Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

WItam WszYstkICH ! to moj pierwszy post na tym forum i wyszlo ze w tym temacie  :lol:  :wink:

Przejde do rzeczy to moja furka po ukonczeniu gry

Dołączona grafika

Witam na Forum :P

A ten kremowy kolor z tyłu troszkę nie smaczny 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam WszYstkICH ! to moj pierwszy post na tym forum i wyszlo ze w tym temacie  :lol:  :wink:

Przejde do rzeczy to moja furka po ukonczeniu gry

[...]

moim zdaniem do tego autka nie pasuje czerwony i kremowy....

 

1. Wydech powinien byc tego samego koloru co karoseria.

2. spojler masz jak w dragsterach na co ci on?

3. Do Skyline pasuje jasny niebieski + jakies wzorki w kolorze ciemno niebieskim + srebrne, 19calowe felgi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Nowy Rekord na dragu Skylinem:

19.66  

 

Ktos smiga podobnie tym wozem?:D

To moj czas(s2000):

http://republika.pl/jinos/drag.JPG

 

A to moj rakord w drifcie:

http://republika.pl/jinos/insane.JPG

 

^^

Tez dlatego napisalem TYM wozem bo zrob ponizej 20 skylinem to bedziesz dobry. A w drifcie moj rekord to 139 tys wiec ze swpimi 80 to se mozesz...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ogromne dzieki jinos za zamieszczenie fotek mojej fury...aha moj najlepszy czas w dragu to 23,42s ale nie mam jeszcze wykupionych wszystkich ulepszen do autka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dlatego napisalem TYM wozem bo zrob ponizej 20 skylinem to bedziesz dobry. A w drifcie moj rekord to 139 tys wiec ze swpimi 80 to se mozesz...;)

Tak wiec ze swoimi 19.66 to se mozesz! :D

http://republika.pl/jinos/drag2.JPG

 

A co do drfita to robilem za 250k ale przywalilem w barierke i juz mi wiecej taki nie wyszedl :/ Ale to tez nadrobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyline w barwach (podobnych do) narodowych wam sie nie spodobal...  :evil:  

 

To zgodnie z uwagami zrobilem lifting i wyglada to tak :

Dołączona grafika

No napewno jest lepiej, ale chrome tylne lampy nie pasują całkowicie do Skyline'a, a szkoda...

Zresztą żadne ulepszenia lamp do niego nie pasują....;-))

Jeszcze pomaluj klocki ham. na czerwono, to będzie 'z lekka' wypasiona furka....

Daj ten spojler troszke mniejszy, a odcień szyb zrób na ciemny niebieski albo czarny.

////////

| | | | | | | | |

TO JEST MOJE ZDANIE ;-)

© maciek_p.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dlatego napisalem TYM wozem bo zrob ponizej 20 skylinem to bedziesz dobry. A w drifcie moj rekord to 139 tys wiec ze swpimi 80 to se mozesz...;)

Tak wiec ze swoimi 19.66 to se mozesz! :D

http://republika.pl/jinos/drag2.JPG

 

A co do drfita to robilem za 250k ale przywalilem w barierke i juz mi wiecej taki nie wyszedl :/ Ale to tez nadrobie...

No wiec narazie jestes razem zemna jednym z niewielu co na Skylinie maja >20s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dlatego napisalem TYM wozem bo zrob ponizej 20 skylinem to bedziesz dobry. A w drifcie moj rekord to 139 tys wiec ze swpimi 80 to se mozesz...;)

 

Tak wiec ze swoimi 19.66 to se mozesz! :D

http://republika.pl/jinos/drag2.JPG

 

A co do drfita to robilem za 250k ale przywalilem w barierke i juz mi wiecej taki nie wyszedl :/ Ale to tez nadrobie...

No wiec narazie jestes razem zemna jednym z niewielu co na Skylinie maja >

Sorry, że się czepiam, ale chyba ma być odwrotnie, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde n ie moge pykać po sieci !!! Ludzie pomóżcie !!! a tak z pół miecha temu jeszcze moglem grac po sieci. mialem ponad 7000rep

a teraz jak wlanczam zeby grac po sieci to wyskakuje takie cuś i mi kaze robic autoupdejta. Robie i nic. Mam wgrany patch do grania w multi. CO ROBIĆ !!! Porsze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ratujcie!

 

Utknąłem na dragu "Straight Up", u mnie jest on 64/111. Przeciwnicy jeżdżą: Nissan 350Z (nie mam do niego dostępu), Acura RSX (taką sam wybieram), Mitsubishi Lancer (mam dostęp).

 

Już kilkanaście razy próbowałem wygrać ten wyścig, jak do tej pory bezskutecznie.

 

Jak go wygrać? Jaki samochód wybrać? Jak jeździć?

 

Może ktoś z Was przeszedłby mi go? Podesłałbym na maila swoje pliki konfiguracyjne z gry:

 

C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

Andrew.opt

Andrew_autosave.ugd

Profiles.usr

Po spakowaniu zajmują one 6KB

 

Pomożecie :?: :!:

:D

Witam

 

Ponawiam prośbę ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acura jest chyba najlepsza w srodku gry wiec dobrze wybrales ...

 

chyba masz jakas zla technike jazdy bo ja z dragami (nie mylic z drugami ;) ) nigdy w tej grze wiekszych problemow nie mialem - jak juz sie pojawialy problemy to na miescie gdzie EA zwalilo opcje "catch up".

 

mowa oczywiscie o HARD :)

 

opisz moze jak jezdzisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acura jest chyba najlepsza w srodku gry wiec dobrze wybrales ...

 

chyba masz jakas zla technike jazdy bo ja z dragami (nie mylic z drugami ;) ) nigdy w tej grze wiekszych problemow nie mialem - jak juz sie pojawialy problemy to na miescie gdzie EA zwalilo opcje "catch up".

 

mowa oczywiscie o HARD :)

 

opisz moze jak jezdzisz ...

Może "zejdziemy" na priv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i utknąłem.... :( :( :( :( w "magicznym" wyscigu gdzie samochody przeciwnika wchodza w zakrety z 300km/h, opony chyba maja oblne kropelka trzymaja sie nawierzchni nawet gdy zamieli kolami na trawie.... :( Ma ktos moze jakis sposob na przejscie tego cholernego wyscigu?? Ja narazie zauwazylem ze gdy damy sie wyprzedzic jakiemus kolesiowi to wtedy nie jest sie w stanie go dogonic...po prostu koles nawet w odcinku gdzie jedzie sie pod gorke w takim jakby lesie gdzie droga jest waska i przy bandach jest mnostwo mokrej trawki koles zasowa z 300km :(

nawet na easy jest trudno jak na hardzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ten wyscig przejechalem Acura RSx :wink:

Musisz bardziej sie postarac. Niesty kazdy blad moze okazac sie zgubny

zaraz spruboje acura RSX to przejechac, bo moja rx7 jak dostanie chociaz jedno kolo na trawe to zaczyna mieli tak ze tylko puszczenie gazu pomaga ale i tak baczka wykreci :( dobra ide grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może "zejdziemy" na priv?

na 8 stronie tego tematu podawalem moj styl jazdy w dragu ale wiem jak tam u ciebie sprawa tunningu , jakie upgrejdy, ile nos-a

 

moja technike poparl sam raptor wiec jest ona w miare dobra - no i na full tunningu schodze ponizej 20s wiec tez nie mam na co narzekac :)

 

sa tam (8 strona) skriny mojej acury tyle ze nie wiem z jakiego to etapu gry - mozesz porownac jedynie chyba staty (accelerate,handling,top speed) no i moj czas tym autkiem na tych statach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam win98se, geforca 4mx 440 (stery 44.03), 1700+ i problem z gra.

Nie chce mi się uuchomić. Pzy pierwszym uruchomieniu pojawia sie czarny ekran a potem wywala na pulpit. naspętne uruchomienia kończą się komunikatem typu ZAMKNIJ (błąd w speed.exe)

Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ten wyscig przejechalem Acura RSx :wink:

Musisz bardziej sie postarac. Niesty kazdy blad moze okazac sie zgubny

Nareszcie za piątym razem udalo mi sie przejsc ten glupi wyscig 8) :D :D :D Acura nie molgem sobie jakos poradzic, gralem dalej moja rx7(mialem jakies taki uczucie jadac rsx ze przyspiesza jakby chciala a nie mogla, chociaz lepiej wchodzila w zakrety). Dam kilka rad jak przejsc 95 wyscig...:

 

1.Gdy startujesz jakims autkiem z tylnym napedem(np. rx7,supra,skyline) zawsze startuj z okolo 6-6,500rpm wtedy autko nie zamieli zadlugo i bedziesz mial najlepszy start co sie przyda do rady nr2.

 

2. Na starcie gdy juz zaczynasz rozpedzac swojego potworka nie zajezdzaj drogi swojemu przeciwnikowi(zrobisz to za chwile :lol: :lol: ) Wiec gdy juz miniesz pierwszy zakret i zblizasz sie do mostu powinienes miec w zasiegu swojego zderzaka tylne kolo przeciwnika....uderz w nie, a koles powinien wykrecic baczka lub chociaz troche stracic przyczepnosc i zaliczyc bande.

3. Po przeskoczeniu mostu czeka cie China Town...mi tam gra jakos dziwnie przyspiesza...jezeli wam tez sie tak dzieje nie skrecajcie gwaltownie, najlepiej jedzcie an wysokim biegu ale tak zeby miec cos kolo 300km/h na liczniku. Staraj sie nie zaliczac kublow na smieci i innych znakow drogowych :lol: :lol: jak juz miniesz china town, czeka cie dlugi zakret z pozoru wygladajcy na latwy do przejechania lecz mozna sie nadziac na wystajaca bande lub wystajacy kawalek plotka i wtedy baczek + strata pozycji. :(

4. Po zakrecie czeka maly skok. Niestety w 3/4 przypadkow zawsze tam przejezdza ciezarowka lub inny zlom ktorego nie da sie przeskoczyc :( radze jechac jak najbardziej prawej bandy bo zazwyczaj ciezarowki wyjezdzaja z lewej strony...

5. Nastepny zakret powinniscie przejechac bez problemow, ja jechalem max predkoscia i opieralem sie o bande unikajac czychajacych autek na drodze :lol: :lol:

6. mijamy nastepny maly zakret i zblizamy sie do zakretu 90 stopni...polecam wychamplowac przed nim do okolo 180km/h i wjechac ladnie do odcinka "lasek"(ja go tak nazywam, najbardziej znienawidzony odcinek toru przezemnie, poniewaz mozna latwo zaliczyc baczka,bande lub inne atrakcje :D .

7. lasek zaczyna sie niewinnie chociaz juz przy wjedzie widzimy dwie mozliwe drogi do wybrania...ta w gore kretymi zakretami lub w prawo po drodze z trawka kolo band. Nie polecam drogi tej do gory poniewaz na poczatku jedziemy kreta drozka i na koncu wjezdzamy na gola trawe, konczaca sie malym uskokiem kolo bandy. Szczegolnie trudny jest ten odcinek toru dla aut z tylnym napedem poniewaz jak dostaniemy sie na trawe bardzo latwo o baczka lub inne (nie)miłe atrakcje...Polecam jechac nie wiecej niz 240km/h w lasku, bo trudno strasznie wejsc we wszystkie zakrety. No i widzimy juz ostatni zakret i jak zwykle 2 rozne drogi.... jedna w lewo, po betonie i druga prosto po blocie rozwalajac jakies bramy i inne badziewa..:). Ja jezdzilem zawsze droga po betonie poniewaz wybierajac trase po blocie czesto zaliczalem bande i wtedy latwo o baczka i utrate pozycji. To juz koniec odcinka "lasek".

8. Jedziemy coraz szybciej, mozemy dopomoc sobie NOS-em jezeli siedzi nam na zderzaku przeciwnik. Ale uwaga!! w polowie drogi sa toru tramwajowe i znienacka moze nam wyjechac tramwaj z prawej strony wiec trzymajmy sie lewej strony a na koncu torow prawej. Widzimy dosc ostry zakret, polecam zjechanie na jak najbardziej prawa strone i ostre chamowanie + reducjia na trójke :D gdy pokonamy ten zakret, mozemy dopomoc sobie NOS-em(pamietajcie nie uzywajcie za duzo, zostawcie z 1/4 na ostatnie okrazenie). Jestesmy juz na prostej, mozemy dac gaz do dechy. Lecz przy wiekszych predkosciach uwazajcie na bandy na prostej do mostu, mozna sie od nich latwo odbic i wywinac baczka :(.

 

Z tym poradnikiem powinniscie sobie ulatwic przejscie wyscigu nr 95.

 

P.S gdy widzicie ze przeciwnik was wyprzedza, zajedzcie mu droge a jak juz was wyprzedzi nie dajcie mu za daleko odjechac(latwo mozna go dorwac na China Town). Dopamagajcie sobie NOS-em i zpychajcie go na bandy lub inne przeszkody(np. ruch uliczny :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna bryczka.... Oby tak dalej, dojdź do fluo farb, to będzie jazda!!!

~350 KM :?:  :?:  :?:  :?:  :lol:  :lol:

Gierke skonczylem ponad miesiac temu... :roll: , wiec farby fulu juz mam.

Tylko nie sadze zeby mi sie sptzydaly do stylizacji na WRC...

Poprostu auto pokazalem jako ciekawostke.

 

Gre przeszlem tym:

 

http://republika.pl./antekk/nfs7.jpg

 

A jakbardziej mi sie podoba (z mojich aut) :

http://republika.pl./antekk/nfs4.jpg

http://republika.pl./antekk/nfs5.jpg

http://republika.pl./antekk/nfs6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...