Skocz do zawartości
Klost

Maskownica wlotu do budy

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu urodzil mi się w glowie pomysl na modyfikacje budy. Niestety nie mogę dostac wszystkich potrzebnych mi materiałów :cry:

 

Jesli ktos wie gdzie w Krakowie mogę dostac taka metalowa siatke jak na obrazku poniżej będę bardzo wdzięczny za informacje. Od 3 dni jezdze po miescie i szukam. Niestety bezskutecznie...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem z samochodowych filtrów powietrza można coś podobnego wydłubać. Zależy też, ile hektarów tego potrzebujesz, bo jak mnogo, to się tych filtrów nadłubiesz, nakleisz, a efekt końcowy i tak wszyscy wyszydzą jako robiony nogami i po ciemku.

A w ogrodniczych albo budowlanych marketach i straganach szukałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem chyba we wszystkich znanych mi marketach budowlanych i nic.

Ale jesli chodzi o allegro to nie pomyslalem o tym :oops:

 

Thorn - rzeczywiscie podobne siatki uzywane sa w tuningu. Niestety maja jedna wade. Nie sa idealnie plaskie. Otwory w tej ktorej szukam sa wyciete za pomoca jakiejs prasy. I dlatego efekt jest naprawde swietny.

 

Jednak jak nic lepszego nie znajde trzeba bedzie sie zadowolic tym co jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od tego, jak duzego potrzebujesz kawalka. Widzialem odswierzacz powietrza, ktorego 'panel przedni' wygladal wlasnie jak to, czego potrzebujesz. jedyna wada to to, ze jest z plastiku [ale od czego mamy farbe srebrna farbe :D] jego wymiary to ok 100x150mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa sklepy : Zakład obrobki metali "DETAL" ul. Fildorfa Nila 1 oaza nierdzewki i aluminium,

drugi to sklep jakies 200 metrow od ronda grunwaldzkiego (ul. Monte cassino) pierwszy skret w prawo i po prawej strone :).

W obydwu sprzedaja wszystko na KG wiec nie ma problemu. Polecam sam zakupilem tam sporo gratow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...