Skocz do zawartości
RAZOR

O/C Nowych duronów 1600 i 1400

Rekomendowane odpowiedzi

maybach

-chipset VIA

kt266/333

 

to pujdzieten duron 1,4 i bede mugl go podrecic spod windwosa ? bo w biosie nie mam takich opcji , ktore pozwalaby mi podkrecac procka , nawet tego durona 1.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maybach

-chipset VIA 

kt266/333

 

to pujdzieten duron 1,4 i bede mugl go podrecic spod windwosa ? bo w biosie nie mam takich opcji , ktore pozwalaby mi podkrecac procka , nawet tego durona 1.3

no to jak :?: masz kt266 czy kt333 :?

 

a poza tym znalazlem w necie, ze ten model byl na chipie kt266A, czyli jeszcze inaczej, a na www.ecs.com.tw jest ta plyta, ale rewizja 6.0 bodajrze i jest na kt333

 

ponadto na tej plycie chyba nic nie wykrecisz, wiec nie wiem czy sie oplaca kupowac D1400, fajnie jak by sie wypowiedzial, ktos kto ma takiego ECS-a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Duronka 1400 Nie podam narazie seri nie chce mi się ściągać wentyla ale na wentylu za badziewne 30 zeta :) Chodzi Duronek 1400 @ 2104 Tyle podaj WCPUID. Jeżeli chodzi o magistrale to 210 x 10 ABSII - 54 napięcie na procku 1.6v Przerabialny na Athlona tylko obecnie nie posiadam lakieru. Ale to mam nadzieje się w krótce zmieni. Pozdrówka all. Aha płyta główna to Soltek Sl-75FRN 2 Rev E4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem po lakierek no i teraz jest Athlon 2100 :twisted: Duronek jest na zielonym laminacie troche problemów było aby go przerobić mostek nie chciał się połączyć ale po drobnej operacji szpilką i zdarciu niewielkiej wierzchniej warstwy laminatu powstał rowek który po wypełnieniu lakierem dał athlona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowek.... ja u swojego durnia wywaliłem rów, a nie rowek :)

Dokładnie widać cały mostek i gdzie jest przerwa... próbowalem już ze 20 razy połączyć przy użyciu chyba z 8 ołówków i lakieru przewodzącego ze srebrem... Większość osób nie ma z tym najmniejszego problemu, mod działa od razu lub po kilku...

Jeszczę będę próbował lutować... tylko muszę lutownicę z cienkim grotem sobie sprawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nakreciliscie mnie na tego durona ale mam pytan pare do was.

Po pierwsze tak jak tutaj czytalem chyba na moim zasilaczu to moge zapomniec o podkrecaniu (megabajt300w) wiec mozecie polecic jakiegos dobrego ale naprawde nie dorogiego zasilacza na ktorym spokojnie mogl bym krecic takiego duronka czy moze byc np taki (http://allegro.pl/show_item.php?item=19764921) ???

 

2 sprawa to czy majac plytke gigabyta ga-7va mogl bym sie pobawic w takie dobre podkrecanie powiedzmy do tych 2600+ bo moja plytka nie ma mozliwosci zmiany mnoznika mozna podkrecac jedynie magistrala fsb :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie!

mam jeszcze takie jedno pytanie,

jak zrobie drut-moda i jakbym jakis drucik do innej dziurki włożył to jakie moga byś skutki? nie chce uszkodzić mojego durona albo płyty...

 

prosze o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobie drut-moda i jakbym jakis drucik do innej dziurki włożył to jakie moga byś skutki?

dlaczego od razu przewidujesz czarny scenariusz??

zanim wlozysz procka do socketu sprawdz wszystko 10 tys. razy i nie mozesz sie pomylic. podejzewam, ze przy pomylce jest 50/50 szans na to ze procek przezyje / nie przezyje ... :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria DHD1400DLV1C

MIUHB0347UPMW zielony laminat

MIUHB0347VPMW brazowy laminat

 

Jak sie beda krecily ?? maja odblokowane mnozniki ?? ktory lepszy?? i jaka jest sznasa na przerobke na athlona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było to przepraszam ale jakiś czas nie czytałem tego wątku i przybyło troche postów -mam taki problem drobny mianowicie mam D1600 i tak -kręcić to sie nie kręci wogóle bo dochodzi do 1.8 przy 1.8V czyli dramat ale zaciekawiło mnie to że po połączeniu L2 ołówkiem loguje sie jako XP+, L2 widzi 256kb ale licząc post, ten następny ekaran i na trzecim gdzie powinienem mieć wybór systemu pojawia sie czarny ekran i komp nie reaguje na nic. Ustawiłem boot cd, i znowu na tym trzecim ekranie sie wysypuje. Płyta to Soltek FRN2. Zmazałem grafit -chodzi; jak widać. Moje pytanie brzmi czy błedny cache objawia sie właśnie w taki sposób? Może to jest do ustawienia -albo za mocno/słabo go pomalowałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było to przepraszam ale jakiś czas nie czytałem tego wątku i przybyło troche postów -mam taki problem drobny mianowicie mam D1600 i tak -kręcić to sie nie kręci wogóle bo dochodzi do 1.8 przy 1.8V czyli dramat ale zaciekawiło mnie to że po połączeniu L2 ołówkiem loguje sie jako XP+, L2 widzi 256kb ale licząc post, ten następny ekaran i na trzecim gdzie powinienem mieć wybór systemu pojawia sie czarny ekran i komp nie reaguje na nic. Ustawiłem boot cd, i znowu na tym trzecim ekranie sie wysypuje. Płyta to Soltek FRN2. Zmazałem grafit -chodzi; jak widać. Moje pytanie brzmi czy błedny cache objawia sie właśnie w taki sposób? Może to jest do ustawienia -albo za mocno/słabo go pomalowałem?

wg mnie to jest wida tego cache :( i chyba procke zostanie duraczkiem do konca swego zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zablokowany ??? zablokowane niby sa po 39 tyg ? te sa z 34 . ogolnie nie znam sie na oznaczeniach prockow wiec pewnie sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi przyszedł Duronek 1400 MIXIB 43 tydzień pocztą do domciu. Musze jak najszybciej sprzedać swój obecny sprzęt i kupić Epoxa i bedziemy testować.

 

Poza tym, to sorry za lekkie OT, ale krostry dorzucił mi pastę Arctic Cooling Silicone (biała), i sie zastanawiam czy będzie lepsza od mojej obecnej srebrnej Titan TTG-S104???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam 2 komp na Duronach 1600, I na Epox 8k3a 12 x 185 2220Mhz a drugi na Epox 8rda 11,5 x 200 czyli 2300 Mhz i oba chodza super, mam farta bo wszystko smiga na AC nie chcialo mi sie bawic w WC pewnie było by jeszcze wiecej, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria DHD1400DLV1C  

MIUHB0347UPMW zielony laminat  

MIUHB0347VPMW brazowy laminat  

 

Jak sie beda krecily ?? maja odblokowane mnozniki ?? ktory lepszy?? i jaka jest sznasa na przerobke na athlona ?

Jesli widzisz co mam w podpisie to wiesz, ze calkiem niczego sobie, tyle, ze mam zielenine, a na sraczkowatym podobno lepiej sie athlonizuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.. Jestem szczesliwym posiadaczem durnia 1.4.. Jednak jego oznaczenia sa bardzo dziwne.. Nie spotkalem sie na tym forum z takim czyms.. Mozecie powiedziec o co chodzi ?

 

Seria :

 

DHD 1400DLV1C T817737K31160

MIUHB 0347VPMW.

 

 

Idzie max tak jak w podpisie Prime stable.

 

Co to jest to oznaczenie K3? Normalnie za zamiast tego K jest batch np. 2.6. Nie kumam tego. Co wy o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...