Skocz do zawartości
mak777

Worms 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest źle, aczkolwiek brak możliwości celowania myszką w FPP to porażka :( Jednak pierwszej części nic nie dorówna :( Ale i tak, godny następca Worms World Party ;) Zapewne trzeba się przyzwyczaić do nowego sterowania i wogóle ;) Jak narazie w mojej skali 7/10 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem! Grałem i stwierdzam, kolejna spoko częśc wormsików, nowy extra klimacik 3d, trudna sterowność ale to nie minus bo gra nie jest tak monotonna że wychodzi nam wszystko za pierwszym razem, szkoda że to tylko demko jeszcze w tak kiepskim wydaniu! Ciekaw jestam full version myśle że chlopaki od tych robali odwalili kawał dobrej roboty

 

Ja gram nałogowo w WWP w lanie i jest naprawde extra ubaw!!! :evil: :twisted: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozna niszyc krajobraz?

Bo widzialem kiedys Hogs czy cos takiego, tez niby wormsy (w zasadzie swinki..) w 3D ale nie szlo nic ruszyc.

można niszcyzc mapy.

 

Jak jestem fanem sagi worms [jedyne moje ogrinalne gry]

to ta cześć mnie nie urzekła, za prosta i sterowanie dość ciezkie.

Uczepił bym sie też grafiki [fajnie zeby giero obsługiwala Pixel shardera, jak by wdedy woda pieknie wygladała]

Ale na razie jest to demko i to doś cienkie, poczekamy zobaczymy.

Pomysł nie jest zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierke widziałem na kanale GAME NETWORK

Jak dla mnie to fajna gierka do pogrania w kilka osób

Niop racja! :D Ja grałem kiedyś z kumplem na jednym kompie w WWP i umywa sie to do grania przez lan! :twisted: :twisted: Gram z 4 osobami i mozna sie extra pohihrać, jeszcze możliwość pisania do siebie to już full wypas!!! :evil: :evil: :evil:

 

...pozdrawiam... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...