Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Blaaaagam, odpowiedzcie mi na moje poprzednie pytanie !

Chce pokazac braciakowi moje fury a save'y mam na kompie w akademiku...

Pytam sie: Pomozecie !? :D

c:documents & settingsall userdane aplikacjiNFS Underground - jest strone, dwie wcześniej napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie teraz nfs nei dziala ... :( .. po prostu po jednym z tournamentow po pierwszym wyscigu nastepny sie nei wczytuje ... robilem wszystko ... - catalisty, omegi , przeinstalowanie, save'y i za cholere nie wiem co jest... :( ... tak jest teraz po kazdym wyscigu .. moge przejechac jeden i kaplica :-( czyli ja juz zakonczylem moja kariere w nfs-ie :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie teraz nfs nei dziala ...  .. po prostu po jednym z tournamentow po pierwszym wyscigu nastepny sie nei wczytuje ... robilem wszystko ... - catalisty, omegi , przeinstalowanie, save'y i za cholere nie wiem co jest...  ... tak jest teraz po kazdym wyscigu .. moge przejechac jeden i kaplica  czyli ja juz zakonczylem moja kariere w nfs-ie

gra ma sporo bugow, np te sama wade co nfs hp2, potrafi chrupac nawet przy dobrym sprzecie, np przy framesie 100 kl/s przycinajac cyklicznie i dzwiek tez przycina w tym momencie i to nie wazne czy 640x480 czy 1280x1024 tnie sie i juz..., dzieje sie to w konkretnych miejscach, zawsze tych samych!. Dla przykladu u mnie Call of Duty nie chruplo ani razu w wiekszych rozdzialkach niz nfs:u a ma bez watpienia znacznie lepsza grafike no i fpp jest znacznie bardziej wymagajace dla samej grafy... Grafika wcale nie jest rewelacyjna (nie wizualnie lecz technicznie ot co nawalone efektow dx8 i tyle, czasami tych swiecidelek jest tyle ze trudno sie skupic...) a gra chodzi tragicznie dziwnie, znacznie lepiej chodzilo demo dooma III, na dodatek czemu mam wrazenie ze ta grafika to istne Vice City???... chcialem sobie zalaczyc 1152 x 864 a tu? zonk - nie ma, wczesniej mialem tak ze przy probie zmiany ustawien w opcjach gra wychodzila do systemu, teraz juz nie..., a najlepiej mialem z poczatku jak zmienilem rozdzialke, i nastala... CIEMNOSC, musialem mieszac w configach, pozniej ta sama rozdzialka chodzila normalnie 8O ...

Ale jak wylaczylem wszystkie efekty w grze, oniemialem... Gra chodzila 6 razy za szybko, dokladnie to co ktos pisal tutaj z tym tunelem, czyzby nie bylo regulacji??? 8O .

Niektore efekty sa na sile po to tylko by byc albo co najmniej dziwne , np droga sie blyszczy jak lustro, no niby to efektowne, ale wlasciwie to bardziej denerwuje niz cieszy (wiem ze mozna wylaczyc)...

Wyglada na to ze EA udalo sie zrobic fajna gre... po raz kolejny na odpierdziel... mnie sie po prostu zal robi bo jak sobie pomysle co mogloby z tego wyjsc kiedy by sie postarali...

 

Mam nadzieje ze szybko wyjda patche...

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego tlumaczenia EA nie rozumiem wcale

 

Q. Will there be any downloadable content (Paint Jobs, Cars, etc.) for Need for Speed Underground?

 

A. Due to the compatibility between the PlayStation®2 console and the PC, there will be no downloadable content available for the game. The reason for this being that both platforms must remain exactly the same in order

jakis joke chyba... nie bedzie nic do sciagniecia bo gry musza byc podobne tzn ze co gosc na konsole wrzuci gre z pc? nie no to tlumaczenie - it hurts... :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji wpadlem na forum odnosnie nfs:U i wlasnie przeczytalem bardzo ciekawe opinie odnosnie pytania - Czy twoje nfsy sa legalne

 

65% na oczywiscie, 25% czesc, 9% zadne (43 glosy w sumie)

 

ale co najciekawsze

 

http://www.nfscheats.com/discussion/viewto...der=asc&start=0

 

jak sie okazuje wiekszosc ze stanow, niemiec kanady chwala sie bez najmniejszego zajakniecia nawet tym ktora dokladnie czesc maja nielegalnie czy nawet w jaki sposob ja zdobyli, np jeden sie chwali ze kupil pirata w Rosji (wyglada na to ze jezdza kupowac tam gry! 8O) , czy np pisza o tym ze kupowali dopiero kiedy tanialy (oszczedzali), czy np ze nie daliby zlamanego grosza itd itp i nawet sam administrator pisze dokladnie tak samo.

 

Jak wiec widac to co niektorzy pisali o piractwie nawet w najbogatszych krajach ludzie nie maja wszystkich legalnych gier, zarabiajac przy tym znacznie znacznie wiecej niz polak... komentarz? zbedny... :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doooobra maniaki :D 

Teraz ja mam do was kilka pytan...

 

1. Gdzie sa save do tej gierki ? Jaki plik odpowiada za zachowany stan gry ? Bo przyjechalem do domciu na weekend a fury zostaly w akademiku...jak znajde plik to mi kumpel przesle...

 

2. Why na moim configu i rozdzialce 1024 (mam lcd wiec tylko taka wchodzi w gre) gierka mi klatkuje ?! Kumpel ma geforce'a 2 i plynniej mu chodzi niz mi ! Zonk jakis przedziwny... Czy patch moze pomoc ?

Wlacz ustawienia grafiki taki jak ma kumplem to zobaczysz jak Tobie bedzie smigac :)

Koles nie ma pixel shadera wiec nie ma odblaskow w wodzie, na wozie, blura nie ma, itd, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim gracie poziomie ? raptor ile ty grales ze w wyscigu 110/111 przeszedles na hard ? jakie sa najpopularniejsze fury ?

110/111 na hard mi sie udalo tak samo 111/111 ale juz na 112/111 (łan on łan z 350Z) poleglem :(

 

i podejrzewam ze to przyczyna tego iz nie dostalem 3 unique o ktorych jest tu mowa - mam tylko 2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie moge przejsc jednego wyscigu, jest to wyscig bodajrze 33/111, jest to pierwsza trasa z 6 okrozeniami. Zaraz od startu jest skret w prawo o 90 stopni i wtym problem, ze jak jade juz nastepne okrozenie i jestem przy koncu to na tym zakrecie trace ok. 3s. Pozniej nadrobie 2.5 i znowu trace 3s. Nie wiem w jaki sposob go przejechac, ani zwalniacjac wczesniej, ani na recznym to jechac, to nic nie wychodzi. Ma ktos jakis pomysl? :x

 

Aha gram na hard'zie, na medium, przeszedlem ten wyscig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor powiedz mi w jaki sposób osiągasz prędkość maksymalną 374km/h ja co bym nie robił nie pojade szybciej jak 365km/h na mecie.

normalnie - podtlenek trzy strzały przed meta (w połowie między ostatnim a przed ostatnim skrzyżowaniem)

 

Na jakim gracie poziomie ? raptor ile ty grales ze w wyscigu 110/111 przeszedles na hard ? jakie sa najpopularniejsze fury ?

teraz to nie pamietam bo kończe gre 3 raz - ale nie ma jakiś wiekszych problemów - 1 zasada - nie ma co sie spieszyć bo 3 albo nawet 5 ostatnich wyścigów ma właczoną opcje catch up - nie ważne jak bardzo odskoczysz od przeciwnika i tak cię będzie doganiał nawet gdybyś jechał idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie, jestem na 112/111 event'sie i mam 3 unique, brakuje jeszcze 6, wie ktos moze skad je wziac ??

pojeżdzij sobie w "quick race" np: "drift"

tylko musisz być pierwszy i wtedy dobiją ci ptk w tym pasku

co po każdym wyścigu się coś dolicza jak będziesz miał cały ten pasek

to dostaniesz wszystkie vinyle i unique

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unique'ow Performance juz nie odkryjesz wiecej, ja wyjezdzilem na maxa to dostawalem tylko winyle np producentow i samochody tych postaci z gry, np Skyline Eddiego, Civic Samanthy, 350Z tez laski co sie z nia scigasz na koncu itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...