Skocz do zawartości
RAZOR

O/C Nowych duronów 1600 i 1400

Rekomendowane odpowiedzi

PS Th0m4S duron 1400 jest najlepszy ;) jak chcesz to spzedam ci swojego jeszcze 11 miesiecy gwarancja leci na 2300 mhz

dzieki ale juz zamowilem durona 1.4 a kumpel mi powiedzial ze lepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> 1.6 bo zawsze mam gwarantowane te 1.6 to sie wolalem zapoznac z wasza opinia:)

 

a i jeszcze jedno

brązowego durona łatwiej zmodowac na athlona tak???

ale jaka serie ma miec brązowy??

bo zielony mixib tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo mój somsiat myslałe ze jak kupi 1.6 to bedzie mu sie lepiej krecił albo przynajmniej bedzie startowałz wyzszej czestotliwosci... no i trafił na procka który ledwo na 1900mhz ciagnął z v-core 1,6V!! mój tyle idzie ale na 2275mhz..... ale bierz jakiego chcesz tylko serie sprawdz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale moj duron chodzi na:

 

133x13.5 przy 1.55

149x13.5 przy 1.60

 

ale jak dam

166x13.5 1.6v to pc piszczy i nic nie ma na ekranie

 

a jak dam

166x10.5 i 1.6v

to tez nie wsteje

 

powiedcie mi czemu??!!

 

 

czy to mnie pamieci 266 trzymaja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xenik moj dokladnie tyle stabilnie leci na 1,5 v max

kidys orzez 4 godziny jechal na 2100

ale po 3 godzinach katowania seti powiedzial mi papa i ziwecha

teraz chodzi na 2040 i jest full stable ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też chodzi na 1.5v tylko czasem pochodzi 2h czasem 4h ok a puźniej sie wiesza więc dałem go na 1,6v ale myśle że jak sie wygrzeje to na 1,6v 2100 powinno byc stabilnie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój narazie chodzi stabilnie na 12,5 x 160 czyli 2000Mhz przy 1,5V, boje się dawać większą magistrale bo nie wiem jak na to zareaguje moja karta graficzna itp. bo mam Epoxa 8KHA+ na Via 266A, pamięci chodzą na 120 Mhz bo inaczej to zwis. Mam pytanie, czy moje obawy są słuszne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój narazie chodzi stabilnie na 12,5 x 160 czyli 2000Mhz przy 1,5V

ale to seria MIUHB ???
Wielokrotnie go wyciągałem... ale musze się przyznać że zawsze zapomne sprawdzić :oops: , moge powiedzieć tylko tyle że jest zielony. Temperatura po parunastu minutach sprawdzania stabilności systemu (ccr) nie przekracza 38 stopni (DragonOrb 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wime czy jest sie czym chwalic no ale

 

2100mhz v-core 1,475V

2250mhz V-core 1,6V

2300mhz V-core 1,65V

2400mhz V-core 1,82V

dalej nie próbowałem bo cooler mam za 30zł a 3000+ wydzela bardzo duzo ciepła

 

teraz mam 12,5x180 V-core 1,62 temp 46*C zamknieta buda max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego Duronka 1600 kupiłem tydzień przed świętami. Od dawna wiedziałem, że można go przerobić na Athlona. Więc na święta gdy znalazłem trochę wolnego czasu zabrałem sie do roboty. Pomazałem ołówkiem mostek i ... nic :( . próbowałem tak 3 razy i nic, aż w końcu zasmarowałem tą dziurkę :D . I zadziałało. wszystko było super dopóki nie zaczął mi szaleć komp. nie chciał się włączać jakieś bluescreeny pokazywał i na drugi dzień jak go odpaliłem to zdur(o)niał. posmarowałem wiec jeszcze raz i po kilku dniach to samo. wkurzyłem sie i kupiłem LAKIER PRZEWODZĄCY 'Grafitowy'. zadowolony posmarowałem durnia i ... wielkie G. :evil: . Powiedzcie jakiego lakieru Wy używacie bo jak sie okazało (sam mierzyłem) to 0,5cm tego lipnego lakieru miało rezystancję ponad 700[OHM]. jak można by było jeszcze inaczej połączyć te mostki??? z góry dziękuje za pomoc. Pozdrófka.

Oto numerki z mojego DuRoNa:

DHD1600LV1C - MIUHB 0338SPMW - ZIELONY

jak dokończę ?remonty? :) w mojej maszynie to podam wyniki OvClk.

Na razie chodzi na 172x12(2064) na 1.5V i stabilnie.

 

Napisz jeszcze raz całego posta czcionką 24 to już nikt Ci nie pomoże :D

[Dijkstra]

 

:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego samego durona( seria i tydzień) i po modzie na athlona lakierem przewodzącym chodzi bomba :) mam go albo na 2100 (10X210 1,625v) albo na 2300(11,5X200 at 1,8v). Dodam jeszcze, że przeróbka zadziałała za 2 razem. Czyli albo XP 2600 albo XP 2800. Ale dziwne jest i troszkę niepokoi, że temperatura spadła aż o 6 stopni, z 46-47(po starcie windy) na 40-41 ( po starcie windy przy XP 2600). Na XP 2800 mam 50 po starcie windy i 53 pod primem. Miałem niskie 60 pod obciażeniem. może ktoś pomoze. Bo nie wiem czy sie coś nie zrabalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tocze boje z moim duronkiem 1.4

serii nie spisalem ale na pewno ma zielony laminat.

 

w tej chwili udalo mi sie go poscic na 10x210 (2100) przy standardowym napieciu :)

na razie testuje czy dziala stabilnie i od dwoch dni zero zwisu i przy odpalaniu prime95 i full stresie temp dochodzi do 54st. a przy idle 48-49.

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy komus ze szczesliwych posiadaczy plyty SL-75 KAV-X udalo sie uzyc mnoznika wiekszego niz 12,5 ogranicza mnie to troche a wydaje mi sie ze ta plyta powinno miec az (tylko) do x14.. W kazdym razie: mam durona z serii MIUGA - 34 tydzien przy standardowym v-core udalo mi sie go bez zadnych problemow puscic na 12,5x140 czyli 2100+ temperatura po przejechaniu 3DMarkiem 2001 SE wynosila 32 stopnie wentylator Voolcano 9 - obroty na 1500. pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy komus ze szczesliwych posiadaczy plyty SL-75 KAV-X udalo sie uzyc mnoznika wiekszego niz 12,5 ogranicza mnie to troche a wydaje mi sie ze ta plyta powinno miec az (tylko) do x14.. W kazdym razie: mam durona z serii MIUGA - 34 tydzien przy standardowym v-core udalo mi sie go bez zadnych problemow puscic na 12,5x140 czyli 2100+ temperatura po przejechaniu 3DMarkiem 2001 SE wynosila 32 stopnie wentylator Voolcano 9 - obroty na 1500. pozdrawiam!

Lookaj:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=27072

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...