury silnika - żaden problem - zaraz (albo jutro) zrobie filmik tak żeby wszystko grało - może dlatego ze rozdziałke zmieniłem w trakcie trasy a potem nie byłem w menu - spoko poprawie to :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo udalo sie .. 19.44 YEAH !!

sorry ... niewierny tomasz-maciex przekonany

da sie ... jak najbardziej

 

AAAAAAAAAA dalczego moje 19.44 nie chce zostac wykryte przez tego GTO ??

qrde qrde qrde ... powalcze z tym i bede mial 3 miejsce :-) w rankingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam AFAIR jakies 100-105 rajdow za soba i za nic w swiecie nie jestem w stanie pojsc dalej :? Po kilku godzinach probowania poddalem sie... wystarczy kurde jedna mala pomylka... ba! wystarczy, ze raz za mocno zwolnie na zakrecie to juz moge zapomniec o pozycji lidera :evil:

Nawet na easy z trudem udaje mi sie dostac na druga pozycje...

Jaki samochod polecacie bo chyba tylko to jest w stanie mnie uratowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na razie jeżdżę czarną Acurą :) Dziwne- z tego co widzę, to jak na razie jest to samochód o najwyższej prędkości maksymalnej ( 80 wyścig- wszystko na hard). Żadna Mazda RX7 czy Nissan Skyline nie jest szybszy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem jestem w turnament i przy wczytywaniu kolejnego rejsa giera wylazi mi do pulpitu, grafa odkrecona, ustawienia default. HELP!!

 

UDATE:

skad moge sciagnac jakiegos patha, wchodze na ta stronke z menu start, pisze mi ze path zostal zainstalowany ale dalej jest ta sama wersja i nadal wychodzi do pulpitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o konkretną odpowiedz czy ta gra chodzi w lanie ,tylko prosze nie teorytyzowac tylko odpowiedz tych co już tą opcje mają.i co trzeba zrobic mile link widziany . z góry serdecznie dziękuje .pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na razie jeżdżę czarną Acurą  :) Dziwne- z tego co widzę, to jak na razie jest to samochód o najwyższej prędkości maksymalnej ( 80 wyścig- wszystko na hard). Żadna Mazda RX7 czy Nissan Skyline nie jest szybszy :|

Ale mazda ma wiekrze przyspieszenie i leprza przyczepnosc/ zwrotnosc, dlatego jest leprza :), nie wiem jak Ty ale ja w wyscigach typu Sprint nie osiagam przewazne max speeda, glownie jezdze na 4 biegu, a na wybiegach na 5 itd...

 

to moja wypieszczona mazda :)

Dołączona grafika

77/111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...