Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakas roznica w samochodach jesli chodzi o performance?

Bo z tego co wyczytalem na gamespot to roznice sa tak male, ze nie warto na nie zwracac uwagi i w sumie wszystko ogranicza sie do wygladu.....

Prawda czy nie? :P

A jesli nie to ktory car polecacie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże przecież wszyscy byliście na tym etapie gry. Mam jedną gwiazdkę reputacji potrzebną a mam wszystko w miare możliwości stuninngowane........... Co robić i co najbardziej włpywa na reputacje.

Pozdro aa i jeszcze mam inny problem mi gamepad oszalał w winie się zachowuje normalnie, a w grze wogóle nie wiadomo co wciskać.... POZDRO i jaki kontroler do tej gierki polecacie kupić (kierownica troche za duża) więc raczej jakiś best game pad do 100 zł interesuje mnie Firestorm ale go zdobyć trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże przecież wszyscy byliście na tym etapie gry. Mam jedną gwiazdkę reputacji potrzebną a mam wszystko w miare możliwości stuninngowane........... Co robić i co najbardziej włpywa na reputacje.

Pozdro aa i jeszcze mam inny problem mi gamepad oszalał w winie się zachowuje normalnie, a w grze wogóle nie wiadomo co wciskać.... POZDRO i jaki kontroler do tej gierki polecacie kupić (kierownica troche za duża) więc raczej jakiś best game pad do 100 zł interesuje mnie Firestorm ale go zdobyć trudno

Na reputacje wpływają takie rzeczy jak: felgi, zderzaki itp.. Poszperaj w wyglądzie samochodu, ustaw wszystko najlepsze i podniesiesz tym sposobem reputacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 4 gwiazdki reputacji :D

 

powiem tak samochody roznia sie od siebie

np. tym jak ruszaja: moze byc z wiekszym lub mniejszym poslizgiem, niektore to nawet na boki rzuca. roznia sie przyspieszeniem i max predkoscia. a niektorym to silniki wysiadaja przy zbyt dlugim uzywaniu nos'a (porazka przy wyscigach na mile). uwazam ze troche skopali kilka rzeczy z samochodami: a mianowicie powinna byc wieksza roznorodnosc a samochodu nie powinno sie zmieniac na podobnie wygladajacy ale na inaczej wygladajacy. poza tym za male urozmaicenie jest malowania samochodu. potem moze rzuce fote mojego civica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wypas jest w drifcie Supra. Dlaczego z taka fizyka nie mozna jezdzic w zwyklym wyscigu?? Jak nia ruszam nawet podczas zwyklego racu potrafi sciagnac na bok ,bo to tylni naped. A podczas driftu trzeba bardzo z gazem uwazac ,bo niezle rzuca. Oto ona:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TU FAJNY REKORDZIK W DRIFTING`u

 

I OCZYWIŚCNIE MOJA FURA (silnik, skrzynia, opony  3 poziom) :D 

 

Fotka = 137 k

tyle to ja robie nie stunningowanym autem - nie popisales sie ta supra ;)

 

Raptor - co ty grasz na easy poziomie ze komp na po 15-20 sek. w plecy do ciebie 8O ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczolem grac <font color="#FF0000">[ciach!]</font> Civic :D zmienie sobie chyba na 206 i pytam kto shostuje moj obrazek i kiedy dostane FOKUSA ? :P

Ja mogę - tylko wyślij JPG 800x600 bo nie mam czasu na zabawe w przerabianie zdięcia. Raptor@********.com

no to zapodaj do reszty adresik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto i moj samochodek : www.falcon40.piwko.pl/NFS.JPG

 

tego, czego nie widac na screenie : lakier metallic, tylnie zderzaki na poziomie 3 i lampy rowniez (w chromowanych obudowach), na tylniej szybie naklejka Yokohamy, pod podwoziem niebieski neon pulsujacy. NFS ROX :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soker - kliknij na adresie raptor@********.com

 

Gie-eN-Zet Jak włączam osobno wyścigi Drag to nie ma znaczenia czy jest easy/medium/Hard - po porostu lepiej żeby mi nie przeszkadzali

 

Falcon - nie działa link

:) hehe prześle ci go dziś wieczorem podrsować jeszcze musze mojego Pedzia 206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soker - kliknij na adresie raptor@********.com

 

Gie-eN-Zet Jak włączam osobno wyścigi Drag to nie ma znaczenia czy jest easy/medium/Hard - po porostu lepiej żeby mi nie przeszkadzali

 

Falcon - nie działa link

:) hehe prześle ci go dziś wieczorem podrsować jeszcze musze mojego Pedzia 206

PS - jesli chodzi o palete kolorów to jak np. rozjasnic czerwony w bardziej czerwony albo przyciemnic w wisnowy ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wielki turniej NFSa ludzi z tweaka,sa chetni?? Jesli tak to wszelkie propozycje kierujcie na tym poscie albo skontaktujcie sie ze mna na gg pod 3802269,im wiecej osob tym lepiej.Fakt ze tam mozna grac chyba tylko w czterech ale moze cos wymyslimy ciekawego,piszcie - pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o pilną pomoc  gdzie na dysku znajdują się savy  z need 4 speeda:underground

BYŁO WYŻEJ !!! !!! !!!

 

 

__________________________

(EDIT)

 

na WinXP

x:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

 

na Win98

X:WINDOWSAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...