Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was też dzieją się dziwne rzeczy z punktami online? Własnie przedchwilą wygrałem wyścig i zamiast dopisać mi 2000, odieło :evil: co to ma być?? :evil: I to nie jest to pierwszy raz kiedy albo nie doda albo nie odejmie ale teraz zamiast dodać zabrało :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mądrzy panowie, jak w tej grze włączyć dźwięk 3D? Na początku pojawia się ładne logo THX, a później słyszę tylko zwykłe stereo - w tylnych głośnikach to samo co z przodu, a centralny wogóle nie działa. W menu konfiguracji dźwięku nie ma żadnych opcji dotyczących dźwięku 3D. Dla przykładu w poprzednim NFS była opcja właczenia m.in. EAX. Posiadam kartę SB Live 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszła trzecia odsłona patcha do nfs:u. Link:

ftp://ftp.ea.com/pub/ea/patches/nfs-under...round/pc/en-us/

Lista poprawek poniżej:

 

Need for Speed Underground Patch #3

- Fix UG Mode Completion, players can now change cars in UG mode once completed (allowing cars with TJ parts to be changed post completion)

- Fix many cheats/trainers

- Improved cheat detection functionality

- Fixes to rep points lost using NOS In bad latency situations

- Fixed some hardware issues

- Scenery Deinstancing - will help increase framerate

- Issue with black screen instead of movies in min. install if the user removes CD before movie starts playing

- Issue with micropauses on machines with low physical memory

- Issue where sometimes the game hangs if the CD is removed from Cdrom when going in/out of the game/FE.

- PC Registration - Server error after completing the survey.

- Various stability fixes for the game

- Windows Me Autodial on Startup

- Reverse / Distorted Manufacturer Vinyls On Golf And Lancer

- Graphical Corruption Using The Rear View Mirror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszła trzecia odsłona patcha do nfs:u. Link:

ftp://ftp.ea.com/pub/ea/patches/nfs-under...round/pc/en-us/  

Lista poprawek poniżej:

 

Need for Speed Underground Patch #3

- Fix UG Mode Completion, players can now change cars in UG mode once completed (allowing cars with TJ parts to be changed post completion)

- Fix many cheats/trainers

- Improved cheat detection functionality

- Fixes to rep points lost using NOS In bad latency situations

- Fixed some hardware issues

- Scenery Deinstancing - will help increase framerate

- Issue with black screen instead of movies in min. install if the user removes CD before movie starts playing

- Issue with micropauses on machines with low physical memory

- Issue where sometimes the game hangs if the CD is removed from Cdrom when going in/out of the game/FE.

- PC Registration - Server error after completing the survey.

- Various stability fixes for the game

- Windows Me Autodial on Startup

- Reverse / Distorted Manufacturer Vinyls On Golf And Lancer

- Graphical Corruption Using The Rear View Mirror

Jak ja mam to zainstalowac?? Jakiems programem czy jak ?? odpowiedzi kierujcie na PW

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Mam pytanie czy wy tez jak gracie OnLine to w trakcie wlaczania gry(gdy juz masz przeciwnka) wyskakuje wam okienko ze nie mozna sie polaczyc jakis problem z firewallem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Mam pytanie czy wy tez jak gracie OnLine to w trakcie wlaczania gry(gdy juz  masz przeciwnka)  wyskakuje wam okienko ze nie mozna sie polaczyc jakis problem z firewallem???

Nawet dość często, poprostu gość który zakałda grę musi mieć wolene porty chyba 36xx i 36xx (dokładnie jest napisane w NEWS'ach), niestety ja róznież nie mogę zakładać gry (poblokowane wszystkie porty w sieci :( ) trzeba zdać się na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam tryb online z najnowszym patchem 1.3 :?: U mnie przestal dzialac....na wczesniejszym patchu dalo sie grac w sieci ....

A jaką masz wersję gry (wyświetlaną na starcie)? bo ja dałem nawego patha ale starą "witaminkę" (tylko taką miałem0 i mam liptona (bo czego się spodziewać) tzn. nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosba o save :!: :!:

poprosil bym kogos o save od wyscigow nr.95 lub powyzej mi wywala gre po wczytaniu tej mapki a dokladnie Circuit :cry:

aaoperation@interia.pl

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mądrzy panowie, jak w tej grze włączyć dźwięk 3D? Na początku pojawia się ładne logo THX, a później słyszę tylko zwykłe stereo - w tylnych głośnikach to samo co z przodu, a centralny wogóle nie działa. W menu konfiguracji dźwięku nie ma żadnych opcji dotyczących dźwięku 3D. Dla przykładu w poprzednim NFS była opcja właczenia m.in. EAX. Posiadam kartę SB Live 5.1.

 

To jak jest tren EAX czy nie ???

 

po jakiego ten THX ???? :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszła trzecia odsłona patcha do nfs:u. Link:

ftp://ftp.ea.com/pub/ea/patches/nfs-under...round/pc/en-us/ 

Lista poprawek poniżej:

 

Need for Speed Underground Patch #3

- Fix UG Mode Completion, players can now change cars in UG mode once completed (allowing cars with TJ parts to be changed post completion)

- Fix many cheats/trainers

- Improved cheat detection functionality

- Fixes to rep points lost using NOS In bad latency situations

- Fixed some hardware issues

- Scenery Deinstancing - will help increase framerate

- Issue with black screen instead of movies in min. install if the user removes CD before movie starts playing

- Issue with micropauses on machines with low physical memory

- Issue where sometimes the game hangs if the CD is removed from Cdrom when going in/out of the game/FE.

- PC Registration - Server error after completing the survey.

- Various stability fixes for the game

- Windows Me Autodial on Startup

- Reverse / Distorted Manufacturer Vinyls On Golf And Lancer

- Graphical Corruption Using The Rear View Mirror

Jak ja mam to zainstalowac?? Jakiems programem czy jak ?? odpowiedzi kierujcie na PW

 

pozdr.

Też bym prosił o jakieś wzkazówki z GÓRY THX WIELKIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna o co chodzi z tym patchem 1.3 - motion blur zamiast rozmazywac mi obraz przyciemnia go :-(

 

A jak używam nitro to juz wogole czarny ekran sie robi...

 

Spotkal sie ktos z takim problemem? Testowalem na sterownikach Catalyst 3.7 3.10 i Omega na 3.7 i 3.10.

 

Bede wdzieczny za rady.

 

Pozdrawiam i zycze wszystkim Wesołych świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem płytę i coś gra zaczęła szwankować... a mianowicie, gdzy ustawię jakość cienia na max to zaraz dziwne artefakty występują... takie ciemne przezroczyste, otaczają samochód i zasłaniają drogę... Co jest? Stery do płyty i grafy najnowsze, sprzet czy podkręcony czy nie... dalej to samo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna o co chodzi z tym patchem 1.3 - motion blur zamiast rozmazywac mi obraz przyciemnia go :-(

 

A jak używam nitro to juz wogole czarny ekran sie robi...

 

Spotkal sie ktos z takim problemem? Testowalem na sterownikach Catalyst 3.7 3.10 i Omega na 3.7 i 3.10.

 

Bede wdzieczny za rady.

 

Pozdrawiam i zycze wszystkim Wesołych świąt

 

Ja sie spotkalem, konkretnie widzialem taki efekt jak moj brat gral....Po zresetowaniu kompa znow bylo ok :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie prosze ściągnąłem już patcha ale nie mam tego czegoś czym by go zainstalować prosze dać linka albo na maila mi wysłać no i jeszcze te witaminki, leczenia czy jak tam sie to nazywa ogólnie co to jest i do czego potrzebne, a tak wogule mój największy problem z tą gierą to to ze nie moge jej w 1024x768 uruchomić... pomocy... unckle@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...