Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przejechane 95 wyscigow wiec nie ukonczylem jeszcze gry. Jak na razie najlepsze statystyki ma Skyline. Denerwoje mnie, ze wszelkie modyfikacje tylnich lamp w Skyline sa mega gorsze od fabrycznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przejechane 95 wyscigow wiec nie ukonczylem jeszcze gry. Jak na razie najlepsze statystyki ma Skyline. Denerwoje mnie, ze wszelkie modyfikacje tylnich lamp w Skyline sa mega gorsze od fabrycznych :)

statystyki może - ale w dragu i tak sie to nie liczy - dla dragu skyline ma 1 wade - rzuca go przy starcie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera nie wiem co z tym driftem ... startuje do wysciugu drift jak wygram to zajme 4 miejsce na liscie, i cholera nie wiem o co chodzi robie poslizgi caly czas ok 10000 czasmi 15000 ponizej 3000 nie schodze i [gluteus maximus] zawsze przegrywam ja robie 50000 koles 90000 kurde to jak to trzeba zrobic niby poslizg 20000 a dostaje 3000pkt, ma ktos jakis sposob na te drifty bo ja juz wymiekam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera nie wiem co z tym driftem ... startuje do wysciugu drift jak wygram to zajme 4 miejsce na liscie, i cholera nie wiem o co chodzi robie poslizgi caly czas ok 10000 czasmi 15000 ponizej 3000 nie schodze i [gluteus maximus] zawsze przegrywam ja robie 50000 koles 90000 kurde to jak to trzeba zrobic niby poslizg 20000 a dostaje 3000pkt, ma ktos jakis sposob na te drifty bo ja juz wymiekam :(

ale oczywiscie nie walisz w sciane w czasie driftu - wtedy punktow nie zalicza :|

 

no i te twoje 15k to cieniutko - ludzie tu robia po 100k jednym slizgiem ;)

 

ogolnie gdy dobrze slajdujesz wzrasta mnoznik x2 , x3, x4 wtedy szybciej punkty sie nabijaja lecz gdy jedziesz za wolno i wyskakuje ci "TOO SLOW" mnoznik ten spada - tak samo przy kazdym uderzeniu w bande = zero punktow i mnoznik x1 :?

 

 

PS. Raptor = raptor77 ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO RYWALIZACJI

 

od dzis dziala tam sekcja NFS:U :twisted:

właśnie sie zarejestrowałem :D

 

PS. Raptor = raptor77 ? ;)

gratuluje od razu wskoku na 1 miejsce :)

 

trzeba sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> do roboty - drag odpada ale circut i sprint to z toba powalcze :twisted:

 

Ps. moze jakis wspolny team ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala .. i juz mam 2 miejsce w niektorych wyscigach -- zaraz po raptorze :-) (maciex to ja :-) )

 

Tutaj wszędzie oczywiście prowadzi raptor .. ale ja jestem 2 na tych trasach :-)

Vine Cons.

Vine14

Highway

Main

Commercial

Main Cons. Reversed

Commercial Reversed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie nie gralem po wyslaniu czasow ale juz biore sie za katowanie circutow :D

 

chetnych zapraszam do przylaczenia sie do zabawy w rankingu klubow. Specjalnie wypisalem sie z teamu od cmr2 i zalozylem Tweak.pl :)

 

dla tweakowcow wstep gratis :P

 

pass: tweaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przejechane 95 wyscigow wiec nie ukonczylem jeszcze gry. Jak na razie najlepsze statystyki ma Skyline. Denerwoje mnie, ze wszelkie modyfikacje tylnich lamp w Skyline sa mega gorsze od fabrycznych :)

statystyki może - ale w dragu i tak sie to nie liczy - dla dragu skyline ma 1 wade - rzuca go przy starcie :|
Startując nie należy mieć wciśniętego gazu na max Perfect Start jest gdy uda Ci się wystartować chyba przy 4800obr. Inaczej rzuca tyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE :twisted:

 

chyba jestem 3 na tym forum co zlamal bariere 20sek :D :P

 

Dołączona grafika

 

Raptor nie wiem jak ty to robisz ale masz STRASZNIE krotka dwojke i trojke w tej mazdzie :?

zamykasz na tym filmie max predkosc w 8sek 8O

 

mi udaje sie to w 11 czasem 10 sek :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera nie wiem co z tym driftem ... startuje do wysciugu drift jak wygram to zajme 4 miejsce na liscie, i cholera nie wiem o co chodzi robie poslizgi caly czas ok 10000 czasmi 15000 ponizej 3000 nie schodze i [gluteus maximus] zawsze przegrywam ja robie 50000 koles 90000 kurde to jak to trzeba zrobic niby poslizg 20000 a dostaje 3000pkt, ma ktos jakis sposob na te drifty bo ja juz wymiekam :(

ale oczywiscie nie walisz w sciane w czasie driftu - wtedy punktow nie zalicza :|

 

no i te twoje 15k to cieniutko - ludzie tu robia po 100k jednym slizgiem ;)

 

ogolnie gdy dobrze slajdujesz wzrasta mnoznik x2 , x3, x4 wtedy szybciej punkty sie nabijaja lecz gdy jedziesz za wolno i wyskakuje ci "TOO SLOW" mnoznik ten spada - tak samo przy kazdym uderzeniu w bande = zero punktow i mnoznik x1 :?

 

 

PS. Raptor = raptor77 ? ;)

tak jak mowi kolega...mi w drafcie udalo sie za jednym razem osiagnac 70tys. (pod koniec w sumie mialem ok 150tys.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...