Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

JO!

 

Coś z iinej beczki - mam mały problem.

Podczas grania, giera zatrzymuje sie na chwile(pauzje, ale muzyczka gra, obroty słychać) i zaraz z powrotem śmiga. Im dłużej gran tym dłuższe robią sie te postoje. Po 4,5 wyscigu, nfs zamienia sie w strategie turową.

 

Jakieś rady

 

(mam rad900 athlona 2,2 i 256ddr, 1gb wolnego na dysku windowsowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem taki, ze kupiłem se wypas joya z 2 silnikami wibracji, i prawie nic nie czuć przy uderzeniach itp... Soft zainstalowany, w NFS HP2 jest ok, natomiast w nfsku tym [gluteus maximus] tylko jak się z kimś czołowo zderze to może coś poczuje, mam XP (oczywiście w opcjach gry włączyłem)

POMOCY!!??!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem taki, ze kupiłem se wypas joya z 2 silnikami wibracji, i prawie nic nie czuć przy uderzeniach itp... Soft zainstalowany, w NFS HP2 jest ok, natomiast w nfsku tym [gluteus maximus] tylko jak się z kimś czołowo zderze to może coś poczuje, mam XP (oczywiście w opcjach gry włączyłem)

POMOCY!!??!Ja mam problem taki, ze kupiłem se wypas joya z 2 silnikami wibracji, i prawie nic nie czuć przy uderzeniach itp... Soft zainstalowany, w NFS HP2 jest ok, natomiast w nfsku tym [gluteus maximus] tylko jak się z kimś czołowo zderze to może coś poczuje, mam XP (oczywiście w opcjach gry włączyłem)

POMOCY!!??!Ja mam problem taki, ze kupiłem se wypas joya z 2 silnikami wibracji, i prawie nic nie czuć przy uderzeniach itp... Soft zainstalowany, w NFS HP2 jest ok, natomiast w nfsku tym [gluteus maximus] tylko jak się z kimś czołowo zderze to może coś poczuje, mam XP (oczywiście w opcjach gry włączyłem)

POMOCY!!??!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem :). U mnie gra chodzi za szybko ! Jak wjade w jakis tunel to nie wiem co sie dzieje ! To samo jest np na Driftach i generalnie wszedzie gdzie nie ma detali, tudziez opponentow. Mam Omegi na Cat3.9 i NFS bez zadnego patcha (modem rulez). Czy ktorys z patchow cos zmieni, czy juz tak mi zostanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.... ja pier.... nie moge juz. Jestem na 95/111 i chyba zaraz cos rozwale.

Już normalnie wymiękam... Jakimi samochodami udało się wam to przejść? Bo bez kitu...

Zajebista gra ale jak niedługo tego nie przejde... to sie źle skonczy zarowno dla mnie jak i dla kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tez mialem maly problem z 95/111 ale w koncu sie udalo Mazda RX7. Na tej trasie nie ma bata zeby nie zaliczyc dzwona chociaz raz :evil: Mi sie upieklo bo caly czas jechalem 2-gi za kompem a ten walnal w slup w tunelu, a ja go grzecznie wzialem z lewej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak robie AutoUpdate`a to jest kiszka. Mozna sie domyslac dlaczego - "zpaczowany" ;) przez Deviance speed.exe jest niewlasciwy, albo na modemie tak dlugo to trwa, ze wydaje mi sie ze to koniec, a wcale tak nie jest. Na stronce pokazuje mi sie ze "patch applied" ale nadal jest stara wersja. Znalazlem za to cos takiego

ftp://ftp.ea.com/pub/ea/patches/nfs-under..._US_PATCH_2.RTP

Wiecie moze czy da sie cos z tym zrobic?

Zanim to zciagne to wieki mina i nie wiem czy jest sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.... ja pier.... nie moge juz. Jestem na 95/111 i chyba zaraz cos rozwale. 

Już normalnie wymiękam... Jakimi samochodami udało się wam to przejść? Bo bez kitu... 

zapupista gra ale jak niedługo tego nie przejde... to sie źle skonczy zarowno dla mnie jak i dla kompa...

Czy to jest ten wyścig z siedmioma okrążeniami? czy może to jest ten drugi o którym piszesz (103) :roll: Bo pogubiłem się w nuneracji :wink: :P W każdym razie jak ten ten to też się wczoraj męczyłem na nim chyba godzinę :evil: Zrobiłem go RX-7 a całą grę 206 :) (tylko na tamten jeden wyścig zmieniłem). Teraz czas dogłebnie potestować inne auta, może przejść drugi raz grę :roll: :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś strony poświecone tej grze? Bo fakt- jak ktoś wspomniał- przydało by się dowiedzieć, jakie paczki tuningowe są najleprze do odpowiednich samochodów......a i może jakieś nowe autka czy trasy się przyadały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykłe 9600 (Mint hehe) ponad 9000 default test o ile dobrze pamiętam, ostatni raz robiłem po wrzuceniu windy 2003 :P - akurat ten radek ma przeciętną wydajność, plusem jest obsługa full DX9. 9600 Pro jest niedużo szybszy w dx8, za to dużo lepszy w AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i grę przeszedłem :( Ostatnie wyścigi to banał- Mój czerwony Nissan Skyline odsadzał wszysto i wszystkich czy na prostych, czy na łukach i to na hard :| Teraz czekam na witaminkę na patcha #2 i sobie pogram od nowa :P

 

PS- nie odkryłem wszystkich magazynów, mimo że wszystkie wyścigi przeszewdłem na hard na 1 miejscu- czemu??? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie, czym sie robi screeny podczas gry?? :oops: Bo np. w CS to jak wcisne F5 to mi sie zapisuje screen w katalogu z gra, a tu czy sie robi i gdzie sie zapisuja?? Chcialbym jeszcze nagrac filmik, ale tez niebardzo wiem jak :oops: . Bede wdzieczny za pomoc :wink:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam pytanie, czym sie robi screeny podczas gry?? :oops:  Bo np. w CS to jak wcisne F5 to mi sie zapisuje screen w katalogu z gra, a tu czy sie robi i gdzie sie zapisuja?? Chcialbym jeszcze nagrac filmik, ale tez niebardzo wiem jak :oops: . Bede wdzieczny za pomoc :wink: 

 

Pozdrawiam

programem FRAPS... patrz troche wyzej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może ja czegoś nie czaję, ale tak realnie to nie czuję różnicy w trudności na Easy a na Hard 8)

W Dragu i Drifcie różnice są np. czasy to na easy ~24s. a na Hard 21s. Tak samo w drifcie wystarczy mniej punktów by wygrać, ale w wyścigach fakt nie czuć wyrażniej roznicy.

No i grę przeszedłem :( Ostatnie wyścigi to banał- Mój czerwony Nissan Skyline odsadzał wszysto i wszystkich czy na prostych, czy na łukach i to na hard :| Teraz czekam na witaminkę na patcha #2 i sobie pogram od nowa :P

 

PS- nie odkryłem wszystkich magazynów, mimo że wszystkie wyścigi przeszewdłem na hard na 1 miejscu- czemu??? :|

Tak samo mój czrny Peugeot 206 :P 8) Co do magazynów to też nie mam wszystkich, może dlatego, że jeżdziłem jednym autem :roll: . Teraz zabieram się za grę drugi raz tak aby potestować więcej aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do okładek magazynów:

 

-------------------------------------------------------------------------------

Magazine Covers

-------------------------------------------------------------------------------

 

To acquire all magazine covers, you have to complete the following:

 

1 - ranked 10 in circuit

2 - ranked 9 in sprint

3 - ranked 10 in drift

4 - ranked 7 in drag

5 - ranked 8 in drift

6 - ranked 8 in circuit

7 - ranked 6 in circuit

8 - ranked 6 in sprint

9 - ranked 4 in drift

10 - win all tournaments

11 - win overall title

12 - unlock All Level 1 Performance Upgrades

13 - unlock All Level 2 Performance Upgrades

14 - unlock All Level 3 Performance Upgrades

15 - install 2-3 Visual Upgrades

16 - install All Level 1 Visual Upgrades

17 - install All Level 2 Visual Upgrades

18 - install All Level 3 Visual Upgrades

19 - install All 4 Unique Visual Upgrades and

9 other Level 3 Visual Upgrades

20 - beat the preset best time in any Drag race on Hard mode

21 - beat the preset best time in any Circuit race on Hard mode

22 - beat the preset best score in any Drift race on Hard mode

23 - beat the preset best time in any Sprint race on Hard mode

24 - acquire 500 online reputation

25 - acquire 1000 online reputation

26 - acquire 2500 online reputation

27 - acquire 5000 online reputation

 

Czyli brakowalo wam pewnie tych, co sie zdobywa on-line....

U mnie juz wszystkie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezzzzzuuu ja tez jestem na tym 103 wyścigu i mazda jeżdżę tylko mintą

juz od kilku wyścigów wydaje mi się że ta gra to na hard to to samo co easy

dzisiaj jadę ostatnie okrążenie odstawiłem gościa tak że go na mapie nie było widać a to był knockout a on prawie mnie dogonił normalnie takiego speeda dostał jay nie weim co przez chyba 15 sekund prawie mnie dogonił co za niesprawiedliwa gra a pozatym nie wydaje się wam, że jak jesteście pierwsi to auta wam wjeżdżają prosto pod koła

aha ic zy jest w tej grze lustrko ??

i czy lepiej by mi sie grtało na kierownicy z ff?? bo mam ale nie chce jej upier... bo gra mnie tak irytuje że klawiatura tojuz prawie złamana i monitor zerwał płyty latały po pokoju......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...