Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Siema działa komuś online bo właśnie sobie włączyłem pograłem chwile i mnie rozłączyło , kumpla też i teraz nie chce się połączyć co się dzieje. A patche to się wgrywa specjalnym instalatorem od device dajcie emaile to wyśle.

woleek@poczta.onet.pl

 

DZIĘKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema działa komuś online bo właśnie sobie włączyłem pograłem chwile i mnie rozłączyło , kumpla też i teraz nie chce się połączyć co się dzieje. A patche to się wgrywa specjalnym instalatorem od device dajcie emaile to wyśle.

no ja tez bym poprosił:

 

grimlock@go2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu macie takie problemy z online :roll: U mnie poszło gładko - zupdatowałem grę przez autoupdate (z gry) poczym zaaplikowałem "witaminke" i działa bez zadznych instalatorów i nnych dziwactw.

Czasem tylko, podczas gry (przy połączniu) wywala komunikat o firewallu ale to musi mieć związek z siecią (bo tak też miałem w demku).

Denerwuje mnie tylko, że po każdym wyścigu nie wraca do pokoju tylko jeszcze raz łączy się z EA, u was też tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby: 

 

 

lucass16@go2.pl

Ja tez poprosze maziboss@o2.pl

I ja też jeśli można :)

 

michal_rzeszow@o2.pl

 

Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem teraz trochę na necie i z niektórymi można grać ok ale zdarzają się też dziwne osobniki - czemu ludzie cheatuja? :evil: Bo jak wytłumaczyć to:

Dołączona grafika

W tym wyścigu miałem 19,86 (przy okazji możecie podziwiać moją Mazdę RX-7 widać w tle :) )

Drugi podobny przypadek, jadę niezły start parę perfektów, końcówka mam przewagę (myślę że czas był by ok. 20s.) i nagle nie wiadomo skąd wylatuje w powietrze 8O wcześniej poczułem jakby uderzenie z tyłu i koleś znowu z 700km/h wygrywa :evil: .

Było by super gdyby nie takie "kwiatki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponarzekam w innej kwestii. Wkurza mnie że mając wyścig np. na 7 okrążeń to pierwsze 6 lapsów nie ma żadnego znaczenia. Jak byśmy nie jechali to i tak nie uciekniemy rywalom więcej jak na 3-4s, a tak się dziwnie składa, że tuż przed samą metą jakiś traffic lubi nieoczekiwanie wyskoczyć i wszystko szlag trafia. Przed chwilką się tak wkurzyłem, że o mało płytki z grą nie wywaliłem. Wyglebiłem 20 centymetrów przed metą (traffic mnie zablokował :() i ze zwycięstwa nici :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm o jak wyjaśnić to......... nie oszukuje :wink:

Albo koleś coś kombionował albo EA daje po tyłku :x

 

Dołączona grafika

 

A wyniki speed ponad 700km/h to norma, raz wygrałem z typem co miał 715km/h i time 15s, nieiem dlaczego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie od razu sie przyznam ze tego topicu nie przeczytałem ale prosze mi pomóc:

w tą gierke moge grać tylko w 640x480 mimo ze w opcjach daje 1024x768 to i tak giera leci w 640x480 - jak to rozwiązać

a po drugie proszę, błagam o link do patcha najnowszego bo szukam szukam i nigdzie znaleść nie moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell'ou!

 

Crazy_Ivan napisał:

Gf2 - nie do crowd potrzebne są shadery dx8

To ta gra nie wymaga dx9??? Bo ja właśnie posiadam GF2ti i też nie mam crowd-u :( a chciałbym...... oczywiście mam zainstalowanego właśnie dx9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell'ou!

 

Crazy_Ivan napisał:

Gf2 - nie do crowd potrzebne są shadery dx8

To ta gra nie wymaga dx9??? Bo ja właśnie posiadam GF2ti i też nie mam crowd-u :( a chciałbym...... oczywiście mam zainstalowanego właśnie dx9.
Nie chodzi o soft tylko o hardware, karta musi mieć sprzętową obsługę dx8, w praktyce gf3, r9000 wzwyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby: 

 

 

lucass16@go2.pl

Ja tez poprosze maziboss@o2.pl

I ja też jeśli można :)

 

michal_rzeszow@o2.pl

 

Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :)

I ja:

mp@k-ce.one.pl

Ja też proszę

mmichalak@post.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby: 

 

 

lucass16@go2.pl

Ja tez poprosze maziboss@o2.pl

I ja też jeśli można :)

 

michal_rzeszow@o2.pl

 

Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :)

I ja:

mp@k-ce.one.pl

Ja też proszę

mmichalak@post.pl

 

I ja poproszę :D

 

ati17@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby: 

 

 

lucass16@go2.pl

Ja tez poprosze maziboss@o2.pl

I ja też jeśli można :)

 

michal_rzeszow@o2.pl

 

Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi :)

Tez bym sie przylaczyl... ale nie lepiej wrzucic to na jakies ftp i linka zapodac ??.... mniej kłopotu, mniej roboty... elburro@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell'ou!

 

Crazy_Ivan napisał:

Gf2 - nie do crowd potrzebne są shadery dx8

To ta gra nie wymaga dx9??? Bo ja właśnie posiadam GF2ti i też nie mam crowd-u :( a chciałbym...... oczywiście mam zainstalowanego właśnie dx9.
Nie chodzi o soft tylko o hardware, karta musi mieć sprzętową obsługę dx8, w praktyce gf3, r9000 wzwyż.

Aaaa........ thx za uściślenie i wyjaśnienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Czy istnieją jakieś kody albo programy dające możliwość odblokowania pozostałych aut i komponentów tuningu?

 

Mogę prosić na maila: analyzer@polbox.com

 

Chciałbym zobaczyć jak to wygląda i "działa" w akcji

 

Cheatować po necie i tak nie będę bo nie mam jakiegoś konkretnego dostępu w domu (a po drugie to oszustwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Czy istnieją jakieś kody albo programy dające możliwość odblokowania pozostałych aut i komponentów tuningu?

 

Mogę prosić na maila: analyzer@polbox.com

 

Chciałbym zobaczyć jak to wygląda i "działa" w akcji

 

Cheatować po necie i tak nie będę bo nie mam jakiegoś konkretnego dostępu w domu (a po drugie to oszustwo)

Noto poco Ci, wątpie czy ktoś Ci poda plik, bo wszyscy mają juz dosyć cheaterów na online :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Czy istnieją jakieś kody albo programy dające możliwość odblokowania pozostałych aut i komponentów tuningu?

 

Mogę prosić na maila: analyzer@polbox.com

 

Chciałbym zobaczyć jak to wygląda i "działa" w akcji

 

Cheatować po necie i tak nie będę bo nie mam jakiegoś konkretnego dostępu w domu (a po drugie to oszustwo)

No to po co Ci, wątpie czy ktoś Ci poda plik, bo wszyscy mają juz dosyć cheaterów na online :evil:

Hmmm, przecież napisałem, że potrzebne mi do użytku "wewnętrznego" - nie mam w domu stałego dostępu do Internetu, modem jedynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Czy istnieją jakieś kody albo programy dające możliwość odblokowania pozostałych aut i komponentów tuningu?

 

Mogę prosić na maila: analyzer@polbox.com

 

Chciałbym zobaczyć jak to wygląda i "działa" w akcji

 

Cheatować po necie i tak nie będę bo nie mam jakiegoś konkretnego dostępu w domu (a po drugie to oszustwo)

No to po co Ci, wątpie czy ktoś Ci poda plik, bo wszyscy mają juz dosyć cheaterów na online :evil:

Hmmm, przecież napisałem, że potrzebne mi do użytku "wewnętrznego" - nie mam w domu stałego dostępu do Internetu, modem jedynie

Nie trać przyjemności - pograj i sam odblokuj, zajmie ci to zaledwie parę dni.

 

Czy ktos wie jak w NFS:U wymusic odswiezanie > 60Hz. :?:  Cokolwiek bym nie robil mam locka na 60Hz  :(

To nie kwestja gry tylko sterów ja na nV nie mam z tym problemu (nfs:u to aplikacja directx więc nawet Refreshlock nie jest potrzebny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...