Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz za dużo światełek to sobie wyłącz troche detali :D

 

A tak poważnie to ja sie bardzo ciesze ze nie ma uszkodzen - w tej grze chodzi o predkosc !!! Jakby mi sie w polowie wyscigu samochod rozklekotal to by lipa byla i gra nie mialaby takiej grywalnosci :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz za dużo światełek to sobie wyłącz troche detali :D

Gram w low-detail (patrz mój konfig :lol: ) ale światełek i tak za dużo :)

A może to razi właśnie dlatego, że jest niski poziom detali i grafa jest niewyraźna, no ale cóż jakoś muszę to przeżyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak wy krecicie takie predkosci typu 380km/h bez blowing engine

ja najszybciej jechalem Mazda rx7 278km/h i gdy jestem w polowie trasy to mam rozwalony silnik i moj najlepszy czas to 21:29 ....

moze ktos nagra krotki filmik ze swoim czasem i mi pokaze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak wy krecicie takie predkosci typu 380km/h bez blowing engine

ja najszybciej jechalem Mazda rx7 278km/h i gdy jestem w polowie trasy to mam rozwalony silnik i moj najlepszy czas to 21:29 ....

moze ktos nagra krotki filmik ze swoim czasem i mi pokaze ?

mój filmik jest kilka stron wcześniej :arrow: http://qba.homeip.net/nfs-1923.avi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobic z tym pathcem jakie glupie rozszezenei ma  

NFSU_US_PATCH_2.RTP

 

 

nie da sie tego otworzyc ani nic co z tym zrobic moze ma ktos instalke tego patcha i moglby mi podeslac ??

albo jakis inny link , albo porada jak to zrobic :D

Ponawiam prośbę kolegi - mam to samo :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pytanko na temat patcha. 

Czy wersja gry 1.2.51733 jest najnowszą czy może ktoś posiada wyższą? Jeśli tak to jak ją spatchowaliście?

 

a jak ty swoja spatchowales ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pytanko na temat patcha. 

Czy wersja gry 1.2.51733 jest najnowszą czy może ktoś posiada wyższą? Jeśli tak to jak ją spatchowaliście?

 

a jak ty swoja spatchowales ???

ja patchowalem przez Auto Update a potem "leczenie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema działa komuś online bo właśnie sobie włączyłem pograłem chwile i mnie rozłączyło , kumpla też i teraz nie chce się połączyć co się dzieje. A patche to się wgrywa specjalnym instalatorem od device dajcie emaile to wyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur.... mac... za przeproszeniem z ta gra....czy ktos by byl tak mily i przeszedl mi wyscig 95?? wysle sava na maila...jest to circuit czyli najbardzie poj.. co jest w tej grze... wyscig liczy 6 okrazen. probowalem niemal kazdym wozem i nic.. a najwiekszy beton to ze zmiana pozniomu trudnosci... na low kolesie jada szybciej niz na hard... co to ma byc do konia... przeszedlem 94 wyscigi w 90procenatach na hard a tu taki shit...

 

poprawcie mi humor i niech ktos sie zglosi......help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pytanko na temat patcha.  

Czy wersja gry 1.2.51733 jest najnowszą czy może ktoś posiada wyższą? Jeśli tak to jak ją spatchowaliście?

 

a jak ty swoja spatchowales ???

Ja mam z Torrenta ściągniętego patcha - plik rtp i exe ktory go instaluje i "leczenie" tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur.... mac... za przeproszeniem z ta gra....czy ktos by byl tak mily i przeszedl mi wyscig 95?? wysle sava na maila...jest to circuit czyli najbardzie poj.. co jest w tej grze... wyscig liczy 6 okrazen. probowalem niemal kazdym wozem i nic.. a najwiekszy beton to ze zmiana pozniomu trudnosci... na low kolesie jada szybciej niz na hard... co to ma byc do konia... przeszedlem 94 wyscigi w 90procenatach na hard a tu taki shit... 

 

poprawcie mi humor i niech ktos sie zglosi......help

W ramach poprawiania humoru powiem ci, że ten wyścig nie jest taki trudny zrozumiesz jak dojdziesz do bodajże 103 8) 7 ciasnych, okrążeń a komp jeżdzi jak by był przyklejony do drogi :lol: powodzenia.

 

PS. co do tego że na low komp jeżdzi szybciej to sam też zaobserwowałem - w rzeczonym 103 wyścigu na hard najlepsze okrążenie kompa to 48s. ale częściej ~50s. natomiast na low 47s. :evil: coś się autorom pomieszało :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema działa komuś online bo właśnie sobie włączyłem pograłem chwile i mnie rozłączyło , kumpla też i teraz nie chce się połączyć co się dzieje. A patche to się wgrywa specjalnym instalatorem od device dajcie emaile to wyśle.

 

postal@cyberk.net.pl

 

 

wielkie dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ......mada faka......sam nie wiem jak...ale udalo mi sie...dalem rade i przejechalem ten shit.....na chwile daje spokoj...gram 2 dni..troche wymiekam....savy wyslalem.jakby co.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu mam czas w dragu poniżej 20s. dokładnie 19,97 :D

Pograłem teraz trochę online i niektóre rzeczy są tam jednak dziwne :? oprócz niestety lagu :( (czasem), zauważyłem dwuch pacjetów którzy w dragu mieli vmax powyżej 700km/h 8O całe szczęście nie ukończyli wyścigu (Totaled) oraz w innym wyścigu widziałem gośća jak rozbił się na stojących przy drodze ciężarówkach (Drag Highway) poczym pojechał dalej :? czy mogło być to spowodowane przez lag? czy cheaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepsza na poczatku jest mala mazda "miasta" czy jakos tak...dobrze sie trzyma drogi......a pozniej ma takie same parametry co skyline..

 

ps... pomoc juz niepotrzebna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miata (Mazda MX-5) jest rzeczywiście dobra, z począdkowych aut dobry jest także Peugeot 206 (przeszedłem nim całą grę za pierwszym razem), Honda Civic jest podobna do 206. Neona i Golfa nie znam za dobrze (parę wyścigów) ale wszystko jest raczej zblizone do siebie. Póżniej wartymi uwagi autami są imho Toyota Celica (dla mnie najlepsze auto do driftu) Acura RSX (szybka, może być do dragu) a na końcu gry ruluje Mazda RX-7.

 

:arrow: Co z tymi LOLAMI z online :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepsza na poczatku jest mala mazda "miasta" czy jakos tak...dobrze sie trzyma drogi......a pozniej ma takie same parametry co skyline..

 

ps... pomoc juz niepotrzebna:)

MX - 5 :) Ja jak narazie wszystko wymiatam SKYLINE choc na DRAG'ach trudno jest wyczuc przy starcie (Nie to co Rx-7 :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam klopota na moim xabrze co jakis czas mam niebieski ekran po wyscigu, nie przejmowalem sie tym zbytnio do momentu gdy po takim crashu cos chyba sie walnelo z sejwami, w kazdym razie jak wchodze do unerdround mode to tak jakbym zaczynal. Dodam ze profil jest jak wchodze do gry i pliki w katalogu z sajwami tez sa. Co robic ?? czy istnieje jakis sposob na naprawienie plikow troche mi szkoda tych kilkunastu godzin grania. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na moje to najbardziej stabilna na starcie jest rsx.....skyline jest rzeczywiscie fajny......ale denerwuje mnie to ze silnik osiagajac maxymalne obroty nie wydaje zbyt wysokiego dzwieku przez co pare razy zdarzylo mi sie jechac na 10.000 rpm np na 3 biegu nie wiedzac ze to max....dzwiek powinien byc nieco wyzszy...dla wysokich obrotow...

najfajniej sie prowadzi wlasnie rsx i mx-5, rx-7 troche rzuca ... takie sa moje odczucia....

rsx beznadziejna do driftu..tu raczej mx-5

a w dragu to juz nie wiem.....gralem roznymi i efekt podobny.....tylko ze przy graniu rsx na dragu auto nie sciaga na boki przy starcie czyli latwiej je opanowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...