Skocz do zawartości
RAZOR

O/C Nowych duronów 1600 i 1400

Rekomendowane odpowiedzi

niewiem co sie dzieje mam płyte główną sl 75frn2-l i niewiem co sie dzieje poniewasz na moim procesoże a jestt to diuron 1600 są fabrycznie zwarte mostki L1 moja płyta obsługuje mnożnik!! ale niemoge go zmienić!!niewiem czemu czy ktoś wie ?? a normalnie procek sie fsb ktęci do 2170mHz ;);););) pomóżcie prosze

nr gg domnie to 9082694

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim problemem jest to, że nie mogę podkręcić mojego durona 1600.

Kupiłem go właśnie w celu późniejszego podkręcenia.

 

Nie wiem co się dzieje z moim kompem. Jeśli zwiększę FSB nawet o 10MHz to system nie chce wystartować. Jeśli zwiększę o jakieś 30-40 MHz to komp w ogóle nie uruchamia się. Próbowałem zwiększać napięcie procka - też nie pomogło. Czy to jest wina proca czy płyty? A może coś innego?

 

Konfiguracja mojego kompa to:

DURON 1600

ABIT KD7A

DDR PC3200 128MB

RIVA TNT2 M64 32MB

SAMSUNG 7,9GB

 

Cczy to możliwe że jest to wina płty głównej???? CZy raczej proc jest do bani?

 

Proszę o pomoc na forum lub na maila: wiesiek144@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim problemem jest to, że nie mogę podkręcić mojego durona 1600.

Kupiłem go właśnie w celu późniejszego podkręcenia.

 

Proszę o pomoc na forum lub na maila: wiesiek144@wp.pl

1268518[/snapback]

Koniecznie podaj jaki masz zasilacz, bo jesli jakis Codegen 300W, ablo inny Tracer :huh: to mozesz nie liczyc nawet na te 10 Mhz. Czasami sie zdazaja wyjatki, ale zasilacz to jest najczestszy powod slabego rasowania. Akurat twoj komp moze nie jest jakis wymagajacy jestli chodzi o energie, ale nigdy nie wiadomo :)

 

Sprawdz koniecznie rowniez czy radiator dobrze przylega do rdzenia cala powierchnia, poniewaz sam mialem osatnio tak, ze nie przylegal i na standardowych ustawieniach chodzil super, ale wogole sie nie rasowal (najlepiej widac to po pascie jak sciagniesz radiator). Pasty rowniez nie moze byc za duzo.

 

Pozdro !

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam durona 1600 i plyte asrock k7s8x. mam tez najnowszy bios do tej plyty. czy ktos mi pomoze w podkreceniu procka?? napisze mi ktos jak krok po kroku zmienic mnoznik (mam teraz 12) i napiecie w procku??z gory dziekuje....patrzylem na inne posty ale wszedzie pisze zmien mnoznik, zmien napiecie...(A JA NIE WIEM JAK TO SIE ROBI !!) procek teraz mi chodzi jako 1920mhz (12*160mhz) mam zainstalowany tez program CPUColl 7.2.6 i temp wynosi 44C z gory dziekuje za pomoc

 

ps. szukalem w wielu postach, tematach i nigdzie nie znalazlem, moze przeoczylem bo duzo tego...jakby co to prosze chociaz o link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam durona 1600 i plyte asrock k7s8x. mam tez najnowszy bios do tej plyty. czy ktos mi pomoze w podkreceniu procka?? napisze mi ktos jak krok po kroku zmienic mnoznik (mam teraz 12) i napiecie w procku??z gory dziekuje....patrzylem na inne posty ale wszedzie pisze zmien mnoznik, zmien napiecie...(A JA NIE WIEM JAK TO SIE ROBI !!) procek teraz mi chodzi jako 1920mhz (12*160mhz) mam zainstalowany tez program CPUColl 7.2.6 i temp wynosi 44C            z gory dziekuje za pomoc

 

ps. szukalem w wielu postach, tematach i nigdzie nie znalazlem, moze przeoczylem bo duzo tego...jakby co to prosze chociaz o link.

1269443[/snapback]

Po pierwsze to looknij do dzialu z podstawami podkrecania. Jest jak byk. A po drugie zajrzyj tu http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=66119. Zajelo mi to jakies 20s szukania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie podaj jaki masz zasilacz, bo jesli jakis Codegen 300W, ablo inny Tracer  to mozesz nie liczyc nawet na te 10 Mhz. Czasami sie zdazaja wyjatki, ale zasilacz to jest najczestszy powod slabego rasowania.

 

<_< No jasne a duren 1600 to taki wymagajacy proc ze hej wiecej mocy niz w elektrowni potrzebuje no nie ??

Wedlug mnie twoje stwierdzenie moze byc bledne widzialem takie cuda ktore tobie sie nie snily jak np bartek mobile 2500+ ykrecony na 2400 mhz stabilnie pracujacy na zasilaczu wlasnie codegen 300 W (fakt chlodzony dwoma wentylami ale dawal rade) tak samo z megabajtami wiec nie pisz ze od razu wina zasilacza bo jak juz napiusalem duren 1600 nie jest wcale taki prado-zjadliwy

Co do tego przypdaku uuwazam ze moze byc winna sama plyta lub procek z jakiejs kijowej wersji :P a nie od razu zasilator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_<  No jasne a duren 1600 to taki wymagajacy proc ze hej wiecej mocy niz w elektrowni potrzebuje no nie ??

Wedlug mnie twoje stwierdzenie moze byc bledne widzialem takie cuda ktore tobie sie nie snily jak np bartek mobile  2500+ ykrecony na 2400 mhz stabilnie pracujacy na zasilaczu wlasnie codegen 300 W (fakt chlodzony dwoma wentylami ale dawal rade) tak samo z megabajtami wiec nie pisz ze od razu wina zasilacza bo jak juz napiusalem duren 1600 nie jest wcale taki prado-zjadliwy

Co do tego przypdaku uuwazam ze moze byc winna sama plyta lub procek z jakiejs kijowej wersji :P a nie od razu zasilator

1269658[/snapback]

B) No no ! Jestem pod wrazeniem ! Taki fachura sie wydawal, a nie doczytal do konca. Wyciales jedno zdanie z mojej wypowiedzi i zaczynasz gadke. Spoko, lubie takich typow. To jest jeden z najczesciej wystepujacych objawow i chyba napisalem jak byk, ze wcale to nie musi byc to ??? Czy sie myle ??? <_< "Akurat twoj komp moze nie jest jakis wymagajacy jestli chodzi o energie, ale nigdy nie wiadomo" to chyba jest moja wypowiedz ? Dalem dwa przyklady nieprawidlowego dzialania, nie tylko zasilka. Aaaaa niewazne :D co sobie bede humor psuc B)

 

EDIT:

Aha jeszcze jedno. Powiedz mi jeszcze, ktora seria z tych "nowych" Duronow (1400,1600,1800), albo ktora plyta glowna (nawet z niezablokowana szyna PCI\AGP) nie wytrzymala by podniesienia FSB o 10Mhz ? Bo jeszcze nie slyszalem (moze od ciebie uslysze :D ). Ja stawiam na to co napisalem kilka postow wyzej, albo zasilka, albo radiator nie styka sie dobrze z rdzeniem. [Mam ndzieje, ze doczytales do tego momentu :wink: ]

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no akurat przeczytalem calego posta, :wink: letwoje stwierdzenie ze moze byc zle docisniety radiator tez jest bardzo przekonywujaca, (bardzo bardzo) no chyba trzeba byc durniem zeby zle docisnac mozna go odwrotnie zalozyc ale wtedy sie spali od razu lub pasty nie dac ale zle zalozyc no pomysl logicznie - chyb koles napisal ze mu sie sypie sprzet jak dopiero podkreci, wiec uwazasz ze o 10 mhz jak by go wykrecil mienila by sie temp ?? bo ja jakos w to nie wierze.

 

A co do plyty KD7A to jest na KT400 nie wiem jk to sie zchowuje przy podkrecaniu raczej PCI/AGP tak nie wzrasta zeby system nie odplal

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no akurat przeczytalem calego posta, :wink: letwoje stwierdzenie ze moze byc zle docisniety radiator tez jest bardzo przekonywujaca, (bardzo bardzo) no chyba trzeba byc durniem zeby zle docisnac mozna go odwrotnie zalozyc ale wtedy sie spali od razu lub pasty nie dac ale zle zalozyc no pomysl logicznie - chyb koles napisal ze mu sie sypie sprzet jak dopiero  podkreci, wiec uwazasz ze o 10 mhz jak by go wykrecil mienila by sie temp ?? bo ja jakos w to nie wierze.

 

A co do plyty KD7A to jest na KT400 nie wiem jk to sie zchowuje przy podkrecaniu raczej PCI/AGP tak nie wzrasta zeby system nie odplal

1270082[/snapback]

Szkoda gadac stary B) Ja akurat uwazam za durniow tych ludzi, ktorzy lubia sobie podleczyc kompleksy poprzez czepianie sie innych, albo ich wyzywanie na necie (bo na zywo to juz tak czesto nie sa cwaniakami).

Sam osatnio zakladalem radiator i zalozylem go dokladnie tak jak byl wczsniej i nie stykal sie cala powierzchnia z rdzeniem. Bez rasowania system chodzil super, ale wystarczylo podniesc o niewielka ilosc FSB i sie sypal. Sciagnalem go i zalozylem z powrotem (ta sama strona) i juz bylo o niebo lepiej. Wiec nie gadaj, ze nie mozna, bo zawsze moze sie cos zdazyc, ze nie docisnie, albo cos takiego. Widzialem wyraznie po pascie, ze dotykal tylko polowy rdzenia. A tak nawiasem mowiac to z tego co wiem zapinki na SocketA sa z obu stron takie same, wiec jak chcesz odwrotnie zalozyc radiator ? Do gory nogami ? :wink:

 

Ty piszesz, ze to napewno wina procka, albo plyty. Raczej nie, bo ta plyta ma dzielnik 1/5 o ile sie nie myle, wiec po podniesieniu FSB o 10Mhz Pci wzrasta o 2Mhz (moge sie mylic), a co do proca to tak jak pisalem, ze raczej nie ma w tych Duronach takiej serii, ktora sie sypie po podniesieniu FSB o 10Mhz :) .

 

POZDRO ! (lubie czytac takie dyskusje w wykonaniu inny, bo zawsze mozna sie posmiac, wiec teraz my moze cos odwalimy B) )

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory stary nie dopierdzielaj mi tutaj na temat ulecznia kompleksow bo nie mam zamiaru czegos takiego robic, a swoja droga naprawde nie wiem jak mogles tak zaloyc i nie docisnac.

Bo nie raz skladalem kompy wymienialem raditory i nigdy czegos takiego nie zrobilem, a skoro tobie sie udalo to naprawde cie podziwiam, czytam tez ze piszesz o cwaniakach - czyli jak ?? taki hojrak z ciebie ze wszszcy wymiekaja ?? 80 cm w lapie i 170 w klacie :lol:

A nastepnym razem zeby dobrze zalozyc radiator przeczytaj najpierw instrukcje bo ktos sie bawi kompami przynajmniej minimalnie powinien sie zaznajomic z manualem badz instrukcja.

 

A co do serii duronow to pracujesz zapewne w firmie AMD i masz najnowsze dane prosto z tasmy produkcyjnej ktore serie sa wadliwe a ktore nie. Nie no ogolnie looz :lol:

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadac stary  B) Ja akurat uwazam za durniow tych ludzi, ktorzy lubia sobie podleczyc kompleksy poprzez czepianie sie innych, albo ich wyzywanie na necie (bo na zywo to juz tak czesto nie sa cwaniakami).

Sam osatnio zakladalem radiator i zalozylem go dokladnie tak jak byl wczsniej i nie stykal sie cala powierzchnia z rdzeniem. Bez rasowania system chodzil super, ale wystarczylo podniesc o niewielka ilosc FSB i sie sypal. Sciagnalem go i zalozylem z powrotem (ta sama strona) i juz bylo o niebo lepiej. Wiec nie gadaj, ze nie mozna, bo zawsze moze sie cos zdazyc, ze nie docisnie, albo cos takiego. Widzialem wyraznie po pascie, ze dotykal tylko polowy rdzenia. A tak nawiasem mowiac to z tego co wiem zapinki na SocketA sa z obu stron takie same, wiec jak chcesz odwrotnie zalozyc radiator ? Do gory nogami ? :wink: 

 

Ty piszesz, ze to napewno wina procka, albo plyty. Raczej nie, bo ta plyta ma dzielnik 1/5 o ile sie nie myle, wiec po podniesieniu FSB o 10Mhz Pci wzrasta o 2Mhz (moge sie mylic), a co do proca to tak jak pisalem, ze raczej nie ma w tych Duronach takiej serii, ktora sie sypie po podniesieniu FSB o 10Mhz  :) .

 

POZDRO !  (lubie czytac takie dyskusje w wykonaniu inny, bo zawsze mozna sie posmiac, wiec teraz my moze cos odwalimy  B) )

1270640[/snapback]

No to super widze ze koledzy sie poklucili a wiec bawia mnie takie teksty zaloz jeszcze raz radiator bo pewnie masz zle zalozony buuhahah wiem czym sie konczy zle zalozenie wentylatora ( total death end ) i nic wiecej pozniej mozesz tylko go reanimowac poprzez gwarancje w sklepie a co do do zasilacz to roznie bywa kwestia szczescia no i jak chodzi o procki widzialem takiego procka co po zmianie 10 mhz juz nie wstawal ps co do zakladania radiatora to nie wiem czy mogl bys go inaczej zalozyc :) bo raczej nie pasuje :) no chyba ze przybic go gwozdziami do plyty albo cs w tym stylu :)

ps wiec doszlismy do momentu co moze nie grac

1. zle zalozony radiator :] raczej w tym miejscu napisal bym czy przypadkiem procek sie nie przegrzewa dotyk radiatora i wszystko wiemy

2. zly zasilacz no najlepiej pozyczyc od kolegi i sprawdzic na innym :)

3. Niewydolnosc pamieci ram :) elixiry itp pamieci no name :) a kysz:P

4. brak mozliwosci blokady PCI/AGP zmiana biosu badz plyty

5. za maly vcore zmiana plyty badz vmode

6. no i na koncu zmiana procesora bo kiblowata wersja a i takie sie zdarzaja

Pozdrawiam

sami widzice ile moze byc przyczyn wiec do dziela i krok po kroku do podkrecenia

 

ps ja tam jestem cwaniak :)))

Edytowane przez olo128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory stary nie dopierdzielaj mi tutaj na temat ulecznia kompleksow bo nie mam zamiaru czegos takiego robic, a swoja droga naprawde nie wiem jak mogles tak zaloyc i nie docisnac.

Bo nie raz skladalem kompy wymienialem raditory i nigdy czegos takiego nie zrobilem, a skoro tobie sie udalo to naprawde cie podziwiam, czytam tez ze piszesz o cwaniakach - czyli jak ?? taki hojrak z ciebie ze wszszcy wymiekaja ?? 80 cm w lapie i 170 w klacie  :lol: 

A nastepnym  razem zeby dobrze zalozyc radiator przeczytaj najpierw instrukcje bo ktos sie bawi kompami przynajmniej minimalnie powinien sie zaznajomic z manualem badz instrukcja.

 

A co do serii duronow to pracujesz zapewne w firmie AMD i masz najnowsze dane prosto z tasmy produkcyjnej ktore serie sa wadliwe a ktore nie. Nie no ogolnie looz :lol:

1270759[/snapback]

80 w lapie, 170 w klacie to bym sie nie obazil :D

 

1) Z cwaniakami to chodzilo mi o to, ze sa kolesie co przed kompem wszystkich "łoja",a na zywo to sami wiecie. Ja sie donich nie zaliczam naszczescie B)

2) Kurde widze, ze nie dociera jak mogl nie dociskac procka. Skladalem juz nie raz kompy i to nie tylko u siebie i tylko raz tak mialem, ale mialem :) wiec pisze. ZALOZYLEM RADIATOR TAK JAK ZWYKLE, WSZYSTKIE ZAPINKI TRZYMALY SUPER, WSZYSTKO BYLO GIT, ALE WOGOLE SIE NIE RASOWAL ! Jak go sciagnalem to okazalo sie, ze dotykal dokladnie polowy rdzenia, bo widzialem na pascie. ILE RAZY MAM TO NAPISAC. Przeciez bez sensu zebym tu jakas kule wciskal. Pisze jak ja mialem i moze to byc to (przeciez nie mowie, ze napewno. To jedna z 1000 mozliwosci). Nie wysysam z palca jakichs opowiesci dziwnej tresci, bo po co.

3) Pisalem tak do ciebie, bo sam zaczales na dzien dobry komentowac cos z czym sie juz nie raz spotkalem nie tylko u siebie. A tak pozatym to twoja IRONIA mnie poprostu zwala z nog :lol:

4) To juz moja ostatnia wypowiedz w tym temacie, bo jeszcze dostane od Admina za ten dialog z toba. Pisz sobie co chcesz, juz nie zagladam na twoje odpowiedzi.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra uwazam ze to jest meta i final bo nie ma co sie klucic (nie bedziemy sie naparzac za byle gowno) w kazdym razie jest problem i trzeba go rozwiazac czyli niech koles ktory ma problem zrobi cokolwiek i sie odezwie jak sprawa dalej wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie podaj jaki masz zasilacz, bo jesli jakis Codegen 300W, ablo inny Tracer  :huh: to mozesz nie liczyc nawet na te 10 Mhz. Czasami sie zdazaja wyjatki, ale zasilacz to jest najczestszy powod slabego rasowania. Akurat twoj komp moze nie jest jakis wymagajacy jestli chodzi o energie, ale nigdy nie wiadomo  :)

 

Sprawdz koniecznie rowniez czy radiator dobrze przylega do rdzenia cala powierchnia, poniewaz sam mialem osatnio tak, ze nie przylegal i na standardowych ustawieniach chodzil super, ale wogole sie nie rasowal (najlepiej widac to po pascie jak sciagniesz radiator). Pasty rowniez nie moze byc za duzo.

 

Pozdro !

1269235[/snapback]

Już wiem co było nie tak. Wina była po stronie karty graficznej. Od kumpla pożyczyłem GF2 MX440 64mb i wszystko działało wyśmienicie. Podkręciłem proca do 2020MHz i działał bez zmiany napięcia. Aż się zdziwiłem. Tylko temperatura nie za bardzo mi się podoba. Przy dużym obciążeniu dochodzi nawet do 59*C. To chyba nie jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to seria proca nie jest chyba za dobra, bo czytałem gdzieś (już teraz nie pamiętam), że jepsze są te zielone durony. Mój jest brązowy i też nieźle śmiga ale chciałbym od niego czegoś więcej. W KS Expercie czytałem, że te proce kręcą się średnio do 2200MHz. Oczywiście wiele jest czynników decydujących o maksymalnym podkręceniu danego proca na różnym sprzęcie. Ale uważam, że powinienem wyciągnąć z niego deko więcej. Moja płyta nie należy do najgorszych, ram jest z GOOD RAM-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, bo szukam już kilka dni i nic :mur:

 

Mam zielonego Durona 1400 i (w brązowych uważam, że sprawa była prosta) nie wiem jak odblokować cache L2?

Szukałem na forum, w necie i znalazłem tylko to:

http://www.overclockers.pl/txt.php?id=duron_xp_mod

 

Jak dla mnie jest ten rysunek nie czytelny, bo "chlapnięto" cyną zwierając 3 i 4 nogę tego czarnego układu

i pociągnięto lut chyba, aż po L1???

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

 

Ja zrobiłem drobną kreskę lakierem termoprzewodzącym łącząc 4 nóżkę tego czarnego układu z pierwszą

złotą kropką, która jest za czarnym punktem (przepalenie laserem?)

 

No i nie ma efektu (dalej Duron 1400 - 64 KB L2).

 

Czy trzeba pociągnąć taką krechę jak na w/w stronce?

1. taką długą (aż do L1)?

2. zwierającą 2 nogi tego czarnego układu (3 i 4)?

3. czy zwierając za dużo w tym miejscu proca (l2 i l1) można uszkodzić go fizycznie?

 

Sorry, za może głupie pytania, ale laik ze mnie, a w necie jest to chyba jedyny

aktywny link z rysunkiem do odblokowania L2 zielonego Durona.

 

Z góry dzięki wszystkim wyjadaczom Duronów za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a prosze cie bardzo najlepiej jest wbic olowek w ta przecieta przestrzen miedzy kropkami i troche tam "powiercic: olowkiem :P zeby grafit polaczyl sciezki

post-10321-1108475726_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie :D

 

Tak przy okazji tego pytania powyzej mam jedno swoje. Przerobilem juz dawno swojego Durona, ale jedno mnie ciekawi, bo programy pokazuja mi go jako Athlon 2700+, a przy wlaczaniu kompa jest napisane "Unkown Cpu", wiec niby wszystko jest ok, ale programy pokazuja tez, ze ma dalej 64KB cache L2, ma tak byc ?

 

Pozdro !

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość El_liero

Mam pytanie odnosnie podkrecania " Durona 1600 XP Applebred " ( "..." nazwa wzieta z programu Everest). Procek jest 1600 ale podkrecilem go do 2000, temperatura po graniu to max 54*C. Plyta glowna to MSI KT4AV. Napiecie rdzenia to 1.6 (wiecej sie nie da). Czy moge cos jeszcze zrobic zeby bardziej podkrecic procka? (Zasilacz to zlom: Codegen 300W)

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość El_liero

Wszystko dziala ok... chce sie dowiedziec czy moge jeszcze cos z niego wycisnac? tylko ze bios nie pozwala daj wiekszego napiecia Vcore jak 1.6 moze jakis drutmod albo mod?

Wlasnie... znak ktos jakies linki jak zrobic drutmoda albo odblokowac cache? (czy jak to tam sie mowi)

krotko mowiac chce podkrecic wszysko co sie da w moim procku !!!! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czytales ten topic ?? :| To przeczytaj chociaz strone 53 i bedziesz wiedzial jak odblokowac cache i uczynic go pelnoprawnym athlonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a prosze cie bardzo najlepiej jest wbic olowek w ta przecieta przestrzen miedzy kropkami i troche tam "powiercic: olowkiem :P zeby grafit polaczyl sciezki

1278197[/snapback]

 

Thx bardzo dobre zdjecie w koncu udalo mi sie przerobic mojego durnia na athlona 2200+ THX i narka

He idzie nawet jako 2400+

Edytowane przez D.N.A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam możliwość zakupu procka Duron 1600 a dokładniej:

 

DHD16000DLV1C

 

MIUHB 0347VPMW

I mam pare pytań do was! starych posiadaczy tego zasłuzonego procka :)

 

Czy ten model będzie podatny na Athlonizowowanie?

 

i przy okazji czy ten model ma odblokowany mnoznik i dobrze sie kręci

 

PS. Przeszukać te 53 Strony w celu znalezienia dokladnej informacji czy 47 tydzien itp itd. mija sie z celem

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to bedzie 47 tydzien, gdzies slyszalem ze byly durony 1600 "wybrancy" :wink: mialy odblokowany mnoznik i sprawny L2 z mozliwoscia athlonizacji po 40 tygodniu

Wiec sam musisz podjac decyzje :P

A na jakim laminacie jest ten duren ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...