Skocz do zawartości
RAZOR

O/C Nowych duronów 1600 i 1400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, udało mi się przerobić mojego durona 1400 na athlona, (jakimś lakierem do szyb samochodowych), komputer wstaje, pokazuje athlona, lecz niestety dysk nie chce zbootowac, myślałem ze to może windows sie wysypał, ale nie chce zbootowac z płyty windowsa. Czy trafiłem na model, który ma uszkodzony cache? Miał ktoś tak? Bo nie wiem czy nadal kombinowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty na 100% nie uszkodziłem, jak zdarłem lakier i znów procesor stał się duronem to wszystko było OK.

Procesor duron 1400 MIXHB 0338VPMW

Płyta główna Gigabyte ga-7va

Ram 768(no name)

K. graficzna Radeon 9800pro

Zasilacz chieftec 350

Bios resetowałem, wgrywałem najnowszy, kombinuje z procesorem już od dłuższego czasu, tez sadziłem ze to Cache jest skopane, teraz chcę się utwierdzić w przekonaniu, a nawiasem mówiąc to mam trochę pecha jeśli tak jest :angry: . Dzięki za odpowiedz YogiCK. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty na 100% nie uszkodziłem, jak zdarłem lakier i znów procesor stał się duronem to wszystko było OK.

Procesor duron 1400 MIXHB 0338VPMW

Płyta główna Gigabyte ga-7va

Ram 768(no name)

K. graficzna Radeon 9800pro

Zasilacz chieftec 350

Bios resetowałem, wgrywałem najnowszy, kombinuje z procesorem już od dłuższego czasu, tez sadziłem ze to Cache jest skopane, teraz chcę się utwierdzić w przekonaniu, a nawiasem mówiąc to mam trochę pecha jeśli tak jest :angry: . Dzięki za odpowiedz YogiCK. :D

prawdopodobnie nie będziesz się mógł cieszyć przeróbką na xp. U mnie po spaleniu ceche L2 miałem podobnie, z L2 był cholernie niestabilny dopiero wyłączenie tej pamięci w biosie pomogło. Troche stracił na wydajności ale da się przeżyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...