Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem napisać kilka zdań o tej grze.

Od czego zacząć. Sama oprawa to już wiadomo że coś ma wspólnego z F&F. Cóż idea jak idea :) Klimat lekko własnie taki podchodzący pod nielegalne wyścigi i tu zaczyna się ale : Skoro to nielegalne wyścigi to dlaczego na trasię są znaki gdzie trzeba jechać i drogi po których nie powinno się jechać są zablokowane :?: Szkoda że też trasy są tak monnotone bo wszystko opiera się tak jakby na jednym mieście i wszystko odbywa się też o jednej porze czyli w nocy. Niby takie sprawy kosmetyczne a gra traci i to dość wiele. Sam ruch na ulicach został jako tako odwzorowany. Co do samochodów -> ładnie wyglądają i mają realistyczne zachowanie. Uszkodzenia hehehe no może z zjednej strony lepiej że ich nie ma bo tak naprawde polukajcie po sieci stron z uszkodzonymi samochodami albo samochodami po wypadkach i luknijcie jak wygląda np Honda Civic po czołówce przy 140 KM/h -> w skrócie nie chciałbym się znajdować w samochodzie w takiej chwili. Niby uszkodzen nie ma ale na plus jest to że bardzo dobrze są symulowane każde powarzniejsze uderzenia ale to tylko cześć. Samo zachowanie aut na drodze jest bardzo realistyczne co można dać na plus i to duży. Tuning -> sprawa kontrowersyjna i to bardzo. Rozumiem zmienić felgi i dać np jakieś delikatne progi ale to co się dzieje w grze to istna kasza czasem. Nie jeden z nich znalazł by swoje miejsce na stronie WIEJSKI TUNING (Nie wiem czy istnieje i nie posiadam jej adresu (FOrMAT bez możliwosci przeniesienia ulubionych)). Naprawde gdyby EA się przyłożyło to można by było stworzyć naprawde wspaniała gre a nie to co jest a jak jest _> jest dobrze i nawet bardzo dobrze. Wogóle NFSU to chyba najlepsza gra w jaką grałem a w gry praktycznie nie gram kiedyś moze ale nie teraz.

 

Ocena ogólna ->7 / 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zainstalowalem ta giere , 1024x768 wiekszosc detali na high , odbicia drogi zmniejszone ale czasami przytnie z 3 x na wyscig

ale nie o to chodzi mianowicie albo mi sie cos mieni przed oczami albo widze czasami pojawiajace sie czarne kreski cos ala artefakty , ale skad niby , grafa nie krecona . Zainstalowalem dx9,b moze to daltego ?? stery 40,72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wlasnie pogralem troche w necie i mam pytanie czy to normalne ze koles zktorym sie scigalem a wlasciwie jego fura skakala do przodu i szybko mi uciekla czy to jakosc polaczenia netowego czy moze cheatowal ze tak skakal

i czy zawsze po wyscigu laczy ponownie i trzeba znowu do pokoju wchodzic czy to normalne

kiedy i jak sie scigac z uczestnikami forum tweak

a tak pozatym gierka wymiata :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, poratujcie mnie. Juz mialem 92 wyscig i przy "sejwowaniu" blue screen.

Teraz nie moge dalej kontynuowac bo gra nie chce sie odloadowac.

 

Bardzo Was prosze o zapis gry z 92 wyscigu lub ewentualnie troszke wczesniejszy na kowicz@poczta.onet.pl. DZIEKI

 

 

PS. co do patcha to link jest pare stron wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, poratujcie mnie. Juz mialem 92 wyscig i przy "sejwowaniu" blue screen.

Teraz nie moge dalej kontynuowac bo gra nie chce sie odloadowac.

 

Bardzo Was prosze o zapis gry z 92 wyscigu lub ewentualnie troszke wczesniejszy na kowicz@poczta.onet.pl. DZIEKI

 

 

PS. co do patcha to link jest pare stron wczesniej.

Jest ale nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, poratujcie mnie. Juz mialem 92 wyscig i przy "sejwowaniu" blue screen.

Teraz nie moge dalej kontynuowac bo gra nie chce sie odloadowac.

 

Bardzo Was prosze o zapis gry z 92 wyscigu lub ewentualnie troszke wczesniejszy na kowicz@poczta.onet.pl. DZIEKI

 

 

PS. co do patcha to link jest pare stron wczesniej.

Jest ale nie działa.

D Z I A Ł A,

tzn. z tego co pamietam to otwiera sie jakas stronka i wciskasz na niej na ikone POBIERZ i wtedy zaczyna sciagac tyle ze tego nie widac, ewentualnie po transferze na laczu mozesz zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dopiero zaczynam 40 wyścig i mam pytanie jak wy w dirfy wchodzicie bo to mi wcale nie wychodzi

Mnie w drifcie dobrze się jeżdzi Celicą ale to może kwestia co kopu bardziej pasuje :P

 

:arrow: Mam zato inne pytanie, czy możliwe (->jak) mieć skrzynię 7 biegową :?: Bo przeglądając statystyki dragu zauważyłem, że niektóre auta sterowane przez kompa mają w polu Perfect Shifts np. 2/7 8O . Przed chwilą miałem w wyścigu takiego Focusa. Niewątpliwe taka skrzynia była by pomocna w dragu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest git ale ja mam BIG problem kto pomoże 1 LITR Smirnova dla niego mianowicie mam karte FIC radeon 9500 Pro Catalyst 3.9 i ciągle w jednym układzie gra się wiesz obraz staje i koniec tylko głos działa i jechać się da tylko jakby stop klatka była na ekranie zwis i koniec macie coś na to POMOCY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest git ale ja mam BIG problem kto pomoże 1 LITR Smirnova dla niego mianowicie mam karte FIC radeon 9500 Pro Catalyst 3.9 i ciągle w jednym układzie gra się wiesz obraz staje i koniec tylko głos działa i jechać się da tylko jakby stop klatka była na ekranie zwis i koniec macie coś na to POMOCY.

Zawaliles sprawe instalujac Catalysty 3.9 tak wogole.

Lepiej bys wyszedl na instalacji 3.7, to ostatnie dobrze dopracowane IMHO stery ATI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam identyczna karte fic r9500pro i stery cat 3.9 tyle ze na omegach

i gra chodzi pieknie mam pacza tego od netu ale przed jego instalacja wszystko chodzilo bezblednie

mam nadzieje ze lata zapodana wyzej ci pomoze

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam, jak mam radka 9600 zwykłego od 3 miechów i jak do ej pory nie mialem zadnych problemów z catalystami, a chyba ze 4 wersje po kolei instalowałem (na 3.9 skończywszy) - wziąwszy pod uwagę fakt że kartę mam Minta (czyli delikatnie mówiąc średniak) to chyba im lepszy sprzęt od ATI tym więcej problemów.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

wziąwszy pod uwagę fakt że kartę mam Minta (czyli delikatnie mówiąc średniak)

Taki maly off topik zapodam tutaj.Mint sredniak :D, to jakie karty sa delikatnie mowiac slabe :wink: Co do Catalystow to rzeczywiscie ostanie dobre, stabilne i kompatybilne :wink: dla Ati wyszly z numerkiem 3.7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra idzie git ale tylko w rozdzielczości 800x600 ale to już coś da się pograć,ale z drugiej strony po co kupowac kartę za 1000 zł aby grać w 800x600 myślałem że to ati coś lepszego ale widze że same problemy przy grach nvidia ma jednak dużo lepiej dopracowane to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem wlasnie online i juz wiecej nie bede bo to nie ma sensu.

 

Jechalem z jakims typem ja skyline all na 3 a on neonem. Popierdzielam przodem, tego patrzac po radarze rzuca, w pewnym momencie patrze a on ma 5 sek przewagi :/ nic jade dalej. przed mostem sa barierki, beczki itp przez ktore rzeba sie przebic, jechalem za tym kolesiem i musialem je rozbijac mimo iz on jechal jako pierwszy: wniosek - koles przez nie przeniknal.

 

drugi wyscig - skyline vs skyline, pokoj polska. Poginam sobie przed kolesiem, znow na mapie kreci sie ta jego "strzalka" i w pewnym momencie koles ma kilka sekund przewagi :/

 

 

co tu jest grane?? taka gra nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem wlasnie online i juz wiecej nie bede bo to nie ma sensu.

 

Jechalem z jakims typem ja skyline all na 3 a on neonem. Popierdzielam przodem, tego patrzac po radarze rzuca, w pewnym momencie patrze a on ma 5 sek przewagi :/ nic jade dalej. przed mostem sa barierki, beczki itp przez ktore rzeba sie przebic, jechalem za tym kolesiem i musialem je rozbijac mimo iz on jechal jako pierwszy: wniosek - koles przez nie przeniknal.

 

drugi wyscig - skyline vs skyline, pokoj polska. Poginam sobie przed kolesiem, znow na mapie kreci sie ta jego "strzalka" i w pewnym momencie koles ma kilka sekund przewagi :/

 

co tu jest grane?? taka gra nie ma sensu.

 

Ja zawsze myślalem ze to wina lagów. Koleś nie wyslal do ciebie pakietu ze skrecil, wiec gra myślala ze wpadł na bande, a on elegancko cie wyprzedził pakiet doszedł i nagle go zobaczyles przed soba. W online gralem troche (bylem w pierwszej 100 w dragach), ale znudzilo mi sie (nie bylo kogo wyzywac, alby jakies punkty sensowne zarobić), a z czitami sie jescze nie spodkalem (ale ze to z trzuchami tak..... no bo jak można wyjsc z gry zaraz po tym jak sie zobaczy moje auto :D) Raz chyba jesczelem w crusit z kolesiem, po 7 okrozeniach mnie zdublowal - ponad 40s w plecy bylem. Moze nie jechalem wtegy jakos dobrze, ale koles jezdzil chyba >300 na nonstopie. Dobry byl i tyle.... wiecej takich numerow nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...