Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Do wszytkich posiadaczy Radeon 8500 (możliwe że dzieje się to samo w Radeonach 9100) zainstalowałem sobie NFS:U na najnowszych Catalyst 3.10 ustawiłem wszystko na full i grafika sie chrzani a gdy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m dopalacz to wgule ekran sie robi czarny (w catalyst 3.9 tego nie miałem)wiec nie instalowac Catalyst 3.10 do NFS:U.

 

MIlo ja tez mam radka 8500 i tak sie dzieje na kazdych catalistach u mnie (od 3.7 do 3.10 :? :/) A to wszystko sie zaczelo odkad zainstalowalem patcha 1.3 :? Jak sie tego pozbyles??Czy odinstalowywales patcha czy dawales 1.4?? BO juz mnie szlak trafi z tym turbem??Pozdro 4 u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi raz i juz 380,5.popatrz sobie jak jezdza inni bo 375 to strasznie malo.na poprzedniej stronie albo na 31 jest link do przejazdu mistrza Raptora.tylko uwaga!!! po obejrzeniu tego filmiku swiat juz nigdy nie bedzie taki sam!!!pozdro:)

Z całym szacunkiem dla Raptora (jest naprawde bardzo dobry) nie róbcie z niego boga, bo tak jeżdzi już wielu graczy "łunlajn" :P

A co do przechwalania się prędkością to powiem tyle, że liczy się przyspieszenie a nie V-max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku kiedy pojawił się nfs to ten czas raptora był rewalacyjny

w tej chwili moge powiedziec iż jest słaby, napewno sam raptor go już poprawił wszyscy doskonalą technike jazdy i sa uzyskiwane coraz lepsze czasy.(RAPTOR dlaczego nie pokazujesz się na online dawno cię niewidziałem na serverach).pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi raz i juz 380,5.popatrz sobie jak jezdza inni bo 375 to strasznie malo.na poprzedniej stronie albo na 31 jest link do przejazdu mistrza Raptora.tylko uwaga!!! po obejrzeniu tego filmiku swiat juz nigdy nie bedzie taki sam!!!pozdro:)

Z całym szacunkiem dla Raptora (jest naprawde bardzo dobry) nie róbcie z niego boga, bo tak jeżdzi już wielu graczy "łunlajn" :P

A co do przechwalania się prędkością to powiem tyle, że liczy się przyspieszenie a nie V-max.

no moze troszke z Raptorem przesadzilem,ale ten temat bez Raptora bylby troszke nudny(niewiem czy czytales cale 33 strony).

a jezeli chodzi o predkosc to nie przechwalam sie tylko jakis koles stwierdzil ze mial az 375(wiec mu odpisalem ze to malo bo ja potrafie nawet 386-pomijajac czas wyscigu ).

aha liczy sie start a nie przyspieszenie(rx7 nie ma najlepszego przyspieszenia),a predkosc oczywiscie nie jest najwazniejsza.:)pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku kiedy pojawił się nfs to ten czas raptora był rewalacyjny

w tej chwili moge powiedziec iż jest słaby, napewno sam raptor go już poprawił wszyscy doskonalą technike jazdy i sa uzyskiwane coraz lepsze czasy.(RAPTOR dlaczego nie pokazujesz się na online dawno cię niewidziałem na serverach).pozd

z tego co pamietam to Raptor mial 18.89

ale na filmiku wykrecil tylko 19.23

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dbdrag nie pokazuje sie z kilku powodów - totalny brak czasu to jeden z nich, pewne znudzenie grą (ile można jeździć RX-7) i wkurzyli mnie jak wywalili mi konto z 600k rep.

 

Z całym szacunkiem dla Raptora (jest naprawde bardzo dobry) nie róbcie z niego boga, bo tak jeżdzi już wielu graczy "łunlajn"

masz racje - zresztą wtedy nie był rewelacją bo miałem czasy 19.10-19.13. Co do wyników to kręcą nawet 18.80 (bez cheatów) ale żeby to osiagnąć to trzeba mieć analogową przepustnice i nonstop jeździć - teraz z braku czasu na gre jak próbuje się przejechać to mam problemy żęby osiągnąć czas mniejszy niż 19.25

 

Co do czasów jakie kręciłem (gdy grałem po 8h dziennie) to są troche lepsze niż to 19.23 (poniżej screeny z singla i z 3 Unique upgradami), pomijam wyniki z multi bo tam przy lagach to i 15s moża osiągnąć.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

z tego co pamietam to Raptor mial 18.89...

tego screena nie mam ale jest :arrow:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO ...

PROSZE O WYSYŁKE NA MEILA "gzmagic@tlen.pl" TEGO PLIKU "NFSU_US_PATCH_4.RTP" NIE MOGĘ GO ŚCIĄGNĘĆ :cry:

 

Z GÓRY BARDZO BARDZO BARDZO ... DZIĘKUJĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zainstalowałem patcha 4 i umnie gra online pracuje jak najbardziej poprawnie byc może dlatego iż mam orginał tej gry????? niewiem dlaczego ty niemasz online gry.coprawda patch duzo niezmienia ale mozna online grac na starszym patchu 3 gdyz mam na drugim kompie tylko patcha 3 i jest wszystko ok. szlyszałem ale niewiem na ile to prawda iż ten patch jest nastawiony na gry pirackie. w tej chwili po tych zmianach jest stosunkowo mało osób na serverach niewiem czym to jest zpowodowane.pozd i do usłyszenia na serverach nfs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcze z czasem juz prawie caly dzien.

narazie mam 19.30 (spalilem jeden bieg)

ale dopracowalem technike i mysle ze zede ponizej 19

tylko musze trafic 6 perf.

a wam jak idzie?

pochwalcie sie czasami!!!!!

pozdro:) i niech wam biegi dobrze wchodza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO ...

PROSZE O WYSYŁKE NA MEILA "gzmagic@tlen.pl" TEGO PLIKU "NFSU_US_PATCH_4.RTP" NIE MOGĘ GO ŚCIĄGNĘĆ

 

Z GÓRY BARDZO BARDZO BARDZO ... DZIĘKUJĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem nfs:u online mi nie działał po wgraniu patcha #4. kasowałem i wgrywałem na marne, nadal nie wchodziło do online. Więc dzisiaj wgrałem od nowa winzgroze (format). Następnie zainstalowałem nfs i patch #3.Online działał spoko, ale po kilku godzinach znowu padaka. Co to może być, jak włączam online gra przestaje odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha moj rekord to 19.51 na 3 unikalnych i 18.78 na 6.

Czy dobrze zrozumiałem 6 unikalnych upgradów :?:

mam takie pytanie do ciebie bo probuje zejsc na 3 unikach ponizej 19. narazie 19.12,ale zauwazylem ze jak miales 18.90 to spaliles jeden bieg i zastanawia mnie KTÓRY,nie chodzi mi oczywiscie zeby celowo palic bieg,ale zastanawia mnie przebieg twojego przejazdu.pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z biegami to jest różnie :| zauważyłem żę nieraz lepszy czas jest przy prefectach wszystkich a nieraz jak sie ciut wcześniej zmieni - mój rekord to 19.05 przy 4/6

 

co do tego przejazdu - żebym ja pamietał - ale na pewno nie była to zmiana na 1 i z 1 na 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO ...  

PROSZE O WYSYŁKE NA MEILA "gzmagic@tlen.pl" TEGO PLIKU "NFSU_US_PATCH_4.RTP" NIE MOGĘ GO ŚCIĄGNĘĆ  

 

Z GÓRY BARDZO BARDZO BARDZO ... DZIĘKUJĘ

ej stary uspokój sie ! to już druga taka twoja wypowiedź ! gdyby ktoś chciał albo miał to by ci już pewnie wysłał ! ale skoro nie wysłali to nie znaczy że masz zaśmiecać topic ! ja też nie dostałem gwiazdki z nieba i nie flooduje :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj usiadłem do gry na chwile i powiem jedno - tragedia - totalny brak formy - najlepszy czas to 19.19 :(

 

http://qba.homeip.net/nfs-388.avi

 

Elpawlakos tutaj masz 2 przejazdy z identycznym czasem - jeden 5/6 i drugi 6/6

http://qba.homeip.net/nfs-1919.avi

http://qba.homeip.net/nfs-1919-.avi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zgrać savy żeby gra je widziała, bo musiałem reinstalke systemu zrobić. A szkoda mi mojej Subarki :wink:

prawie na kazdej stronie tego topicu masz napisane... :evil:

 

no ale powiem jeszcze raz:

 

c:/documents and settings/All Users/Dane Aplikacji/Nfs Underground

 

tylko musisz wlaczyc pokazywanie ukrytych plikow i folderow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj usiadłem do gry na chwile i powiem jedno - tragedia - totalny brak formy - najlepszy czas to 19.19 :(

 

http://qba.homeip.net/nfs-388.avi

 

Elpawlakos tutaj masz 2 przejazdy z identycznym czasem - jeden 5/6 i drugi 6/6

http://qba.homeip.net/nfs-1919.avihttp://qba.homeip.net/nfs-1919-.avi

dzieki Raptor! z tego co widze to wszystko juz robie tak jak trzeba tylko brakuje troszke szczescia i czasu ,ale jak skoncze sesje to na pewno zejde ponizej 19.

nie odpuszcze!!!

jeszcze raz dzieki i pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...