Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

[...] a z czitami sie jescze nie spodkalem (ale ze to z trzuchami tak..... no bo jak można wyjsc z gry zaraz po tym jak sie zobaczy moje auto :D) [...]

Moze gosci po prostu wywalilo ?

Mialem chyba ze 3 razy taka przygode, przyjalem wyzwanie zaczynamy smigac i ...................... doopa, zerwane polaczenie :? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - no tak, nie wiem czy oglądałeś wszystkie screeny na tym forum :D jeżeli nie to pooglądaj - znajdziesz nawet 1/25 :lol: poprostu związane jest to z tym, że jak wycinasz w dragu to biegi zmieniasz zawsze do przodu - wystarczy że pare razy zredukujesz i wrzucisz od nowa, a będziesz miał większą ilość Shifts-ów.

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REED => zrywane polaczenia tez miale, ale bylo napisane, ze polaczenie zostalo przerwane lub cos w tym stylu.

 

W moim przypadku to bylo tak, ze mialem 3-4 sek przewagi i po sekundzie lub dwoch bylem juz 5-6 sekund za kolesiem :(

 

Lub jak mi wytlumaczysz obecnosc barierek w miejscu gdzie sie nie da przejechac ich nie rozbijajac (po skoku z mostu zwodzonego) a koles byl przedemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - no tak, nie  wiem czy oglądałeś wszystkie screeny na tym forum :D jeżeli nie to pooglądaj - znajdziesz nawet 1/25  :lol:  poprostu związane jest to z tym, że jak wycinasz w dragu to biegi zmieniasz zawsze do przodu - wystarczy że pare razy zredukujesz i wrzucisz od nowa, a będziesz miał większą ilość Shifts-ów.

 

POZDRAWIAM.

Ale sprytne :wink: dzięki za oświecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REED => zrywane polaczenia tez miale, ale bylo napisane, ze polaczenie zostalo przerwane lub cos w tym stylu. 

 

W moim przypadku to bylo tak, ze mialem 3-4 sek przewagi i po sekundzie lub dwoch bylem juz 5-6 sekund za kolesiem :(

 

Lub jak mi wytlumaczysz obecnosc barierek w miejscu gdzie sie nie da przejechac ich nie rozbijajac (po skoku z mostu zwodzonego) a koles byl przedemna.

ja przy niektorych skokach londuje spokojnie za barierkami, np jade tuz za kientem na drifcie, wjzedzam na most, NOS i lecelonduje rpzed nim za barierkami kawalek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnij jeszcze raz ! powinien sie sam rozpakować i sam zainstalować..

dziwne ma rozszerzenie *.rtp i nic z nim nie idzie zrobic :/ Jakies pomysly :?: Jeszcze jedno kurde gra mi cholernie muli na full detalach na rozdzialce 800x600 czyzby za slaby komp czy moze nie te stery (catylast 3.9) :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobic z tym pathcem jakie glupie rozszezenei ma

NFSU_US_PATCH_2.RTP

 

 

nie da sie tego otworzyc ani nic co z tym zrobic moze ma ktos instalke tego patcha i moglby mi podeslac ??

albo jakis inny link , albo porada jak to zrobic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam prośbę. Jestem na etapie 94 wyścigu i gdy włączam wyścig (jest to bodajże sprint) to gra wychodzi do pulpitu i tak za każdym razem, nie pomaga zmiana opcji, nic kompletnie. Za nic te wyścig nie chce się załadować. Co mam zrobić? Ewentualnie proszę o save'a po 94 wyścigu. Proszę niech mi ktoś podeśle: mdziat@interia.pl

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAA ta gra jest cudowna!!! Niesamowite uczucie predkosci towarzyszace kazdemu wyscigowi po proostu wgniata w fotel!!!! Mam przez to plaski tylek (real flat, nie tam zaden odlew) !!! Masakra! W hot pursuit 2 takie cus bylo tylko, jak pedzilem Mclarenem czy najmocniejszym mercem. Wspaniala gra! Pozdrawiam forumowiczow! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnij jeszcze raz ! powinien sie sam rozpakować i sam zainstalować..

dziwne ma rozszerzenie *.rtp i nic z nim nie idzie zrobic :/ Jakies pomysly :?: Jeszcze jedno kurde gra mi cholernie muli na full detalach na rozdzialce 800x600 czyzby za slaby komp czy moze nie te stery (catylast 3.9) :?:

Gra śmiga na 3.7 - na 3.8 i 3.9 miałem zwiechy, lagi, wywalanie do pulpitu itd. 3.7 Exclusive :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem co jest grane ale w internecie tak chaetują że aż głowa boli jak można osiągnąc rx7 czas 19.40 ,skoro ja mam 6 perfektów i jade skyline

predkosc u niego max 356 i umnie 358 a ja jestem zanim 1s na mecie cos jest nie takt co oni takiego zrobili. poprostu na samym starcie odchodzą niemiłosiernie i pózniej ta przewaga się utrzymuje do mety .prawdopodobnie ja tak podejżewam iż zmodyfikowali pliki od samochodów aby były lżejsze czy cos w tym stylu .bo zwykłe kodziarstwo to można odrazu rozponac ale spotkałem kilka takich rx7 które tak popierdzielają ktos ma na to wytłumaczenie albo konkretną odpowiedz.pozd(sam chciałem się plikami pobawic ale nie daje rady)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem co jest grane ale w internecie tak chaetują że aż głowa boli jak można osiągnąc rx7 czas 19.40 ,skoro ja mam 6 perfektów i jade skyline

ja nie wiem dlaczego ludzie maja manie wpadania na forum i pisania czegos od razu po ostatniej odpowiedzi nie czytajac tego co jest wczesniej ...

 

poogladaj najpierw ten temat a dowiesz sie ze czasy 19s. to wcale nie probem wlasnie na rx-7 - jak dobrze sie rozejrzysz dojrzysz screeny z odpowiednimi czasami a jak jeszcze lepiej sie rozejrzysz to znajdziesz nawet 2 filmiki raptora ktory kreci ponizej 19.5s wlasnie na rx-7

 

dowiesz sie tez ze w necie mozna szybsze czasy osiagac i jak spotkalbys czitera to dostalbys nie o 1 a o 10 sekund ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell'ou!

 

Przeglądałeś cały temat??? Chyba nie bardzo....... bo widziałbyś jaie czasy wykręca Raptor właśnie RX-7 - to najlepsze autko do DRAG-u. Max prędkość jaką wykręcił - włąśnie Raptor (o ile dobrze pamiętam) to coś koło 382km/h autko - oczywyście też RX-7 - Sky jest OK - ale w DRAG-u jest poprostu miętki.....

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Gre przeszedlem juz 3 razy. Z doswiadczenia stwierdzam ze RX-7 wymiata. Najlepsze czasy w dragu i najwiekszy speed. Natomiast najlepiej sciga mi sie Skylinem. Jakis taki pewniejszy na drodze. Rekordow jednak nim nie da rady nabic. Oto moja furka i rekordy jakie udalo mi sie osiagnac off-line.

Pozdrawiam

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na której wersji osiągasz takie czasy na 1.1 czy na wersji 1.2.pozd

 

a teraz pytanie do RAPTORA czy jeżdzisz w sieci jeżeli tak to na jakich serwerach i w jakich godzinach.pojeżdziłbym z tobą .pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jeżdze na tej wersji gry i osiągam srednie czasy podobne do twoich czasów. ale jak uzyskiwac za każdym razem poniżej 20s tak jak to robią w necie to sam już niewiem.pozd

 

 

czekam teraz na odpowiedz od RAPTORA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam - różnie - teraz mam mały remont (o ile rozwalenie połowy mieszkania jest małym remonetem) i pewnie nie będe jeździł gdzieś do 28.12. Najczęściej jestem na NA Central, jakimś polskim kanale lub zaczynającym się od PLNFS. Szukajcie mnie pod ksywką PLNFSraptor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dorwałem fulla!! :D:D

Gierka wciąga diabelnie, grałem do południa bez opamiętania, aż na wykłady się spóźniłem. Na razie bryczka mało efektowna i buja się tylko do 260 km/h ale robię postępy :P. Ogólnie poza oczywistymi wadami jak brak uszkodzeń itp do widzę tylko jedną która mnie drażni: od nadmiaru światełek i innych dupereli bolą oczęta i łatwo się pogubić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...