Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

jakby jednak ktos potrzebowal seve editor'a to walcie na pw.

moge tez wystawic na allegro :D

tak ??? to spróbuj sobie utworzyc nowa gre i ustawic 50 wyścig ... ciekawe czy ci sie pozwoli ścigac czy wywali komunikat ze twoje auto różni się od aut konkurentów ... saveeditorem mozna owszem przeskoczyc jedna plansze aele nie 50 ... próbowalem 34 przeskoczyc jak mi savy wpiepszyło

Da sie wtylko trzeba uzazac zeby odpowiednio upgreadować pod dany wyścig (np. jak chemy na 50 zacząc to nie możnemy se perametrów na maxa wyżyłować, bo wtedy wlaśnie wyskakuje ten komunikat co mówisz...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby jednak ktos potrzebowal seve editor'a to walcie na pw.

moge tez wystawic na allegro :D

tak ??? to spróbuj sobie utworzyc nowa gre i ustawic 50 wyścig ... ciekawe czy ci sie pozwoli ścigac czy wywali komunikat ze twoje auto różni się od aut konkurentów ... saveeditorem mozna owszem przeskoczyc jedna plansze aele nie 50 ... próbowalem 34 przeskoczyc jak mi savy wpiepszyło

Da sie wtylko trzeba uzazac zeby odpowiednio upgreadować pod dany wyścig (np. jak chemy na 50 zacząc to nie możnemy se perametrów na maxa wyżyłować, bo wtedy wlaśnie wyskakuje ten komunikat co mówisz...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wal z ta gra mam dos porzadna karte i proca a czasami gra mi wyciaga tylko 25 fps gram w 1024/768/32 wszystko full czemu tak jest chodzi jak na starej grafie na radeonie 9100 ??

czym to moze byc spowodowane w opcjach mam ustawione wszystko domyslnie i nic dalej tak cieko zazwyczaj wyciaga cos ponad 30-35 fps sprawdzam "FRAPS`em" w menu mam caly czas tylko 60 fps.

Problem banalny ale wkurzajacy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapuscilem FRAPSA w NFSU.  

Wynik: srednio 57fps w rozdzialce 1280x1024 - chyba przyzwoicie

do [gluteus maximus] imo ... chyba ze miales AA x 56 ... tylko to usprawiedliwia tak marny wynik na tak wypasionym sprzecie ;)

W opcjach sterownikow mam "zaleznie od aplikacji".

W opcjach gry wszystkie detale ustawione na max. I wszystko co sie da powlaczane.

 

Dla porownania w Demo UT2004 w rozdzialce 1024x768 detale na max srednio 160 fps

wynik na nfs byl dobry

a to za sprawa tego ze nie mozna wyciagnac na tej grze wiecej niz 60fps gdyz ma ona zablokowane fps'y do tej wlasnie wartosci. a jezeli ty wyciagales srednio 57 wiec mozesz spac spokojnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za glupie pytanie, ale czy na g4TI działa motion blur , czy potrzeba do tego karty z dx9??

 

 

prosze o szybki help 8)

 

 

pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie macie wyniki na drifcie, ja na drugim torze(tylko niestety na skrinie tego nie widać ze to drugi tor) mialem jednym driftem prawie 600tyś, jak ktoś ma dostęp do serwera to moge wysłać jpg

600.000 czy 60.000 bo zglupialem :(

jak dla mnie to 100.000 to juz bardzo duzo a najwiecej wykrecilem ponad 130.000??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Need For Speed Underground 2'

 

Dołączona grafika

 

 

The game will feature new game modes, deep new performance customisation and tuning, and more than 30 licensed cars. The game also delivers twice the visual customisation upgrades as the original game, providing a staggering 70 billion possible car combinations for total automotive self-expression.Need for Speed Underground 2 is currently under development by EA Canada and is scheduled for release late in 2004 for the PlayStation®2 computer entertainment system, Xbox® video game system from Microsoft, Nintendo GameCubeTM, PC, and Game Boy® Advance. We are awaiting confirmation of the PEGI rating for this game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie 8)

 

a ma ktos z was programik do wyciągania z muzy z nfs hot pursuit i nfs u??

 

bardzo mi na nim zalezy , a w goglu znalazlem 1 stronke , z niedzialajacym linkiem do sciagania

prosze o helpa 8)

 

pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie macie wyniki na drifcie, ja na drugim torze(tylko niestety na skrinie tego nie widać ze to drugi tor) mialem jednym driftem prawie 600tyś, jak ktoś ma dostęp do serwera to moge wysłać jpg

600.000 czy 60.000 bo zglupialem :(

jak dla mnie to 100.000 to juz bardzo duzo a najwiecej wykrecilem ponad 130.000??????

600tys, jak chcesz to moge wyslac zrzut z frapsa, poza tym to gram na drifcie na pokoju nacentral pod nickiem vego20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

YO!

 

Mam pytanko :

Czy zna ktośjaką dobrą stronę z modami do nfs ?

Bo widziałem jakieś na internecie (z niebieskimi i czarnymi światłami tylnymi do hondy i golfa) ale nie mogłem ich ściągnąć :(

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zredaguj posta raz jeszcze piotrek bo nie chce mi sie wierzyc, ze jak zaczales driftowac to juz przez 10 okrazen nie przerwales az do mety.

 

No chyba ze masz jakiegos moda na stala predkosc :) czy cos w tym stylu a screen to nam da - gucio, ty lepiej zapodaj tego moda, ktory ci pomogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu, dalej mi nie wierzycie, nie mam zadnych modow, pograjcie sobie na sieci to zobaczycie co tam sie dzieje, mozna sie dopchac do rekordow na wszystkich torach, to chyba na 6-tej trasie ktos ostatio wykrecil jednym, podkreslam jednym driftem 900tys, nie mam zadnych modow jezdze imprezka, nie jestem w stanie nikomu udowodnic chyba ze na zywo, bo rozumiem ze skreen nie jest dla was wystarczającym dowodem bo nie eliminuje modow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zredaguj posta raz jeszcze piotrek bo nie chce mi sie wierzyc, ze jak zaczales driftowac to juz przez 10 okrazen nie przerwales az do mety.

 

No chyba ze masz jakiegos moda na stala predkosc :) czy cos w tym stylu a screen to nam da - gucio, ty lepiej zapodaj tego moda, ktory ci pomogl.

Jak bardzo chcesz to poniewaz jestes z W-wy i chcesz sie bardzo przekonac, to moge Ci zrobic mala prezentacje, od poniedzialku jestem spowrotem, bo narazie poza W-wą, jedyne co mam wgrane to jest oficiajlny patch 1.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...