Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak sie zastanawiam czy ktos z forumowiczow jezdzi w nfs:U w drifta on-line, fajnie bylo by sie spotkac i pojechac cos z "tweak'owcami"

 

Podajcie tu swoje nicki online i swoje recki na poszczegolnych trasach

 

Ja zaczne...

 

DMskifPL

recki 10laps:

t1 - 672.660

t2 - 1.340.715

t3 - 1.744.102

t4 - 2.337.524

t5 - 2.382.053

t6 - 3.820.099

t7 - 2.781.756

t8 - 2.762.000

Wszystko jechane Integrą

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że gierka już wyszła dawno temu ale nie miałem okazji się pochwalić swoimi osiągnięciami:P Gram w NFSU od początku, kiedy się tylko ukazał. I wątpie czy jakikolwiek inny Underground będzie miał tą samą "duszę" co jedynka. Grałem w NFSU2 i nie przypadł mi do gustu, przeszedłem kariere raz i tyle mi starczy. Wystartowałem w USSR cup i razem z JEDNYM kumplem z klanu zajeliśmy 9 miejsce na świecie (w żadnym klanie nie startowało mniej niż 4 graczy). Zająłem 2 miejsce w DRAGU na trasie Southrunway za najlepszym graczem na świecie Krysta99. On 18.54, ja 18.61 (bez unikatów:D), na unikatach rekord świata wynosi 17.83 więc chłopaki macie dużą poprzeczke przed sobą:D:D Nasz klan nie gra na necie w NFSU2 bo nikomu się to nie podoba. Co innego NFSU. Mieliśmy 1 miejsce w CB, 6 spośród 10 najlepszych graczy świata należy do naszego klanu. Rekord świata na 14thvine: 18.39, rekord klanu 18.44, mój rekord 18.55. To taki post uświadamiający, że czasy rzędu 19.5x to nie są czasy dobre. I niech nikt nie myśli, że jak tak mówie to pewnie dlateego że 19.5x to dal mnie żaden problem. 2 godziny starczyły mojemu kumplowi po obejrzeniu filmiku z przejazdem Krysty99 na poprawienie swojego rekordu z 23.xx do 18.9x. Naprawdę warto jest odkurzyć płytki z NFSU1 i jeszce raz zapełnić serwery online aby było jak dawniej bo NFSU2 napewno nie przyniesie tyle frajdy co jedynka.

SPEEDTEAM ROX 4EVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj swoj nick, ja wczesniej bylem w PSG, napewno znasz :P

teraz DM kroluje w drifcie w polsce i na swiecie ;)

Obecnie tez gram w USSR cup z bardzo dobrymi wynikami ;)

przed chwila skonczyl sie turniej na t6..........i oczywiscie Final i 1st place :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STxDagothPL w drifta nie jeździmy, choć słaby też nie jestem:P PSG znam ten klan bo też miał dobrych graczy w DRAG-u choć teraz mieli by problem pewnie:D a o DM słyszałem:P i widziałem na USSR cup. W DRAG-u wygrał STxMisiek:D, 2 miejsce miał Krysta chyba, a 3 była klanowiczka Monica, a dalej to ja już nie weim bo udziału nie brałem ale pewnie na top 10 bym sie załapał, może nawet na jakieś 6-7 miejsce bo to wkoncu nie tylko 14thVine a też inne trasy:D

Edytowane przez Dagoth161

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wie ktos jak uaktynić AA w NFSU na kartach ATI ?? Na moi poprzednim GF, właczałem AA w sterach i działało, a teraz właczam w sterach i AA dale w grze nie działa :mur: Wie ktoś jak uaktywnić ??

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dagoth, to jak tera w MW...? , cwiczycie te dragi :> ?, a co z Krysta zyje on jeszcze ?? ;) , driftu ni ma lipa :/ bo bym sie poslizgal :). PS Probowal ktos Hamachi+MW(LAN) ?? :)

Hmm post poprzednika byl dosc dawno , ale odpisze :D. Otoz ja ze swoim 9700 bez problemu sobie radzimy z AA w nfsU1. Nawet ladnie chodzi. Pozdro @LL DM ;) .

DM Rulezz 4 Ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wie ktos jak uaktynić AA w NFSU na kartach ATI ?? Na moi poprzednim GF, właczałem AA w sterach i działało, a teraz właczam w sterach i AA dale w grze nie działa :mur: Wie ktoś jak uaktywnić ??

Pozdro

 

AA chodzi bez problemu tylko niestety niebardzo obsługiwane jest motion blur i jeszcze jedna opcja rozmywania w grze (2 opcje trzeba wyłączyć) bo wtedy faktycznie są problemy z AA i obraz jest taki rozmyty z efektem aliasingu.

 

ps. ja daję jeszcze odbicia drogi na środek bo na max jest nienaturalne lustro.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

CZy da sie edytowac miasto w nfs u??

moze jakies prog albo cos innego?

wiez ze bardzo duzo procka zrzera miasto bo jak dojezdzam do jakiegos zakretu gdzie miasta nie widac to chodzi plynnie??? jak powywalac budynki z tej gry ?? jak edytowac miasto?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ta gra moze wogole chodzic na rivie tnt2 32 MB. mam win xp sp2 i jak wlanczam to wszystko jest jakies takie rozmyte instalowalem rozne sterowniki i nic nie pomaga. jesli ktos moze pomoc bylbym bardzo wdzieczny. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBSŁUGIWANE KARTY GRAFICZNE

===========================

 

Mimo iż gra obsługuje standard Direct3D, oficjalnie wspierane są jedynie określone karty z akceleracją 3D. Gra działa na następujących kartach D3D:

 

ATI Radeon 7500

ATI Radeon 8500

ATI Radeon serii 9xxx

ATI Radeon Xpress 200

ATI Radeon serii X300, X600, X700, X800

NVIDIA GeForce 2 (GTS, MX, Ultra/Ti)

NVIDIA GeForce 3 (Ti)

NVIDIA GeForce 4 (MX, Ti)

NVIDIA GeForce serii FX

NVIDIA GeForce 6200, 6600, 6800, 7800

Intel 950/i915g

S3 GammaChrome S18 Pro

 

Choć Direct3D obsługuje znacznie więcej urządzeń z akceleracją 3D, nie można w ich przypadku przewidzieć zachowania gry Need for Speed Most Wanted. W ekstremalnych przypadkach uruchomienie Need for Speed Most Wanted z urządzeniem Direct3D, które nie jest oficjalnie obsługiwane, może prowadzić do braku stabilności środowiska PC.

 

Jeszcze jakies pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche odgrzebie ale mam problem z instalacja nfs:u, a problem jest w tym ze mam na kompie nfs:mw i jak klikne instalacje nfs:u to pokazuje sie menu i tylko opcja play, czyli wykrywa zainstalowanego mw i nie idzie zainstalowac nfs:u (troche masło maslane ale chyba wiecie o co mi chodzi :wink: )

Dawno temu gralem i moj rekordzik w 1 drifcie to ciut mniej niz 1.5mln na t6 oczywiscie rx7 :D ale i tak przy DM to lipa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma cfaniaka który rozwiąrze problem powyżej ? :) Niestety mam dokładnie ten sam.

W rejestrze można pogrzebać ale pewnie i tak większośc tam nic nie znajdzie więc może kopiuj MW ( folder z grą ) wklej gdzieś indzej i odinstaluj. Potem install U.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem ten proglem... po prostu skopiowalem folder w nfsu... nastepnie odinstalowalem... pozniej zainstalowalem nfs mw a u1 mam w katalogu obok.. i dziala :)

no na logike to takbym za pierwszym razem robil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam -.-, no więc da się ustawić 1920x1080 w tej grze? Jeżeli jest taki program dzięki któremu można ustawić tą o to rozdzielczość to mogłby ktoś zapodać linka do niego? Ja szukałem, jednak nie znalazłem takowego.

 

ps. widzę datę ostatniego postu, jednak miałem tu napisać, więc pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam -.-, no więc da się ustawić 1920x1080 w tej grze? Jeżeli jest taki program dzięki któremu można ustawić tą o to rozdzielczość to mogłby ktoś zapodać linka do niego? Ja szukałem, jednak nie znalazłem takowego.

 

ps. widzę datę ostatniego postu, jednak miałem tu napisać, więc pisze.

No to coś cienko szukałeś : http://www.widescreengamingforum.com/wiki/index.php/UniWS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie wiem jak w jedynce, ale w dwójce działa to marnie, bo widzimy mniej niż w 4:3, działa to tak jak funkcja Zoom w telewizorach, czyli obcinana jest górna i dolna część obrazu. Jak dla mnie zdecydowanie lepiej grać z paskami po bokach. Szkoda że nie ma moda fizycznie zwiększającego pole widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dokładnie. HUD jest rozciągnięty, a góra i dół obrazu obcięta. Widać od razu bo auto przylega do dolnej krawędzi, normalnie jest spory odstęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HUD jest jajowy, bo rozdzielczość niestandardowa, po prostu nie przygotowali tego dla rozdziałek panoramicznych. Auto przylega do krawędzi, bo jak widać na screenie uderzyło w bandę i kamera się zbliżyła, z resztą można ustawić kamerę która jest 'dalej'...

 

http://screenshot.xfire.com/screenshot/nat...b43a4ee0606.png

http://screenshot.xfire.com/screenshot/nat...2199a3655eb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To najlepiej zrób sobie porównanie z rozdziałką 4:3 to zobaczysz o czym mówię. Po szerokości widać tyle samo, ale po wysokości widać mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...