Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

- Jak wy nabijacie te punkty w drifcie???? U mnie najwiecej kilka tysiecy za jeden wiraz. W sumie zeby wirazowac redukuje bieg. Nie uzywan chamulca. Z jaka predkoscia to robicie? Ja gdy jade szybko i chce wirazowac, koncze na murku :(.

Ja sie troche rozpedzam, po czym reczny+zakret, puszczam reczny i tak bez przerw staram sie zarzucac tyłkiem z lewej na prawą i odwrotnie. Jak z poslizgu na poslizg w nic nie walne to zwieksza mi sie mnoznik punktow(mnoznik zwieksza sie po dlugim drifcie, ale kasuje np. jak w cos walne).

 

Wracajac do pokazywania fur..

Oto i moje cacko:

Dołączona grafika

 

inny look na Nissana

Nissan od tylca

moja Mazda

Mazda od tylca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Jestem gdzies w granicach 35 wyscigu, chyba dlatego ze nigdy nie gralem w gry samochodowe, dla mnie gra jest dosyc trudna. Wiekszosc wyscigow musze powtarzac (gram na hard lub medium - zaleznie od wyscigu)

Poziom trudności zmienia się tylko w Dragu, Drifcie i "czasówkach" w reszcze nie ma znaczenia - pisaliśmy już o tym.

 

- Kupilem gre i kierwonice, nie wiem jak niektorzy moga grac na klawiaturze? Bym sie chyba pochlastal. Druga sprawa, to wydaje mi sie ze z kierownica jest wiecej zabawy.

Jasne, że z kierą jest wiecej zabawy ale np. do dragu nie jest specjalnie potrzebna :P .

 

- Na poczatku gry, wybralem Mazde Miata. Do tej pory odkrylo mi sie kila samochodow. Ale okazuje sie ze przy sprawdzaniu parametrow nowych aut, moja Miata ma lepsze. Wiec po co zamieniac? Troche mnie to dziwi. Auta ktore sie odkrywaja powinny chyba byc lepsze?

Wiekszość aut ma podobne parametry, zwłaszcza bo tuningu przyczym pozostają kwestje prowadzenia jedne są lepsze w drifcie drugie a dragu, ect. Zależy co kto woli, a prawda jest tak, że można spokojnie przejść grę jednym autem (dowolnym).

 

- Jak wy nabijacie te punkty w drifcie???? U mnie najwiecej kilka tysiecy za jeden wiraz. W sumie zeby wirazowac redukuje bieg. Nie uzywan chamulca. Z jaka predkoscia to robicie? Ja gdy jade szybko i chce wirazowac, koncze na murku :(.

Kwestja wyczucia, ja najczęściej jeżdzę na drugim biegu i ew. redukuje do jedynki, czasem używam hamulca :wink: :P . Ważne jest aby nie dodawać za dużo gazu oraz nie blokować kół (długo hamując) tak jak w "realu". Do driftu polecam Lancera, Celicę, Integrę (Miata też jest niezła) a jak juz poćwiczysz to Eclipse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę, może ktoś podesłać mi na maila zerosuper@op.pl save od 95 wyścigu? Będe bardzooo wdzięczny. THX

Nie ma sprawy... juz lece przejscie gierke jescze raz.... przeciez to tylko chwilka....

 

A tak powaznie jak masz jakies problem z przejsciem to wyslij swoj sejv - na cudzym sejwie gra traci sens (imho)

Chyba ze ci chodzi wlasnie o to.... pozatym nie wiem czy najdziesz kogos kto gra akurat na 95.. wiekszosc osób juz gre przeszla w calosci, a niektórzy nawet kilka razy.

Wiec - jak juz pisalem - wyslij sowje sejvy jakiemus chetemu.

A więc deklarujesz się? Jeżeli byłbyś tak łaskaw to podeślę ci save. Z tego co przeczytałem na forum, to kilka osób miało taki sam problem z wyściggiem 94, wypad do pulpitu. Why?

elburro@wp.pl , bede mial czas to ci to chetnie przejde....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wszyscy pisza ze w wyscigach nie ma roznicy poziom trudnosci????tylko drag, drift??? ja jestem gdzies na 86 wyscigu i jest strasznie trudny circuit...na hardzie probowalem chyba z 3 h przejsc i nic...wlaczylem na easy(nie lubie grac na najnizszym poziomie ale coz...cena bylo przezycie mojego komputera w nienaruszonym stanie :lol: :lol: ) i co??? od razu wygralem...wiec roznica jest(nie przyspieszaja tak na easy jakby mieli po 1000KM mocy, czesciej sie rozwalaja itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

 

- Jak wy nabijacie te punkty w drifcie???? U mnie najwiecej kilka tysiecy za jeden wiraz. W sumie zeby wirazowac redukuje bieg. Nie uzywan chamulca. Z jaka predkoscia to robicie? Ja gdy jade szybko i chce wirazowac, koncze na murku :(.  

 

I to by bylo narazie tyle.

 

Pozdrawiam

Ja gdy driftuje jade max na 2-gim biegu(okolo 116KM/h). Jak chcesz nabic po 20k i wiecej to musisz znalezc jakis dobry zakret(ja polecam pierwszy tor do nauki driftu) i skrecic, autko wpadnie w posliz a potem kontra w druga strone i tak dalej :D a co do przechodzenia wyscigu 95 przeczytajcie co napisalem strone czy dwie dalej :D

Dobra rada dla wszystkich- jeżeli chodzi o drift to trza go robić "ma liniach"- pasy, które wyznaczają szerokość asfaltu- punkty lecą wtedy bardzo szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie lukk roznica jest w kazym rodzaju wyscigow, nie wiem skad oni wymyslili ze niema.

gre przeszedlem 5 razy i na tej podstawie to stwierdzam.

Ja przeszedłem trzy razy, i tej róznicy nie stwierdziłem a jako przykład padaję sytuację z wyścigu 102 (7 okrążeń). Na Hard komp miał czasy ok. 50 - 51. najlepsze 49-48s. a na Easy najlepsze okrążenie 47s. także dlamie nie ma różnicy a nawet na Easy jechał szybciej :lol: Dlatego, że jest to uzależnione od czasów/prędkości gracza - im szybciej jedziesz tym szybciej jedzie komp. Ew. może tylko częściej komp wydzwania w przeszkody, trafic, ect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do driftu najlepiej nadaja sie autka z tylnym napędem np. MAZDA RX7 albo MX5, SUPRA itp.

Ja robię taką sztuczkę: mam już wszystkie upgrade'y mechaniczne auta 3 poziomu. Na potrzeby drifta te wpływające na szybkość i przyspieszenie zmieniam na te pierwszego poziomu.

 

Bo inaczej trochę autko jest dla mnie zbyt chyże i narowiste.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje sposób (komenda jakaś) na zobaczenie ile fps'ów w danej chwili jest wyswietlane w trakcie gry :?:

Zainstaluj sobie taki program fraps pokazuje ilość klatek we wszystkich grach

Ładny avatar ...

:D

Lubię te filmy, szczególnie drugą część ..

:lol:

 

Jakiś link do tego frapsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche samodzielnosci - wpisujesz fraps w googalch i wyniki:

 

FRAPS - fps, video capture, screen capture for DirectX & OpenGL!

Fraps can show your frame rate in games! Fraps performs video capture, screen

capture and is free software! ... In a nutshell, FRAPS can be described as: ...

www.fraps.com/ - 32k - Cached - Similar pages

 

Downloads

These are the current FREE downloads. Fraps 2.0.0 demo. ... Download FRAPS200DEMO.EXE

(192k). Fraps 1.9D. The last free version of Fraps with no limitations. ...

www.fraps.com/downloads.htm - 6k - Cached - Similar pages

[ More results from www.fraps.com ]

 

To sa pierwsze 2 poztycje wiec nie rozumiem czemu chociaz nie sprobolales znajesc samemu... Prawie rok na tym forum siedziesz i jescze cie szukac nie nauczyli ?? (nie wspominajac ze link byl podawany juz xxx razy) - tylko sie nie obraz - to nie jast jakas krytyka tylko wiesz... taka rada na przyszlosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do driftu najlepiej nadaja sie autka z tylnym napędem np. MAZDA RX7 albo MX5, SUPRA itp.

Ja robię taką sztuczkę: mam już wszystkie upgrade'y mechaniczne auta 3 poziomu. Na potrzeby drifta te wpływające na szybkość i przyspieszenie zmieniam na te pierwszego poziomu.

 

Bo inaczej trochę autko jest dla mnie zbyt chyże i narowiste.

:lol:

ja tam jade na wszystkich upgrade-ach tylko gdy wpadne w poslizg, to nie wciskam gazu do dechy tylko tak staram sie utrzymac na srednich obrotach okolo 6,500rpm i lece juz po kilka zakretow za jednym zamachem :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak montowac te wzorki na bokach np płomienie, pioruny itp. Domniemam że to vinyl ale montuje różne i nic sie nie zmienia

Tak to Vinil i nie może się nie zmieniac, jak masz już jakiś zainstalowany/ nałożony to musisz dać replace i pózniej potwierdzić. Możesz także zmieniać kolory (klikasz na Vinil color, tam gdzie wybiera się również kilejność vinili).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak montowac te wzorki na bokach np płomienie, pioruny itp. Domniemam że to vinyl ale montuje różne i nic sie nie zmienia

albo chyba że ściągnąłeś zripowaną gierke z BT ! miałem ją i nie było w niej właśnie tekstur tych różnych dodatków... same gołe samochody... :evil: kaszana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak montowac te wzorki na bokach np płomienie, pioruny itp. Domniemam że to vinyl ale montuje różne i nic sie nie zmienia

albo chyba że ściągnąłeś zripowaną gierke z BT ! miałem ją i nie było w niej właśnie tekstur tych różnych dodatków... same gołe samochody... :evil: kaszana...

Mam tą wersję i tak właśnie coś podejrzewałem że poobcinali te tekstury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema , wlasnie przeszedlem gre ... dostalem ja w ostatni piatek :twisted: a tyle na nia czekalem , zabawa byla zaje...fajna :)

mam takie pytanie : czy przy laczu 128kb/s kablowka mzoan sobie pograc przez siec czy to jest za wolne lacze ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem od kilku dni jest nowy Patch #4 można go ściągnąć z xxxxxxxx.org(tam gdzie zawsze), czy ktoś go już instalował bo ja się troce boje o swoją rep. na online. Jest też na niego lekarstwo.

ja tam jade na wersji 1.01 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i chodzi lepiej niz na 1.03 bo na chinatown nie przyspiesza mi...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem od kilku dni jest nowy Patch #4 można go ściągnąć z xxxxxxxx.org(tam gdzie zawsze), czy ktoś go już instalował bo ja się troce boje o swoją rep. na online. Jest też na niego lekarstwo.

o rep w online nie musisz sie obawiać - to s<span style="color:red;">[ciach!]</span>iele z EA kasują konta (skasowali przy okazji wyjscia patcha nr 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem savy z win 2ooo nie chodzą na XP'eku i nie wiem czmu a miałem juz ok 80 wyścigu (dopiero ale nie miałem przez miech kompa i nauka) i załamka czy móglby mi ktoś wysłać save z ok ~80 wyścigu ? bardzo bym prosił i był wdzieczny :) mój mail to r_pawel@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie komus pojechac powyzej 370-400 kmh/h? jesli tak to czym i gdzie (trasa)?

a co do drifta to nawet wychodzi jak sie rozpedza przed zakretem i wmiare wczesnie wchodzi na recznym puscic na chwile gaz potem kontra kolejna kontra i do bolu a punkty leca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie komus pojechac powyzej 370-400 kmh/h? jesli tak to czym i gdzie (trasa)?

a co do drifta to nawet wychodzi jak sie rozpedza przed zakretem i wmiare wczesnie wchodzi na recznym  puscic na chwile gaz potem kontra kolejna kontra i do bolu  a punkty leca :D

mi udało sie jechac 373Km/h :) Mazdą RX - 7. A w drifcie mialem 494,4201pkt...:) mam screena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam trywialne pytanie:

Gdzie można znaleźć swoje własne statystyki Online? Bo chciałbym poznać dokładne dane, typu: procent rozłączeń czy średnia reputacja przeciwnika. Da się to łatwo zrobić z rywalem ale swoich statsów się nie doszukałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie komus pojechac powyzej 370-400 kmh/h? jesli tak to czym i gdzie (trasa)?

a co do drifta to nawet wychodzi jak sie rozpedza przed zakretem i wmiare wczesnie wchodzi na recznym  puscic na chwile gaz potem kontra kolejna kontra i do bolu  a punkty leca :D

mi udało sie jechac 373Km/h :) Mazdą RX - 7. A w drifcie mialem 494,4201pkt...:) mam screena.

eh dalem za maly pulap bo tyle to okolo tez jechalem

dobra kto jechal powyzej 400 km/h jak dla mnie ta gra w trybie drag staje sie powolna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...