Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

moze stery??? ja mam kuzyna ktoremu wwalili zintegrowana karte intela ... i co powiem ? na tym sie grac nie da! sie takie jaja z tym kompem w grach dzieja.. zniakaja tekstury, kolowy zamiast normalne robia ssie jaskrawe... wogole jakies jaja sie dzieja... jak amsz port agp na tej MoBo to lec i skolujs obie normalna karte bo to jest przegiecie...zapotmy twoj stary GF powinien wyciskac tak z 2500 pkt w 3d marku... wiec sobie pomysl na co zmieniles... a gra jest nowa wiec nie licz an to ze na tak slabej zintegrowanej karcie bedzie dobrze chodzila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee Ludzie czemu macie takie słabe rekory w dragah ja wyciabnalem 19 87

bez wiekszych problemow mazda rx-7 polecam :)

:wink:

Hehe no ale czy to przypadkiem nie maławo ? :lol: mój rekord 18.03 :twisted:
HEH jak juz masz sie chwalić rekordami z draga to podawaj tylko te z gry single

Bo to ze miales laga na online i zrobiles 18.03 to wcale nie ma sie czym szczycic

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lagu miał by taki sam czas... od kiedy to  LAGI przyśpieszają albo opóźniają jazde samochodzu itp...  :?

moze nie opozniaja, ale u mnie jak gram z ludzmi po lanie i sa lagi (oni maja, ja nie :lol: ) to wtedy wygrywam, gdy oni lagow nie maja to zazwyczaj za nimi jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lagu miał by taki sam czas... od kiedy to  LAGI przyśpieszają albo opóźniają jazde samochodzu itp...  :?

niestety nie masz racji

jezeli trafisz na duzego laga to nieraz wypiepszy cie do przodu albo przeskoczysz o te pare metrow co daje niekiedy niemozliwe czasy

moj rekord na online to 17.xx :lol: zas na single 18.81 kazdy znajacy sie na nfs u gracz dobrze o tym wie ze jak na dzisiejsze czasy najlepsi gracze robia czasy po 18.7x

mozliwe ze po 18.6x(na single) ale z tym sie jeszcze nie spotkalem

wiec roznica jest zbyt duza zeby mowic tu o sprawiedliwym przejezdzie

dlatego apeluje do innych zeby nie podawali swoich czasow z online tylko z single

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest że jak jedziesz na czas to nie na prędkość w dragach. Czy wogóle jest jakaś stronka z rekordami. Tutaj chodzi mi o prędkość chciałbym zobaczyć jaki jestem dobry hehe :roll: Rekord 389.13 km/h wykonany został na singlu na necie to d... kompletna lagami można cinać 392 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam nastepujacy problem

moj sprzet to

P3 733mhz

256ram

abit-bx 133raid

radeon 9200 64mb

win xp

i nfs u tnie mi sie nawet w 640x480 i wszystko wylaczone dlaczego tak jest czy to wina konfigu czy czegos innego?

prosze o jakies rady i pomoc

z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile mnie pamiec nie myli to byla o tym kiedys mowa i pomagalo przywrocenie normalnych ustawien jakosc/wydajnosc w karcie graf.

 

choc moge sie mylic :?

 

BTW gierka chodzi super ? 29 klatek to chyba nie takie super ;)

zgadza sie. ja to wypatrzylem jak walczylem na ...... 3d marku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam nastepujacy problem

moj sprzet to

P3 733mhz

256ram

abit-bx 133raid

radeon 9200 64mb

win xp

i nfs u tnie mi sie nawet w 640x480 i wszystko wylaczone dlaczego tak jest czy to wina konfigu czy czegos innego?

prosze o jakies rady i pomoc

z gory dziekuje

Napewno czegoś innego, ja grałem na podobnym konfigu tyleże z gf2mx i w 800x600 med/high grało się dobrze. Może to sterowniki do grafy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem (być może był on już roztrząsany wcześniej ale nie mogłem szukać bo i tak mam wysokie rachunki za internet-modemik) dlatego też proszę o pomoc

Mój problem polega na tym że gdy właczam gre i wyskakuje ekran ładowania gry jest ok i nagle monitor zaczyna migać jakby mu się odświerzanie pomieszało (tzn. nagle przyciemnia i rozjaśnia), instalacja nowych sterowników i patcha 1.4 nic nie pomogła, reistalacja gry też nic nowego nie wniosła, sam już nie wiem co robić.

 

PS: Wcześniej jechałem na gf4mx440 i tego problemu nie było, a reinstalowaćwindy na razie nie mogę bo mam za dużo ważnych (i dużych rozmiarowo) plików na dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, wczoraj postawiłem winde na innym dysku i znowu ten sam błąd, czy naprawde nikt nie miał tego problemu?????!!???

 

Kurde niedługo tego radka przez oknow wywale i kupie gf4mx440 (tam tego lol'a z odświerzaniem nie było :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie natury technicznej apropo gry online.

Jestem w sieci lokalnej LAN i mam wewnetrzny adres IP. W zwiazku z tym nie moge sie polaczyc z innymi uzytkownikamu ktorzy sa tez w sieci LAN (innej niz moja). Czy jest jakis sposob aby ominac to "uprzykrzenie".

Dodam tylko ze z uzytkownikami ktorzy nie sa w LANie lacze sie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIG PROSBA  

 

Jak ktos jest teraz  na etapie cos kolo 50 (55)  i przeszedl wczesniejsze etapy minimum na medium, to blagam :!:  niech mi podesle savy na rcube@gazeta.pl ;) bo moje poszly  sobie gdzies :(  

 

Bede Big Dzwieczny :]

Uzyj save editora bo takich osob pewnie nie znajdziesz...

i tu siemylisz ... ja mam savy co okolo 5 wyscigow ... ;) chetni pisac na erio@poczta.onet.pl ... juz raz poszly mi sie walic przy 40 wyscigu i jak gralem jeszcze raz ro ztaralem sie czesto wavowac i zapisywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby jednak ktos potrzebowal seve editor'a to walcie na pw.

moge tez wystawic na allegro :D

tak ??? to spróbuj sobie utworzyc nowa gre i ustawic 50 wyścig ... ciekawe czy ci sie pozwoli ścigac czy wywali komunikat ze twoje auto różni się od aut konkurentów ... saveeditorem mozna owszem przeskoczyc jedna plansze aele nie 50 ... próbowalem 34 przeskoczyc jak mi savy wpiepszyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Am 15.04.2004 fand ein Community Chat mit Scott Nielsen, dem Assistant Producer des Entwicklerteams von NFS 8. Hier ist der komplette Chatlog:

 

Auf Anraten von Electronic Arts, dürfen wir den Chatlog leider vorläufig nicht mehr veröffentlichen

 

NFS:U2

 

Lista zmian:

 

-Wyświetlanie widowiskowych powtórek.

-Pasywne obserwowanie zmagań innych osób.

-Znaczne przekroczenie obecnej liczby czterech chętnych w rywalizacji sieciowej.

-Zwiększenie poziomu realizmu algorytmów fizycznych.

-Ograniczenie zjawiska oszukiwania.

-Wydatne wzbogacenie listy dostępnych samochodów.

-Ulepszenie systemu uszkodzeń.

 

Rozszerzone materiały tekstowo-graficzne, związane z niniejszym tematem, zostaną najprawdopodobniej pokazane przez koncern Electronic Arts na tegorocznej edycji targów E3 – od 11 do 14 maja 2004 w amerykańskim mieście Los Angeles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Ja jak pomykałem na necie to miałem laga i byłem na 8 miejscu w rankingu czsów :P

A naj lepszy czas (dzięki lagowi) to 16:35

A i ciągle pomykam s-2000

 

PZDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapuscilem FRAPSA w NFSU. 

Wynik: srednio 57fps w rozdzialce 1280x1024 - chyba przyzwoicie

do [gluteus maximus] imo ... chyba ze miales AA x 56 ... tylko to usprawiedliwia tak marny wynik na tak wypasionym sprzecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapuscilem FRAPSA w NFSU. 

Wynik: srednio 57fps w rozdzialce 1280x1024 - chyba przyzwoicie

do [gluteus maximus] imo ... chyba ze miales AA x 56 ... tylko to usprawiedliwia tak marny wynik na tak wypasionym sprzecie ;)

W opcjach sterownikow mam "zaleznie od aplikacji".

W opcjach gry wszystkie detale ustawione na max. I wszystko co sie da powlaczane.

 

Dla porownania w Demo UT2004 w rozdzialce 1024x768 detale na max srednio 160 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby jednak ktos potrzebowal seve editor'a to walcie na pw.

moge tez wystawic na allegro :D

tak ??? to spróbuj sobie utworzyc nowa gre i ustawic 50 wyścig ... ciekawe czy ci sie pozwoli ścigac czy wywali komunikat ze twoje auto różni się od aut konkurentów ... saveeditorem mozna owszem przeskoczyc jedna plansze aele nie 50 ... próbowalem 34 przeskoczyc jak mi savy wpiepszyło

tak!!!

ja moge przeskoczyc od razu do 112 wyscigu odblokowac sobie furki,kase,upgready itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...