Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

no w koncu moja fura:

Jest to ACURA RSX

http://www.lukk-kamyk.neostrada.pl

 

fura z przodu

Dołączona grafika

 

fura z tyłu

Dołączona grafika

 

fura z boku

Dołączona grafika

 

i jak sie podoba?? moze byc??

Mi sie podoba. No moze po za tym spojlerem.

Moje(i nietylko) samochody sa na stronie www.nfsu.rox.pl . Konto jest na sewerze piwko.pl a tam nie mozna hotlinkowwac dlatego nie daje bezposrednich linkow.

PS. Dzisaij cos serwer piwko.pl nawala. Ciezko wejsc na stronke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajna bryczka.... Oby tak dalej, dojdź do fluo farb, to będzie jazda!!!

~350 KM :?:  :?:  :?:  :?:  :lol:  :lol:

Gierke skonczylem ponad miesiac temu... :roll: , wiec farby fulu juz mam.

Tylko nie sadze zeby mi sie sptzydaly do stylizacji na WRC...

Poprostu auto pokazalem jako ciekawostke.

 

Gre przeszlem tym:

 

http://republika.pl./antekk/nfs7.jpg

 

A jakbardziej mi sie podoba (z mojich aut) :

http://republika.pl./antekk/nfs4.jpg

http://republika.pl./antekk/nfs5.jpghttp://republika.pl./antekk/nfs6.jpg

Możliwe...

Walnąłem z tymi farbami dlatego, że widziałem, że efekty są naprawdę dobre... Ale widziałem to tylko w tym topic'u, bo u siebie mam GF2 MX-400 :lol: :lol:

Niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już o upiększaniu :wink: mowa, jak zmienić kolor Decals (napisów), szukałem (chyba) wszędzie i nie ma, jest tylko zmiana koloru Vinils? A widziałem, że niektórzy mają np. czarny.

heh, jak robisz sobie naklejke nowa to masz na dole po lewej stronie napisane np. Q = wyjscie do windowsa..... a i masz tez przycisk Z i on zmienia kolorek napisow na czarny lub bialy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiu za podpowiedz, ja szukałem tylko "na górze" tych opcji i dlatego nie znalazłem :P

 

Teraz pora na moje pojazdy:

 

Toyota Celica

Celica 1

Celica 2

Celica 3

Celica 4

 

Peugeot 206 (pierwsze auto którym przeszedłem grę, może tochę "przesadzone" :roll: )

206 1

206 2

206 3

 

Mazda RX-7 (często gram nią online)

Mazda 1

Mazda 2

Mazda 3

Mazda 4

 

Honda S2000 tu zagadka, poznjecie to auto? (podpowiedz: powinny być snieżynki zamiast "kropelek")

Honda 1

Honda 2

 

Nissan Skyline GT-R (drugie auto "online")

Skyline 1

Skyline 2

Skyline 3

Skyline 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam problem z odpaleniem NFS U, mianowicie dema, menu się ładują pieknie, ustawienia również przechodzą, natomiast podczas ładowania planszy wywala do windy i to bez zadnego komunikatu. Co jest grane pomóżcie proszę, oto moja konfiguracja.

 

SL-75FRN2-L (stery 3.13)

THROTON 2000+@2300MHz

GEFORCE FX 5200@300/600MHz (stery 44.03)

TWINMOS PC 400-256

WIN XP-SERVICE PACK 1

DX 9.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko :

mam Miate czarna i nalozylem na nia jeden obarzek , czy da sie go jakos zdajc tak zeby samochod byl "czysty" ? tzn zeby byl caky czarny bez zadnych "obrazkow"

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no.to.pewnie.dales.albo.UNIQUE.albo.SIDE.(ktorys.rodzaj)..tam.masz.wogole.(jak.z

apewne.zauwazyles).4.warstwy.na.ktorych.mozesz.sobie.zapodac.co.chcesz...

wystarczy.ze.najedziesz.na.ta.co.masz.jakis.obrazek.i.jak.klikniesz.na.niejto.be

dzie.

REPLACE...albo.DELETE.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwszy poważny problem z NFSu - grałem sobie grałem i nagle .... BSOD

 

myślę nic to ... przecież zapisywałem i grę mam w save.

 

Uruchamiam NFSa - a tam pick your car, go underground - i zaczynam od początku. normalna załamka - przeszedłem już ponad połowę gry.

 

Savy są w grze - ale nie wiem jak je wczytać ... ktoś może pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...moze.sprobuj.skopiowac.sobie.savy.z.C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

odinstaluj.gre.wywal.pozniej.z.tej.lokacji.te.savy.zainstaluj.gre.

i.wrzuc.spowrotem.w.ta.lokalizacje.savy...

moze.cos.pomoze 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki :) , a tak przy okazji to jaki samochod wedlug was jest lepszy : acura czy miata ?

Tylko, która Acura? :P bo są dwie RSX i Integra? I zależy do czego (drag, drift, wyścig). Ale i tak imho obie Acury są ciut lepsze (w dragu bezdyskusyjnie a w reszcie co kto woli).

 

Co do problemu wojwar'a może pomoże opcja save/load (w options).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera nie mam juz siły do tej gry ! czy to ona jest taka do d... czy mój komp.... na tym sprzęcie co mam powinna śmigać jak ta lala i ani mru mru a tu w 1024x768 na medium detail 30fps 8O

http://gucio-1987.w.interia.pl/szablon_obr...14-09-36-26.JPG

http://gucio-1987.w.interia.pl/szablon_obr...23-45-21-28.JPG

nie rozumiem o co chodzi... pierwsza myśl.. może sie gryzie z radkiem to zmienie stery na starsze.. zmieniłem caty z 3.10 na 3.7 i to samo :x dobra ! gierka zakupiona na BT ;) dlatego se pomyślałem że może jakaś lewa... aby mieć pewność że to nie wina gierki ściągnąłem oficjalne demo.. w demie wydajność taka sama :roll: załamuje ręce nad nią... sprzet jak w podpisie , caty 3.10 , nforce 3.13 ( na 2,45 tak samo :/ ) pomocy ! gierka fajna ale grać sie nieda :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera nie mam juz siły do tej gry ! czy to ona jest taka do d... czy mój komp.... na tym sprzęcie co mam powinna śmigać jak ta lala i ani mru mru a tu w 1024x768 na medium detail 30fps  8O 

http://gucio-1987.w.interia.pl/szablon_obr...14-09-36-26.JPG

http://gucio-1987.w.interia.pl/szablon_obr...23-45-21-28.JPG

nie rozumiem o co chodzi... pierwsza myśl.. może sie gryzie z radkiem to zmienie stery na starsze.. zmieniłem caty z 3.10 na 3.7 i to samo  :x dobra ! gierka zakupiona na BT ;) dlatego se pomyślałem że może jakaś lewa... aby mieć pewność że to nie wina gierki ściągnąłem oficjalne demo.. w demie wydajność taka sama  :roll: załamuje ręce nad  nią... sprzet jak w podpisie , caty 3.10 , nforce 3.13 ( na 2,45 tak samo :/ ) pomocy ! gierka fajna ale grać sie nieda  :evil:

Zainstaluj moze najnowszy patch to może coś pomoże. BTW jaki program wyświetla ci liczbę klatek :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę, może ktoś podesłać mi na maila zerosuper@op.pl save od 95 wyścigu? Będe bardzooo wdzięczny. THX

Nie ma sprawy... juz lece przejscie gierke jescze raz.... przeciez to tylko chwilka....

 

A tak powaznie jak masz jakies problem z przejsciem to wyslij swoj sejv - na cudzym sejwie gra traci sens (imho)

Chyba ze ci chodzi wlasnie o to.... pozatym nie wiem czy najdziesz kogos kto gra akurat na 95.. wiekszosc osób juz gre przeszla w calosci, a niektórzy nawet kilka razy.

Wiec - jak juz pisalem - wyslij sowje sejvy jakiemus chetemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę, może ktoś podesłać mi na maila zerosuper@op.pl save od 95 wyścigu? Będe bardzooo wdzięczny. THX

Nie ma sprawy... juz lece przejscie gierke jescze raz.... przeciez to tylko chwilka....

 

A tak powaznie jak masz jakies problem z przejsciem to wyslij swoj sejv - na cudzym sejwie gra traci sens (imho)

Chyba ze ci chodzi wlasnie o to.... pozatym nie wiem czy najdziesz kogos kto gra akurat na 95.. wiekszosc osób juz gre przeszla w calosci, a niektórzy nawet kilka razy.

Wiec - jak juz pisalem - wyslij sowje sejvy jakiemus chetemu.

A więc deklarujesz się? Jeżeli byłbyś tak łaskaw to podeślę ci save. Z tego co przeczytałem na forum, to kilka osób miało taki sam problem z wyściggiem 94, wypad do pulpitu. Why?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Wlasnie skonczylem czytac caly temat (31 stron!) (powinienem dostac za to jakis order).

 

Tak czy tak, kilka komentarzy:

 

- Prawie na kazdej stronie jest pytanie gdzie znalezc saved gry, po jakims czasie to sie robilo smieszne, wyglada na to ze ludziska nie chca czytac postow,

 

- Jest to pierwsza samochodowa gra w jaka kiedykolwiek gralem - podoba mi sie bardzo. Dziwi mnie ze ludzie narzekaja ze jest malo realistyczna. To jest gra komputerowa!! To ma byc zabawa a nie nauka jazdy samochodem.

 

- Jestem gdzies w granicach 35 wyscigu, chyba dlatego ze nigdy nie gralem w gry samochodowe, dla mnie gra jest dosyc trudna. Wiekszosc wyscigow musze powtarzac (gram na hard lub medium - zaleznie od wyscigu)

 

- Kupilem gre i kierwonice, nie wiem jak niektorzy moga grac na klawiaturze? Bym sie chyba pochlastal. Druga sprawa, to wydaje mi sie ze z kierownica jest wiecej zabawy.

 

- Na poczatku gry, wybralem Mazde Miata. Do tej pory odkrylo mi sie kila samochodow. Ale okazuje sie ze przy sprawdzaniu parametrow nowych aut, moja Miata ma lepsze. Wiec po co zamieniac? Troche mnie to dziwi. Auta ktore sie odkrywaja powinny chyba byc lepsze?

 

- Jak wy nabijacie te punkty w drifcie???? U mnie najwiecej kilka tysiecy za jeden wiraz. W sumie zeby wirazowac redukuje bieg. Nie uzywan chamulca. Z jaka predkoscia to robicie? Ja gdy jade szybko i chce wirazowac, koncze na murku :(.

 

I to by bylo narazie tyle.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

 

- Jak wy nabijacie te punkty w drifcie???? U mnie najwiecej kilka tysiecy za jeden wiraz. W sumie zeby wirazowac redukuje bieg. Nie uzywan chamulca. Z jaka predkoscia to robicie? Ja gdy jade szybko i chce wirazowac, koncze na murku :(. 

 

I to by bylo narazie tyle.

 

Pozdrawiam

Ja gdy driftuje jade max na 2-gim biegu(okolo 116KM/h). Jak chcesz nabic po 20k i wiecej to musisz znalezc jakis dobry zakret(ja polecam pierwszy tor do nauki driftu) i skrecic, autko wpadnie w posliz a potem kontra w druga strone i tak dalej :D a co do przechodzenia wyscigu 95 przeczytajcie co napisalem strone czy dwie dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...