Skocz do zawartości
mib

co kupic??

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim coś napiszesz zkożystaj z szukaj nikt nie bedzie dla ciebie pisał 500 raz

ale po co to ? znow "szukaj" a przeciez w regulaminie jest to zabronione.

jak jush kogos odsylasz do "szukaj" to daj tutaj link odnoszacy sie do jakiegos z tematow na ten temat i bedzie po sprawie. A jak masz pisac cos w stylu "szukaj, bylo" albo "szukaj, bo nikt nie bedzie pisal ktorys tam raz" to lepiej nic nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna P4...to gowno - kup lepiej Jakiegos porzadnego Athlona za niewielkie pieniadze i ciesz sie moca obliczeniowa ktorej intel prawie nie ma. Poszukaj na benchmarku - testy procka na dekompresji mp3 ...nie podam linku bo ich nie zbieram a czytalem to jakis czas temu...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna P4...to qpa - kup lepiej Jakiegos porzadnego Athlona za niewielkie pieniadze i ciesz sie moca obliczeniowa ktorej intel prawie nie ma

 

 

Idz juz spac bo bajki opowiadasz :lol:

Mozesz mi wytlumaczyc co to jest wg ciebie moc obliczeniowa :?: Bo jak czytam takie pasci to zal mi sie takich ludzi robi.

Nie wywoluj zadnych debilnych wojen Intel vs AMD bo takowe do niczego sensownego nie prowadza jak tylko zasmiecaja to forum :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wywolywanie wojen bo nie takie moje zamiary tylko

uczciwie odradzam kupienie P4 ponieważ do w porownaniu analogicznie oczywiscie do Athlona wymieka a o kwestii ceny chyba nie ma co wspominac. A o mocy obliczeniowej mowie nie o tej ktora jest reklamowana bo win rzeczywiscie szybciej chodzi bo te dwie firmy wspolpracuja ze soba optymalizujac ustawienia pod siebie ale jesli popatrzec na sprawnosc wykonywania innych zadan jak np. ta ktora wymienilem wyzej mozna stwierdzic ze AXP jest duzo bardziej wydajnym procem wiec nie mowmy tu o wojnach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie douczam sie i stwierdzam ze P4 moze (podkreslam moze) nie jest takim chlamem. Znalazlem porownanie dwoch prockow tyle tylko ze akurat to nie byl AXP Thoroughbred ktory teraz mozna dostac i ktorego osiagi sa naprawde dobre szczegolnie w kreceniu :P Jak na razie nie bede wdawal sie w spory poniewaz nie chce nawrzucac glupot wiec doucze sie i po weekendzie postaram sie uargumentowac i podeprzec moje zdanie kilkoma tekstami a jak mi sie to nie uda to zwracam honor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna P4...to qpa - kup lepiej Jakiegos porzadnego Athlona za niewielkie pieniadze i ciesz sie moca obliczeniowa ktorej intel prawie nie ma

 

 

Idz juz spac bo bajki opowiadasz :lol:

Mozesz mi wytlumaczyc co to jest wg ciebie moc obliczeniowa :?: Bo jak czytam takie pasci to zal mi sie takich ludzi robi.

Nie wywoluj zadnych debilnych wojen Intel vs AMD bo takowe do niczego sensownego nie prowadza jak tylko zasmiecaja to forum :!:

 

 

zależy co do czego do jednych zastosowań dobry jest intel do innych athlon jednak w/g mnie athlon jest troszeczkę lepszy cena niższa bartona 2500 o jakieś 350 do 400 zeta od p4 2,4 g ht a osiagi identyczne zresztą pomyślcie logicznie ile aplikacji w waszych kompach jest w stanie wykorzyustać ht?? chyba tylko os i jak zawsze intel się chwyta chwytów marketingowych. Pozatym jedna ważna sprawa...taktowanie athlona 2500 bartka jest 1893 mhz a pentium 4 2,4 i jest identyczna wydajność samo za siebie mówi:) athlon mniej gigaherzów a wydajność identyczna. sami zobaczycie za 3 lata intel jak nvidia skończy swoją hegemonię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...