Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm..

Najlepsze NFS jaki wyszedl.

Takiej zabawy to jeszcze przed monitorem nie przezywalem.

Akurat brat patrzal przez ramie jak gram (ta mapka z kanalem przeciwpowodziowym) to pialismy razem z zachwytu.

Takiego miodu to juz dawno nie widzialem - a dopiero zaczalem gre.

Wzialem na poczatku Honde Civic biala.

Teraz jest pomaranczowa z chiptuningiem, turbo, skrzynia sportowa, oponami, nowymi felami, ospojlerowana, itp.

Samochod nie do poznania.

A ile jeszcze rzeczy zostalo do stuningowania to glowa mala.

Jestem pewien, ze gierka bedzie dlugo krolowac na PC-tach i konsolach.

W samo demko i tylko jedna plansze ludzie sie zagrywali chyba z miesiac dzien w dzien.

A grafika z dx8 po prostu wbija w fotel i ciezko to przezyc.

Te wszystkie screeny sa ch*** warte w porownaniu do tego co sie widzi na ekranie monitora podczas gry.

Jak narazie daje grze 9,8/10 - odjalem 0,2 za brak uszkodzen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, no ale karte masz 2 klasy lepszą :) ale jednak czuć jak spada w okolice 30 fps nie?

no zgadzam sie czasami jak spadnie do 29/30 FPS to jak by zaciecie (w sumie przy 30FPS powinno byc plynnie wiec sie dziwie ) potem wraca do swoich 40-50FPS

 

Hej Karas wylacz sobie przed startem kontrole trakcji (ESP) bedziesz robil lepsze poslizgi ;) - no chyba ze juz o tym wiesz

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram od wczoraj, super jest tylko brakuje mi:

1. mozliwosci kupna wiecej niz jednego samochodu

2. replay

3. dokladniejszych opisow czesci(szczegolnie paczek, ktore... po co one wogole sa?)

4. malo przejrzyste menu

 

dorobilem sie czegos takiego narazie :twisted: :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

gierka chodzi plynniutko w 1024x768 + full i wyglada to mniejwiecej tak(moj stary samochod :cry: ):

Dołączona grafika

 

narazie dam se spokoj, drafty doprowadzaja mnie do szewskiej pasji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tylko takie cóś:

www.kucyk-lukasz.neostrada.pl/cover.jpg

8)

DZIĘKI CI "kucyk" :!: :!: :!:

pobłogosław panie "kucyk`a" żeby mu pliki się szybciej ściągały

 

 

jeszcze jakiś tył i więcej mi do szczęścia nie potrzeba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam big problem z ta gierka. Zauwazylem nastepujaca rzecz: wlaczam gierke z full detalami (wszystko HIGH i ON) w 1028x1024x32bit bez AA i Anizo i smiga 60-70fps nawet wiecej. Odpalilem AA x 4 i Anizo x 8 i framerate byl tragiczny. Wszystko chodzi jakby w zwolnionym tempie. Co ciekawe jak wylacze Anizo i wlacze AA x 2 lub AA x 4 tez to jest tak samo :( Gierka chodzi super tylko z ustawieniami "Zaleznie od aplikacji"..

I dziwne troche dla mnie to jest, bo wystarczy ze AA x 2 dam i w menu kursor myszki chodzi bardzo wolno...

Teraz nie wiem czy to jakis bug w gierce czy tez sterow. Mam Omegi 2.4.96c (czyli najnowsze). VPU Recover wyl, fast Writes wyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno bede w mniejszosci jak powiem, ze dla mnie to kompletny niewypał. Porownujac Ta gre i jej poprzedniczke NFS HP2 nawet chwili nie zawachalem sie co do tego ktora jest lepsza. Co prawda mialem tylko demo ale juz go nie mam - zrobilem 2 okrazenia a potem do smieci gdzie jej miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turzol ja mam Cat3.9 i gram AAx4 Anisox16 i wszystko chodzi super plynnie oprocz pewnych miejsc ,gdzie widac ,ze FPS-y spadaja do 27-30 i sam nie wiem dlaczego.

 

Raptor widze ,ze kurna troche meczyles dzisiaj ta gre. Grales caly dzien czy co??

 

A oto moja furka. Pojezdzilem tylko troche i nie lubie tego swinstwa na karoserii. Lubie to co na obrazku.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zmniejszylem road reflection bo framerate leciał na pysk :(( teraz da sie grac nie spada ponizej 30 fps. A jak u was chodzi??

biega idealnie nie schodzi ponizej 30FPS (fraps) 1280x960 4xAA 8x Anizo wsio na high oprocz motion blur i light trials

grasz bez motion blur ???

 

IMO to jeden z najlepszych efektow w tej gierce - prosto z filmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera jest zajebista!! Bardzo mi sie podoba, ale powiem wam że gdyby Street Legal miał taki budżet jak undergound, rozniósł by go bez problemu... Poprostu tam jest większa swoboda, np. w takim tunnignu samochodu. Co z tego że jak walne golfikowi 22- calowe koła to na każdym zakręcie będzie się przewracał?? Poprostu chodzi o fakt że moge to zrobić, nie mam "jednej ścieżki tunningu" jak to jest w NFS... Ale ogólnie giera baaaaaaaaaardzo fajna, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zmniejszylem road reflection bo framerate leciał na pysk :(( teraz da sie grac nie spada ponizej 30 fps. A jak u was chodzi??

biega idealnie nie schodzi ponizej 30FPS (fraps) 1280x960 4xAA 8x Anizo wsio na high oprocz motion blur i light trials

grasz bez motion blur ???

 

IMO to jeden z najlepszych efektow w tej gierce - prosto z filmu :)

wiem wiem ale jakos przeszkadza mi to w perfekcyjnej grze tzn. wyglaa bosko ale gorzej widac , szkoda ze nie ma repleyow wtedy bym to wlaczyl na pewno do ogladania :)

 

P.S. Aha i bardzo spada frame rate jak to wlacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze spada to normalne - ten motion nie dziala tylko w czasie NOS-ka (co wyglada BOSKO :D) ale i normalnie gdy sie jedzie swiatla tez sie rozmazuja tworzac efekt predkosci - a to kosztuje pare frame'sow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Raptor mam dal ciebie dobra wiadomosc :

 

w listopadzie jest premiera NISSANA 350Z , wejdz sobie na strone nissana.pl beda drzwi otwarte.

moj stary ma znajomego ktory ma salon NISSANA pod Poznaniem (Przezmierowo) powiedzial ze pogada z nim i moze uda sie zalatwic jazde probna 350Z :) hehe masakra UNDERGROUND na zywo V6 3.5 280KM 5,9s 0-100km/h,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gdzie są savy? Ostatnio bawilem sie troszke plikami na kompie i zmuszony bylem do odinstalowanie i ponownego zainstalowania NFS, i dziwna rzecz sie stala bo moj profil jakims dziwnym cudem wrocił! 8O Gdzie on sie znajduje? Prosze o namiar na profil i savy... Gdzie mam ich szukac? Dzieki za info.

 

P.S.

GDZIE JEST PORSCHE??? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save-y są w:

x:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

a na Win98 są

 

X:WINDOWSAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

_________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, no ale karte masz 2 klasy lepszą :) ale jednak czuć jak spada w okolice 30 fps nie?

no zgadzam sie czasami jak spadnie do 29/30 FPS to jak by zaciecie (w sumie przy 30FPS powinno byc plynnie wiec sie dziwie ) potem wraca do swoich 40-50FPS

 

Hej Karas wylacz sobie przed startem kontrole trakcji (ESP) bedziesz robil lepsze poslizgi ;) - no chyba ze juz o tym wiesz

pozdro

hmm, no wlasnie widze ze masz podobny problem. :? tylko powiem szczerze jesli tak jest to znaczy ze kod jest "srednio" dopracowany , bo mnie te zwolnienia troche denerwują. Zauwazylem ze framerate spada w momecie jak widac sporo "miasta" i problem chyba tkwi w tym ze droga odbija wszystko to co widac - u mnie przy max ustawieniach powoduje to spadek do 21 fps. Jak zmniejsze odbicia na drodze mam w takich miejscach 30 fps. Tak czy inaczej gra rządzi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea: :?:

 

czy jest jakaś różnica co się odblokuje

jak wezmę przy wejściu do wyścigu

 

/Easy/ /Medium/ /Hard/ :?:

 

czy tylko będe miał mniej kasy za wyścig ???

a wszystko to co miało być będzie odblokowane ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...