Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam nastepujacy problem z ta gra a mianowicie gram sobie i jak wchodze w cykl UNDERGROUND i zaczynam zbijac kase za wyscigi to na np. 5 mozliwych wyscigow dragow itd. mam 4 zwiechy komp :( plz poradzcie cos !!!! monitor zaczyna sie wlaczac i wylaczac tak przez 5 sek. i gra sie zacina :/ thx z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no replay'e by sie przydaly. zdecydowanie.

szkoda tez ze lusterek nie ma: miloby bylo obserwowac jak kolesi sie oddalaja w wyscigu na mile a dodatkowo mozna by droge zajechac  :twisted:

hej sa lusterka, tylko teraz nie pamietam w jakich opcjach ale sa na 100% bo juz gralem w undergrounda z lusterkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze mam prozbe gram w nfs pare godzinek , a tu przy pewnym turnieju przy samym starcie obraz staje gra chodzi bo slychac jak samochody ruszaja tylko obraz  stoi w miejscu poradzcie co zrobic patcha instalowalem dzieki

ja mialem identyczna sprawe w grze call of duty na catalystach 3.8 obraz stawal a odglosy bylo slychac, aha jeszcze tak samo dzialo mi sie w NBA LIVE 2003 zmienilem na cat. 3.7 i wszystkie problemy zniknely

 

te cat. 3.8 jakos nie udane sa moze tu tkwi twoj problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows go wykrywa bo w innych grach dziala..tutaj tesh dziala ale nie moge nic zmienic w ustawieniu :/ u gory niestety pada nie wykrywa ale jak gram to moge nim kierowac ale usatwienia sa fatalne i nawet nosa nie ma na padzie usatwionego:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak to jest z NFS underground i R8500 gra jest jakby rozmyta i nie jest to pierszy NFS z ktorym mialem podobny problem.. mam high detail na wszystko, ale obraz jest jakby rozmyty, przez mgle, niewyrazny nieostry!! problem wystepuje tylko w tej grze, wszystkie inne warcraft, worms 3d, rayman, colin.. sa jak najbardziej okej!

 

PS. skad moge sciaganc sama muzyke do NFS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problemy z gra. 

Ele wychodze co jakis czas i jest luzik :wink:

 

Co do gry to zostalo mi jeszcze duzoooo, ale to dobrze.

 

Dołączona grafika

Boooooże ale wieśniacka bryka normalnie na stronce o wiejskim tuuningu dostałaby GrandPrix! Super Taśmex + Lotka z Biedronki :P I te Spoilery pewnie dodają 100KM :lol: I Chyba ktoś się pomylił zakładając rynnę zamiast wydechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory wiem ze to nie nalezy do tego posta ale moglby kto rzucic linka do cracka do tej gry bo nigdzie ni moge znalezc,a torrent z bt cos nie dziala

Po pierwsze kolego zobacz tutaj :arrow: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=12906

 

Po drugie przez odpowiedzi na takie pytania już jeden topic o NFS:U został zamknięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak to jest z NFS underground i R8500 gra jest jakby rozmyta i nie jest to pierszy NFS z ktorym mialem podobny problem.. mam high detail na wszystko, ale obraz jest jakby rozmyty, przez mgle, niewyrazny nieostry!! problem wystepuje tylko w tej grze, wszystkie inne warcraft, worms 3d, rayman, colin.. sa jak najbardziej okej!

 

PS. skad moge sciaganc sama muzyke do NFS?

moze masz wlaczony motion blur i ci rozmywa obraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save-y są w:

x:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

Nie widze tam plikow z save`ami.

Jak sie plik nazywa ?

Po drugie nie mam takiej sciezki dostepu.

U mnie wyglada ona tak:

C:Documents and SettingsAll Users.WindowsMenu StartProgramyEA GAMESNeed for Speed Underground

I sa tam tylko te pliki ktore sa w menu start po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i od razu czuje miodzik płynący od tej giery :twisted: motion blur rulezz bardzo podoba mi się ten efekt 8) grafika jest bardzo wporzo i to mi pasuje gierka na fullach i 1024x768 (więcej nie ciągnie monitor :lol: ) chodzi cacy czuć prędkośc... zaraz sprawdze ile ma FPS :wink: mam dopiero 30 zleceń hehe i jeżdże swoim Dodgem Neonem :oops: GIERKA JEST CUDNA I TYLE !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

POMOCY !!!

 

Chlopaki powiedzcie mi jak sie jezdzi w tych wyscigach drag ??? Nie mam pojeciea, ale zawsze przegrywam !!! Ogladalem ten niby tutorial, ale i tak nie czaje co dalej mam robic. No start niby mam dobry ale pozniej to jade 40 kmh a jak wiecej przycisne to sie silnik rozpieprza. Gram dopiero od wczoraj i na razie mam tylko golfika. Za cholery nie moge wygrac tego draga (pierwszy). Pomozcie ??? Jak grac zeby wygrac ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  

 

POMOCY !!!  

 

Chlopaki powiedzcie mi jak sie jezdzi w tych wyscigach drag ??? Nie mam pojeciea, ale zawsze przegrywam !!! Ogladalem ten niby tutorial, ale i tak nie czaje co dalej mam robic. No start niby mam dobry ale pozniej to jade 40 kmh a jak wiecej przycisne to sie silnik rozpieprza. Gram dopiero od wczoraj i na razie mam tylko golfika. Za cholery nie moge wygrac tego draga (pierwszy). Pomozcie ??? Jak grac zeby wygrac ???

a biegi kolega zmienia ? w dragu nie ma automata - trzeba recznie biegi zmianiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  

 

POMOCY !!!  

 

Chlopaki powiedzcie mi jak sie jezdzi w tych wyscigach drag ??? Nie mam pojeciea, ale zawsze przegrywam !!! Ogladalem ten niby tutorial, ale i tak nie czaje co dalej mam robic. No start niby mam dobry ale pozniej to jade 40 kmh a jak wiecej przycisne to sie silnik rozpieprza. Gram dopiero od wczoraj i na razie mam tylko golfika. Za cholery nie moge wygrac tego draga (pierwszy). Pomozcie ??? Jak grac zeby wygrac ???

:lol: Musisz biegi zmieniać standardowo "A", "Z"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My new CaR  :D  

Dołączona grafika

I Love this game  :!:  :!:  :!:  :D

Niepowiem masakra :) :) :) A ja mam białego Skyline z zerem nalepek progów spoilerów i innego dziadostwa i na starcie wszyscy sobie myślą że jakiś frajer jedzie a potem widzą moje tylne światła :wink: Junior trzeba mieć odwagę bujać się taką furą po ulicach :P Ludzie to by chyba pozdychali ze śmiechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szybko. Jak podał seris gry-online, podczas otwarcia ficjalnej siedziby EA w Polsce, gość z tego serwisu gadał z szefem produkcji serii nfs. Jeśli chodzi o Replaya to podobno ma zostać wypuszczony patch dla PC, brak tej opcji był spowodowany - no wiadomo przez głupie PS2. Teraz jeszcze lepsze WOW - za rok EA kończy się licencja na Ferrari i jak poweidział gostek następne NFS na przyszły rok ma byc UWAGA ;) - Ferrari Unleashed.

 

Jak jest wreszcei z tym lusterkiem, da się ON?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save-y są w:

x:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

Nie widze tam plikow z save`ami.

Jak sie plik nazywa ?

Po drugie nie mam takiej sciezki dostepu.

U mnie wyglada ona tak:

C:Documents and SettingsAll Users.WindowsMenu StartProgramyEA GAMESNeed for Speed Underground

I sa tam tylko te pliki ktore sa w menu start po prostu.

musisz miec taki katalog ... wlacz ukryte pliki - moze dlatego go nie widziales - domyslnie jest ukryty.

 

Interloper - za bardzo "do serca" bierzesz sobie ta GRE - to jest gra o tunningu wiec nie widze przeszkod by tunningowac auta - mozesz jezdzic seryjnym furakiem jak cie to bawi - nikt ci nie broni lecz po co krytykowac wizualne preferencje innych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...